جزئیات و بررسی آخرین مصاحبه و خداحافظی مدیر سابق Playstation

جزئیات و بررسی آخرین مصاحبه و خداحافظی مدیر سابق Playstation

جزئیات و بررسی آخرین مصاحبه و خداحافظی مدیر سابق Playstation

اندرو هاوس (Andrew House) مدیر عامل PlayStation پس از ۲۷ سال حضور در Sony، اکنون با سخنانی احساسی از هواداران خود در این کمپانی خداحافظی می کند. مدتی پیش در ماه October (مصادف با مهر ماه در ایران)، Andrew House مدیر عامل سابق بخش سرگرمی Playstation در کمپانی سونی اعلام کرده بود که قصد جدا شدن از این شرکت را دارد و تصمیم دارد از کار خود استعفا دهد.
البته پس از اعلام این خبر، هاوس برای مدتی کار خود را تا پیدا شدن یک جانشین جدید برای مدیریت پلی استیشن ادامه داد. اکنون پس از گذشت یک سال Andrew House طی اعلامیه ای رسمی با کلماتی احساسی به طوری جدی از هواداران خود خداحافظی می کند. پیش از شنیدن صحبت های اندرو هاوس، ابتدا ویدیویی از خاطرات شیرین او در کنار مجموعه ی پلی استیشن را شاهد بودیم. این ویدیو بیش تر از دوران جوانی هاوس گرفته شده بود و در انتها به این نکته اشاره داشت که حضور در تیم PlayStation همچون یک سفر جذاب و هیجان انگیز به نظر می رسد.

جزئیات و بررسی آخرین مصاحبه و خداحافظی مدیر سابق Playstation
جزئیات و بررسی آخرین مصاحبه و خداحافظی مدیر سابق Playstation

در ادامه ی این صحبت ها هاوس به تاریخچه ی PlayStation از ابتدا تا به امروز اشاره داشت. او در رابطه با سرگذشت این کنسول بیان می کند که PlayStation طی سالیانی طولانی مسیر پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته، روزهای تاریک و دشواری های زیادی را از سر راه خود کنار زده تا هم اکنون توانسته به جایگاه امروزی و موفقیتی برسد که بتواند رضایت هواداران را جلب کند.
سپس Andrew House در رابطه با PlayStation توضیح می دهد که این کنسول هیچ وقت در مورد چیزی جز سرگرمی و بازی نبوده. در نسخه ی PlayStation 4 ما شاهد انتخاب ها و امکانات نویی همچون استفاده از حافظه ی داخلی بیش تر یاCD Rom و گرافیک جذاب سه بعدی و … بوده ایم که تمام این ها توانسته بازیکنان و بازی سازان را به هدف خود نزدیک تر کند. در ادامه ی این صحبت ها، هاوس از کارمندان و همکاران خود در این شرکت یاد کرد و بیان داشت که تمام آن ها با هدف موفقیت کنسول پلی استیشن و رسیدن به کیفیت برتر و همچنین جلب نظر بازیکنان و هواداران، با تمام وجود تلاش می کنند و بابت تمام حمایت ها و وفاداری آنان به کمپانی خود صمیمانه قدردانی کرد.
از طرفی دیگر هاوس در رابطه با روند تغییراتی که از شروع کار این کنسول تا به امروز داشته ابراز خوشحالی کرد، او معتقد است زمانی این دستگاه و اکثر بازی های ویدیویی، تنها برای سرگرمی کودکان استفاده می شدند در حالی که امروز شاهد جایگاه متفاوت تری از آن ها هستیم؛ به طوری که به یک رسانه ی بزرگ و خلاقانه برای تمام سنین تبدیل شده و قابلیت رقابت با هر سرگرمی دیگری را دارد.
هاوس بر این باور است که این جریانات و رسیدن به این مرحله بدون پیشرفت در تبلیغات و بازاریابی های گسترده قابل اجرا نبوده است. پس از این صحبت ها، هاوس به طور مستقیم از تمام هواداران کنسول PlayStation نیز تشکر و از حمایت و ابراز لطف آنان به محصولاتشان قدر دانی کرد. هاوس بیان داشت که طرفداران با حضور خود در کنار این کمپانی به رشد و توسعه ی آنان کمک زیادی کرده اند و باید پیش از هر کسی از طرفداران وفا دار به پلی استیشن و کمپانی سونی تشکر کرد.

جزئیات و بررسی آخرین مصاحبه و خداحافظی مدیر سابق Playstation
جزئیات و بررسی آخرین مصاحبه و خداحافظی مدیر سابق Playstation

اندرو هاوس همچنین صحبت هایی در مورد آشنایی خود با اشخاص فعال و خلاق در صنعت بازی پلی استیشن داشت، او بیان کرد به کمک این افراد توانسته ایده ها و دیدگاه های خود را به مرحله ی اجرا برساند. وی معتقد است این افراد کمک کرده اند که سرگرمی ها، چهره ی متفاوتی به خود بگیرند و هاوس از این بابت خوشحال است که توانسته به عنوان عضو کوچکی در این پیشرفت و دگرگونی نقشی داشته باشد. اکنون John Kodera که معاون پیشین PlayStation بود قرار است جای اندرو هاوس را بگیرد و از این پس به عنوان مدیر این مجموعه فعالیت خود را آغاز کند. البته گفته شده که خود هاوس به مدت یک سال دیگر، به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره به فعالیت خود در سونی ادامه می دهد تا شرایط و مراحل تغییر در مدیریت به بهترین شکل انجام شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − شش =