جزئیات و بررسی عرضه بازی Hell Warders PS4 در سبک دفاع از قلعه

قهرمانان بازی Hell Warders

بازی Hell Warders که بازی در سبک بازی دفاع از قلعه یا همان Tower Defense است به زودی منتشر خواهد شد. این خبری است که استودیوی آنتی گرویتی (Anti Gravity) که در هنگ کنگ مستقر است، در نشست خبری اخیر خود منتشر ساخته است.بنابراین اگر بازیهای دفاع از قلعه را تجربه کرده اید یا از طرفداران آنها هستید، احتمالا این بازی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد.

بازی Hell Warders
بازی Hell Warders

بازی Hell Warders که بازی در سبک بازی دفاع از قلعه یا همان Tower Defense است به زودی منتشر خواهد شد. این خبری است که استودیوی آنتی گرویتی (Anti Gravity) که در هنگ کنگ مستقر است، در نشست خبری اخیر خود منتشر ساخته است.بنابراین اگر بازیهای دفاع از قلعه را تجربه کرده اید یا از طرفداران آنها هستید، احتمالا این بازی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. این بازی الگویی مشابه Orcs Must Die و Pixeljunk Monster 2 را دنبال می کند.
در بازی Hell Warders همچون بازی دفاع از قلعه با محیطی اکشن روبرو هستید و با نقش آفرینی بازی را به پیش خواهید برد. قبل از نشست خبری استودیوی آنتی گرویتی بازی Hell Warders به صورت نسخه Early Access برای پی سی در دسترس بود و با انتشار بازی توسط PQube قرار است امکان دسترسی به بازی بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ نیز فراهم گردد.
با نگاهی به سایت رسمی استودیوی آنتی گرویتی با توضیح جالبی در مورد بازی مواجه میشویم. سازندگان بازی فضای بازی را با جهنم مقایسه کرده اند.
البته با توجه به نام بازی، این نکته عجیبی نیست. (جهنم به خانه ما آمده است! با حضور در بازی یک نگهبان جهنم باشید و در برابر دیوهای پلید به مبارزه بپردازید) این توصیفی جالب از فضای بازی است که با جملات بعد تکمیل میشود. (جریانی از هیولاها را با تله ها، سلاحها و قهرمانان نیرومند یکی پس از دیگری نابود کنید. نیروهای در اختیار خود از شوالیه های جنگجو تا کمانداران را در مقابل دشمنان قرار دهید.)

از نکات جالب توجه در مورد این بازی ترکیب سبک اکشن و نقش آفرینی با سبک دفاع از قلعه است. شما در این بازی میتوانید با هدایت قهرمانانی کارآمد و پیاده کردن راهبردها و استراتژی های قوی جریان بازی را در دست بگیرید. در این راه باید از قابلیت های منحصر به فرد قهرمانان کمک بگیرید و با چینش یک خط دفاعی مستحکم با استفاده از جادوگران، شوالیه ها، کمانداران و دیگر نیروهای خود خط دفاعی مستحکمی بسازید که از دنیای شما محافظت کنند و زمینه را برای اجرای راهبرد فراهم و آماده نگه دارند.

قهرمانان بازی Hell Warders
قهرمانان بازی Hell Warders

قهرمانان بازی Hell Warders

قهرمانان بازی، قهرمانانی کلاسیک با سلاحها، مهارتها و قابلیتهای مختلف و از سه دسته متفاوت هستند. دشمنان نیز که در واقع تمامی جهنمیها هستند که برای نابودی شما در حال برنامه ریزی و کشیدن نقشه های شرورانه هستند دارای طراحی شیطانی و متفاوت از موجوداتی کوچک جثه تا غول هایی بزرگ هستند که برای حمله به خانه شما در حال فعالیت خواهند بود. این دشمنان مرحله به مرحله قوی تر و ماهرتر میشوند. البته در بازی امکان ارتقای نیرو نیز برای شما فراهم شده تا برای مقابله با نیروی فزاینده دشمنانتان دست و پا بسته نباشید.
شما با تمام کردن هر مرحله امتیازاتی دریافت میکنید که با استفاده از آنها میتوانید مهارتها و تجهیزات خود را بهتر کنید و برای مقابله با دشمنان قویتر مرحله بعد آماده شوید. حمله دشمنان در این بازی به صورت انبوه و با چندین موج و از جهت بسیار و به صورت همزمان است. موفق شدن به تنهایی در مقابل این حملات گسترده عملاً غیر ممکن است. در این بازی شما قادر به ساخت یک سری از قهرمانان قرون وسطی هستید که با ایستادن در مکان های مختلف یا با حرکت به سمت دشمن در مقابه با دشمنان شما را یاری خواهند کرد.
همان طور که گفته شد قهرمانان یاریگر شما بسیار متنوع هستند از جادوگران و کمانداران گرفته تا موجودات عجیب و قریب. اگر از طرفدارن بازیهای دفاع از قلعه بوده اید، مطمئناً بازی Defenders Dungeon را که یکی از بزرگترین بازیهای این سبک است را در خاطر دارید. شما در حین انجام Hell Warders احتمالاً به کررات بازی Defenders Dungeon را یاد خواهید آورد. این امر به دلیل شباهتهای غیر قابل انکار میان این دو بازی است. در این بازی میتوانید دوستانتان را نیز با خود همراه سازید.
در واقع، شما از طریق سیستم Matchmaking آنلاین میتوانید با دیگران همراه شوید و با دیگران به نبرد با دشمنان بپردازید. این بازی یک بازی چهار نفره کواپ است و در این بازی قادر هستید با چهار بازیکن در گیم پلی همکاری کنید که برای علاقه مندان به بازی گروهی میتواند خبری خوش و قابل توجه باشد. البته باید اذعان داشت که انجام بازی Hell Warders در حالت چند نفره به مراتب جذابتر از حالت تک نفره است. بازیهای PS4 اورجینال را ازماخریداری کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 9 =