جزئیات زمان انتشار بازی Brawlout PS4 کمپانی Angry Mob Games

جزئیات زمان انتشار بازی Brawlout PS4 کمپانی Angry Mob Games

جزئیات زمان انتشار بازی Brawlout PS4 کمپانی Angry Mob Games

استودیو انگری ماب گیمز خبر داده بازی در سبک مبارزه ‌ای Brawlout را در ماه آتی برای کنسول playstation 4 منتشر خواهد کرد. (برال اوت) یک بازی در سبک بازی های مبارزه ‌ای است که با نیم نگاهی به بازی سوپراسماش بروس ساخته شده و مطابق خبرها دارای ۱۸ کاراکتردر بازی خواهد بود. گفتنی است که هر کدام از این کاراکتر‌ها دارای روش های مبارزه ای مختلفی نیز هستند که قبل از بازی می شود آن را تعیین کرد.

جزئیات زمان انتشار بازی Brawlout PS4 کمپانی Angry Mob Games
جزئیات زمان انتشار بازی Brawlout PS4 کمپانی Angry Mob Games

بازی دارای هفت کاراکتر اصلی و کاراکترهای مهمان نظیر شخصیت Juan از بازی Guacamelee! و The Drifter از Hyper Light Drifter می باشد که هر کدام از این کاراکتر ها ویژگی ها و حرکات مخصوص خود را دارند حرکاتی مانندLizard Leap، Buddy Slam و Sonar Splosion! این بازی پلی استیشن همچنین از بخش همکاری چندنفره (Co-op) بهره می‌ برد که از حضور چهار بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی خواهد کرد.
گیمرها قادر خواهند بود تا با دوستان خود در یکی از حالت‌های زمانی، نبردهای تیمی و Stock به تجربه بازی بپردازند و در غیر این صورت نیز می‌توانند با همکاری بات‌های بازی آن را تجربه کنند. همچنین از ویژگی های بخش چند نفره بازی می توان به جدول امتیازات جهانی ، مسابقات رتبه بندی ، حالت یک به یک ، امکان تشکیل گروه از ۲ الی ۴ نفر، امکان ذخیره و تماشای مجدد مبارزات و مسابقات هفتگی اشاره کرد.
این بازی به خوبی توانسته جای خالی بازی Super Smash Bros را در کنسول نینتندو سوییچ پر کند که هنوز با توجه به علاقه و درخواست زیاد طرفداران این بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه نشده است. بازی Brawlout از زمان عرضه اش در سال گذشته بر روی کنسول نینتندو سوییچ توانسته نظرات خوب ومثبتی از طرف کاربران دریافت کند وبه فروش بیش از ۵۰۰۰۰ نسخه در دوهفته اول عرضه اش دست یافت. بازی Brawlout در حال حاضر برای کاربران نینتندو سوییچ و کامپیوتر در دسترس است.
بازی به صورتی است که کاربران تازه وارد می توانند به راحتی آن را یاد بگیرند و بازی کنند، با این حال استاد شدن در بازی Brawlout بسیار دشوار خواهد بود. در این بازی ویژگی‌ هایی همچون دفاع کردن و سپر داشتن دیده نمی‌شود، و سازندگان بازی ، بازی را طوری طراحی کردند که تمرکز بازی بیشتر بر روی گیم ‌پلی سرعتی و مبارزات هجومی است که باعث می شود حس منحصر به فردی را در دوستداران این سبک به ایجاد کند.
در کنار شباهت هایی که بازی با هم نوعان خود دارد، مثال جا به جا شدن در هوا، ویژگی‌ هایی هست که این بازی را از سبک‌ های همانند خود متمایز می‌ کنند، از این ویژگی ها می‌توان به «نوار خشم» (The Rage Meter) اشاره کرد که میزان آسیب رساندن ضربات قهرمان را بالا می‌ برد همچنین این ویژگی‌ قابلیت قطع خشم Rage Burst را در اختیار بازی باز ها قرار می‌ دهد که به آنها این توانایی را می دهد تا ضربات زنجیره‌ای (Combo) حریفان خود را قطع کنند و آنها را دفع کنند.
با استفاده از قابلیت Rage Burst و کم شدن نیمی از «نوار خشم»، این قابلیت دشمن شما را به عقب می ‌راند و فضای کافی را برای حرکات بعدی شما می سازد. همچنین با پر شدن دوباره The Rage Meter قابلیت Rage Drive برای شما فعال می‌ شود که میزان آسیب Knock-Back شما را افزایش می‌ دهد. بازی Brawlout ، گرافیک فانتزی ساده‌ای دارد و طراحی‌های زیبای پشت زمینه‌ها و پرداخت به جزئیات کارتونی شخصیت‌ها، یک ترکیب ساده و دوست داشتی را برای گیمرها ساخته است.

جزئیات زمان انتشار بازی Brawlout PS4 کمپانی Angry Mob Games
جزئیات زمان انتشار بازی Brawlout PS4 کمپانی Angry Mob Games

از طرفی، موسیقی هم کمک می کند حال و هوای غیرجدی بودن محصول را حفظ شود و اصلا با صداهای خاص و درگیرکننده و خشونت آمیز طرف نیستیم. حرکت های ترکیبی غیرپیچیده، تعداد مناسب و منطقی شخصیت‌ ها، زمان‌بندی‌ های مناسب برای هر مبارزه و گذاشتن تمرکز بر روی خارج کردن حریف از گود، Brawlout را تبدیل به یکی از بهترین گزینه بازی Playstation مبارزه ‌ای تبدیل کرده.
بازی که می توان آن را با کوچکترها و افراد خانواده تجربه کرد. به طور کلی بازی Brawlout خاصی است که در میان بازی های جور واجور امروزی ، بازی کردن آن مانند تنفس هوایی تازه است بازی که با اینکه مبارزه ای است اما خشن نیست با اینکه ساده است اما خسته کننده نیست و می توان با کاراکترهای جذابش مدت ها در کنار خانواده و دوستان مدت ها سرگرم شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + بیست =