انتشار جزئیات رویدادها و تخفیفات هفته آینده بازی GTA Online

مسابقات در بازی پلی استیشن GTA Online

استودیوی سازنده بازی Grand Theft Auto، اقدام به انتشار جزئیات دقیقی از رویدادها و تخفیفات در نظر گرفته شده هفته جاری برای بازی پلی استیشن GTA Online کرد. استودیو Rockstar (راک استار)، در طی چند روز گذشته، جزئیاتی از خرید و فروش های جدید و هم چنین رویدادهایی که توسط آن ها امتیاز XP کسب شده از آن ها دو برابر خواهند شد را ارائه داد

بازی پلی استیشن GTA Online
بازی GTA Online

به تازگی شاهد آن بودیم که استودیوی سازنده بازی Grand Theft Auto، اقدام به انتشار جزئیات دقیقی از رویدادها و تخفیفات در نظر گرفته شده هفته جاری برای بازی پلی استیشن GTA Online کرد.

استودیو Rockstar (راک استار)، در طی چند روز گذشته، جزئیاتی از خرید و فروش های جدید و هم چنین رویدادهایی که توسط آن ها امتیاز XP کسب شده از آن ها دو برابر خواهند شد را ارائه داد. ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین) زمانی است که هفته قاچاق شروع می شود و شما می توانید تمام پول ها و RPهای به دست آمده از ماموریت ها Gunrunning Sell را دو برابر کنید.

شاید با اصطلاح هفته قاچاق آشنا نباشید. به همین دلیل باید اشاره کنیم که این هفته، زمانی است که کمپانی راک استار زمان آغاز آن را ۱۶ آوریل اعلام کرده و در آن امکانات و محتویات جدید را به کاربران ارائه داده است.یکی دیگر از اقداماتی که شما در طول این هفته می توانید انجام دهید، دو برابر کردن دریافتی هایتان یعنی پول و RPهای به دست آمده از مسابقات Target Assault می باشد.

مسابقات رانندگی و تیراندازی در بازی GTA Online

این مسابقات همین ماه با بازی پلی استیشن GTA Online اضافه شدند و کاربران در آن، مسابقات رانندگی را همراه با تیراندازی های مختلف تجربه خواهند کرد. در این مسابقات، کاربران تقسیم به دو گروه می شوند و مهارت های تیراندازی و رانندگی خود را به نمایش می گذارند تا بالاخره یکی از آن ها پیروز میدان شود.

در حالت جدید این بازی، کاربران هفت پیست متفاوت را شاهد خواهند بود و هم چنین ماشین های مختلفی در آن وجود خواهد داشت که هر کدام از آن ها، دارای سلاح های متفاوتی هستند.

برخی بازیکنان در این قسمت، نقش Gunner را در تیم ایفا می کنند. این کاربران باید از سلاح هایی که به این ماشین ها متصل شده است، استفاده کرده و با آن ها، اعضای تیم مقابل را هدف قرار دهند. دسته دیگری از بازیکنان، Driver هستند و باید تا زمانی که تیم مقابل را شکست دهند، به مسابقه ادامه داده و سعی در پیروزی داشته باشند.

مسابقات در بازی پلی استیشن GTA Online
مسابقات در بازی پلی استیشن GTA Online

البته بعد از اتمام هر دور، جای کاربران تغییر یافته و جای Gunner و Driver عوض خواهد شد. برنده مسابقه تیمی خواهد بود که بتواند امتیازات بیشتری به دست بیاورد.مورد بعدی که می تواند مورد توجه کاربران قرار بگیرد و آن ها را خوشحال کند، تخفیفاتی است که در طول این هفته، در فروشگاه های Warstock Cache و Carry store برای خرید انواع خودرو و هم چنین آپگریدهای مختلف در نظر گرفته شده است.

هم چنین شما شاهد به حراج گذاشته شدن بانکرها و آپگریدهای مربوط به آن خواهید بود که خبر خوبی برای کاربران می تواند باشد. یکی دیگر از اخبار مربوط به بخش خرید و فروش، تخفیف ۲۰ درصدی فروشگاه Legendary Motorsport برای خودروهای Pfister Neon و Overflod Autarch است که می تواند کاربران بسیاری را جذب خود کند.

با توجه به اخباری که در خصوص این بازی پی اس ۴ منتشر شده است، می توانیم بگوییم که Premium Race هفته جاری، The Loop می باشد و شاهد چالش Time Trial هفته قاچاق در منطقه Great Ocean Highway خواهیم بود. در این بخش، زمان ثبت نام کاربران اهیمت فراوانی داشته و با توجه به زمان ثبت نام شان، قادر به دریافت پول و RP خواهند بود.

هم چنین همانند هفته های قبل، نفرات اول Premium Race، قادر به دریافت پول خواهند بود و دیگر شرکت کنندگان آن، امتیاز RP دریافت می کنند با این تفاوت که این هفته، ای امتیاز سه برابر خواهد شد. خبر دیگری که استودیو راک استار اعلام کرده است، این است که هفته بعد، اقدام به انتشار یک حالت جدید برای بازی پلی استیشن GTA Online خواهد کرد. این حالت، The Vespucci Job نام داشته و بنا به گفته سازندگان آن، برای کاربران بسیار جذاب خواهد بود.

بازیکنان در این قسمت مجبور به فرار از دست پلیس می باشند و این کار را با استفاده از ماشین های Little Weeny Issi Classic انجام خواهند داد که سبک تعقیب و گریز آن، برای کاربران هیجان انگیز بوده و کمتر بازی بازی را می توان یافت که از این قسمت، خوشش نیاید.

با وجود تمام اخباری که در خصوص این بازی ارائه شد، باید بگوییم که استودیو راک استار باز هم برای کاربران محتویات جدید در نظر دارد که قرار است هفته آینده آن ها را منتشر کند. یکی از این محتویات جدید، وسایل نقلیه جدیدی است که راک استار آن ها را به زودی ارائه خواهد داد. از جمله این وسایل نقلیه جدید می توان به ماشین هایی مانند Vapid Flash GT اشاره کرد.

البته جذاب ترین این وسیله ها را می توان بالگردهای مانند Sea Sparrow دانست که برای کاربران، امکانات متفاوتی را فراهم خواهند کرد. بازی پلی استیشن GTA Online که بعد از بازی موفق Grand Theft Auto V در دسترس کاربران قرار گرفت، از آن دسته بازی هایی است که بعد از انتشار، به زودی به یکی از پر طرفدارترین بازی ها تبدیل شد و توانست مخاطبان زیادی را جذب خود کند. این رویداد جدید نیز کمک فراوانی خواهد کرد تا این بازی همچنان در صدر بازی های پر طرفدار قرار گیرد و کماکان روند صعودی داشته باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 10 =