جزئیات مرحله انتخابی جام جهانی بازی Fortnite

جزئیات مرحله انتخابی جام جهانی بازی پلی استینش 4 Fortnite

خیلی از طرفداران سبک بازی فورتنایت را یک کپی محسوب می کردند. اما خیلی طول نکشید تا فورتنایت بتواند گوی رقابت را از پابجی بگیرد. یکی از علت های این موفقیت مجانی بودن فورتنایت بود، در حالی که قیمت سی دلاری پابجی برای یک بازی محبوب و قوی کاملا منطقی به نظر می رسید، وجود یک بازی مجانی خوب هرکسی را ترغیب می کرد که حداقل برای یک بار هم که شده امتحانش کند. از علت های دیگر این موفقیت می توان به عرضه شدن این بازی برای Playstation 4 و مایکروسافت اشاره کرد این در حالی است که پابجی فقط برای ایکس باکس وان موجود شد.

محتوا های جدید فورتنایت

محتوای جدیدی تقریبا هفته‌ ای به بازی فورتنایت اضافه می شود. سلاح ها و رویداد ها مدام در حال آپدیت شدن هستند حتی مپ بازی هم از این قضیه مستثنی نیست و این همه تغییر همیشه کاربر را برای ادامه بازی مشتاق نگه می دارد و حس تکراری شدن کمتر به سراغ بازیکنان این بازی جذاب می‌ آید.

برخی به کارتونی بودن فورتنایت انتقاد دارند و معتقدند پابجی به واقعیت نزدیک تر است. اما آیا واقعا کارتونی بودن یک بازی مشکل محسوب می شود؟ برخی از منتقدان پابجی را خشن و خشک می دانند و این تفاوت بین دو بازی بسیار تناقض جالب و جذابی به نظر می رسد. به سختی می توان تعیین کرد کدام یک از این بازی ها برتر هستند. شاید سلیقه شخصی افراد مهم ترین مسئله باشد چرا که هر کدام از این بازی ها نقاط ضعف و قوت خود را دارند.
بازی فورتنایت یکی از مشهور ترین و بدون اغراق یکی از بهترین بازی های در دسترس است. این بازی توانسته کاربران زیادی را در سراسر دنیا مجذوب خود کند. موفقیت این بازی تنها به دلیل گیم پلی خوب آن نیست بلکه ایده ها و تفاوت های زیاد و دلچسبی در این بازی دیده می شود و همچنین هرگز نمی توان از پشتیبانی خوب این بازی غافل شد.

جزئیات مرحله انتخابی جام جهانی بازی پلی استینش 4 Fortnite
جزئیات مرحله انتخابی جام جهانی بازی پلی ‌استیشن ۴ Fortnite

اخیرا کنسرت مجازی آهنگ سازی به اسم مارشملو که در زمینه موسیقی الکترونیک فعالیت می کند در این بازی برگزار شد و باعث شد فورتنایت بتواند برای بار دوم رکورد تعداد بازیکنان همزمان دنیا را بشکند.
اخیرا اخباری از مسابقات فورتنایت به گوش می‌ رسد که نشان می دهد بازی های مقدماتی جام جهانی فورتنایت از تاریخ ۱۳ آوریل مصادف با ۲۴ فروردین شروع می‌ شود و نحوه اجرای این مسابقات به طور هفتگی می باشد. طبق این اخبار جایزه‌ی حدودا ۱ میلیون دلاری برای برندگان در نظر گرفته شده است.
پس از برگزاری این مسابقات، ۱۰۰ نفر در حالت تک نفره یا همان Solo و همچنین ۵۰ تیم برای انجام مسابقات بخش دو نفره یا Duos برگزیده می شوند. گفتنی است مرحله بعد این رقابت ها از ۲۴ تا ۲۶ جولای مصادف با دوم تا چهارم مرداد ماه سال جاری برگزار می شود و جوایزی که در مجموع حدود ۳۰ میلیون دلار می شوند را به همراه دارد. شایان ذکر است این مسابقات در نیویورک برگزار خواهند شد. جالب است بدانید در این مرحله همه جایزه خواهند برد و سهم هر کس حداقل ۵۰ هزار دلار خواهد بود و قهرمان حالت Solo برنده ۳ میلیون دلار خواهد شد. این مسابقات و ارقام بسیاری از بازیکنان را به تکاپو انداخته است.
سازنده بازی فورتنایت یعنی شرکت ایپک گیمز در نظر دارد تا پایان سال جاری مسابقات مختلفی را برگزار کند و با چالش ها و جوایز مختلف بازیکنان را وارد این چرخه هیجان انگیز کند.

جزئیات مرحله انتخابی جام جهانی بازی پلی استینش 4 Fortnite
جزئیات مرحله انتخابی جام جهانی بازی پلی ‌استیشن ۴ Fortnite

چالش هایی که به ارقام میلیون در واحد دلار می رسند قطعا برای بازیکن ها جذاب هستند و تاثیر تبلیغاتی بسیار زیادی نیز همراه خود دارند. گفتنی است برای شرکت در این مسابقات باید حداقل ۱۳ سال سن داشته باشید و اگر زیر ۱۷ سال باشید باید یک رضایت‌نامه از سمت پدر یا مادر خود ارائه کنید.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =