جزئیات و بررسی فیلم Avengers Infinity War در رویداد بازی Fortnite PS4

Fortnite PS4

باز هم نام بازی Fortnite Battle Royale به زبان آمد و همه در انتظار یک رویداد شگفت انگیز، لحظه شماری می کند. یکی از جذاب ترین بازی هایی که توانسته طرفداران وکاربران زیادی را در قلمرو خود نگه دارد و نظر کارشناسان را به خود جلب کند. دلیل آن هم روشن است. با وجود آن همه چالش و اتفاق و رویداد مگر می شود کسی بتواند از آن همه هیجان چشم بپوشد. وقتی می توانید ساعت ها بدون خستگی بازی کنید و روند بازی شما را کسل و دلزده نکند، چطور می توان بی خیال آن شد.
خوب با این همه اتفاق و رویداد جالب، تعجبی ندارد که شخصیت هایی از فیلم ها بخواهند این بازی را امتحان کنند.

Fortnite PS4
Fortnite PS4

به نظر می رسد جناب ” تانوس” مدتی است حوصله شان سر رفته و می خواهند بازی فورت نایت را امتحان کنند. البته با سبک و سیاق خودشان! فکر کنید دو عنوان از بهترین ها، یکی در حوزه ی سینما و دیگری در دنیای بازی های ویدئویی در کنار یکدیگر قرار بگیرند. آن موقع است که شاهکاری جدید خلق می شود.در رویدادی جدید که با همکاری شرکت اپیک گیمز و مارول برگزار می شود، حالت جدید بازی فورت نایت برای کاربران معرفی می شود و شخصیت تانوس را از دنیای مارول وارد بازی فورت نایت می کند.
در ابتدای بازی، شهاب سنگی به زمین خواهد خورد. همراه با این شهاب سنگ، دستکش آهنین یا همان Infinity Gauntlet هم به زمین می آید. البته این دستکش آهنین جایی از نقشه بازی قرار می گیرد و بازیکنی که آن را بدست آورد، قدرت تانوس را بدست آورده و به خود تانوس تبدیل می شود.
اگر هیچ یک از بازیکنان نتوانند این شهاب سنگ جادویی را پیدا کنند، شهاب سنگ خود به خود غیب شده و به جای دیگری از نقشه منتقل می شود. این موضوع آنقدر تکرار می شود تا یکی از بازیکنان بتواند به شهاب سنگ دسترسی پیدا کرده و دستکش آهنین را پیدا کند.
به علاوه اگر در این میان تانوس کشته شود، دستکش آهنین دراپ می شود تا بازیکن دیگری بتواند از آن استفاده کند. مدت زمان این بخش از بازی پانزده دقیقه است و هر بازیکنی که بتواند تا انتها زنده ماند عنوانVictory Royale را دریافت خواهد کرد. 
تانوس شخصیتی است که دارای مشتی قدرتمند بوده و با یک حرکت مشت خود قادر است دشمنان خود را به اطراف پرتاب کرده و ساختمان ها را خراب کند. همچنین در شرایط سقوط آزاد، این توانایی را دارد که با مشت قدرتمند خود بدون آسیب فرود آمده و هر چه اطراف اوست نابود کند.
تانوس انرژی Power Stone را تبدیل به گلوله های آتشین می کند و با پرتاب به سمت دشمنان، به آنها آسیب می رساند. از دیگر قابلیت های تانوس Super-Jump است که به وسیله ی آن خود را به همه ی قسمت های نقشه می رساند. البته سازه های بلند و غول پیکر از این امر مستثنی است.با تمام این قابلیت هایی که گفته شد، محدودیت هایی هم دارد. از جمله اینکه نمی تواند چیزی بسازد یا از اسلحه های موجود در نقشه استفاده کند.
همچنین دارای نوار سلامتی و شیلد است که به محض کشتن یکی از بازیکن ها و شخصیت های بازی، نوار شیلد او پر می شود. اما نوار سلامتی قابل پر شدن و احیا شدن نسیت.
ایده ی همکاری این دو شرکت از سمت کارگردان های آنها مطرح شد. به گفته ی یکی از آنها، هنگام انجام بازی های ویدئویی، ناگهان به ذهن مان رسید چقدر خوب می شد ترکیبی از این شخصیت ها در بازی فورت نایت داشته باشیم.به این ترتیب موضوع را با کارگردان فورت نایت مطرح کردیم و نتیجه، همکاری بین ما شد.در این رویداد غیر از اضافه شدن شخصیت تانوس، تغییراتی هم اعمال شده است.
رفع باگ ها، حذف صفحه ی لودینگ بین جزیره ی آغازین و Battle Bus و… از جمله این تغییرات انجام شده است.
مشخص نیست این رویداد تا چه زمانی در اختیار کاربران قرار می گیرد. اما این حالت از بتل رویال را می توانید روی کنسول بازی پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی، بصورت رایگان داشته باشید.رویداد دیگری که قرار است برگزار شود، رویداد کراس آور است که سازندگان فورت نایت اطلاعاتی در مورد آن منتشر نکرده اند. اما قابل پیش بینی است که با شخصیت ها و آیتم های جدیدی از دنیای مارول روبرو خواهیم شد. امید می رود وجود این شخصیت ها، نظم بازی را به نزند و اپیک گیمز را مجبور به حذف آنها نکند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − چهار =