بررسی آماده سازی نیو گیم پلاس بازی Marvel’s Spider-Man

جزئیات و بررسی آماده سازی حالت نیو گیم پلاس بازی Marvel’s Spider-Man PS4

استودیو اینسنامنیاک گیمز در اکانت توییتر خود در پاسخ به یکی از کاربران بیان کرده که این استودیو در حال ساخت است. Marvel’s Spider-Man حالت نیو گیم پلاس برای بازی به صورت انحصاری در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ قرار گرفته است و بسیاری ازMarvel’s Spider-Man بازی هواداران و بازیکنان در همان روز اول بازی را به اتمام رسانده اند و در انتظار محتویات جدید برای آن هستند.

جزئیات و بررسی آماده سازی حالت نیو گیم پلاس بازی Marvel’s Spider-Man PS4
جزئیات و بررسی آماده سازی حالت نیو گیم پلاس بازی Marvel’s Spider-Man PS4

استودیو اینسامنیاک گیمز با افزون حالت نیوگیم پلاس قصد دارد که کاربران بازی مرد عنکبوتی را به میزان بیشتری سرگرم کند. خبر فعلی پس از پاسخ دادن استودیو به یکی از کاربران در توییتر، پخش شده است البته سازندگان در توییتر از جزییات حالت نیوگیم پلاس بازی هیچ اطلاعی نداده اند اما با توجه به پست منتشر شده آن ها ساخت این حالت را تکمیل کرده و در حال پولیس آن می باشند.

در متن زیر می تواند متن پست استودیو سازنده ی بازی پلی استیشن در توییتر را مشاهده نمایید. بله ما در حال کار و پولیش کردن حالت نیوگیم پلاس بازی اسپایدرمن هستیم. در بازی های مختلف، حالت نیوگیم پلاس، چالش های بیشتری را به آن ها می افزاید که ارزش تکرار بازی افزایش پیدا کند و بازیکنان می توانند بازی را بار دیگر تجربه نمایند. در حال حاضر مشخص نشده است که در حالت نیوگیم پلاس بازی چه محتویاتی قرار است وجود داشته باشند یا اضافه شوند.

در ادامه توضیح کوتاهی در رابطه با حالت نیوگیم پلاس می دهیم. حالت نیو گیم پلاس حالتی از بازی است که شما می توانید پس از این که یک مرتبه بازی را به اتمام رساندید، دوباره به انجام آن بپردازید و بار دیگر آن را تجربه کنید. به این صورت که امکانات و ویژگی های جدیدی در این حالت به بازی اضافه می شوند و همچنین تمامی آیتم ها و قابلیت هایی که در طول انجام بازی بدست آورده اید.

حفظ خواهند شد و هیچنگرانی نسبت به از دست دادن آیتم ها نخواهید داشت. اضافه شدن حالت نیوگیم پلاس موجب می شود، بسیاری از افرادی که بازی مذکور را به پایان رسانده اند جهت انجام چالش های جدید در بازی ترغیب شوند و مجدداً انجام این بازی را آغاز کنند و بار دیگر همراه با ویژگی ها مختلف و نامThe Heist:The City That Never Sleepsجدید به تجربه ی آن بپردازند.

قسمت اول بسته ی الحاقی بازی که دارد در تاریخ ۲۳ اکتبر مصادف با یک آبان و قسمت ها دوم و سوم این بسته الحاقی در ماه نوامبر و دسامبر منتشر خواهند شد. اخیرا حالت نیوگیم پلاس بازی گاد آف وار منتشر شده است که بازیکنان می توانند با تمامی اسلحه ها و قابلیت ها به انجام این بازی بپردازند و احتمال می رود که حالت نیوگیم پلاس بازی اسپایدر من هم مشابه حالت نیوگیم پلاس بازی گاد آف وار باشد. این مورد جالب است که اضافه شدن حالت نیوگیم پلاس در بازی های کمپانی سونی دارد به یک سنت تبدیل می شود، استودیو اینسامنیاک گیمز با انتشار یک بروز رسانی این حالت را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

جزئیات و بررسی آماده سازی حالت نیو گیم پلاس بازی Marvel’s Spider-Man PS4
جزئیات و بررسی آماده سازی حالت نیو گیم پلاس بازی Marvel’s Spider-Man PS4

بازی اسپایدارمن یک بازی جهان باز است که توانست نمرات بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت کند و بازخورد های شگفت انگیزی از سوی مخاطبان داشته باشد و هوداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. بازی Playstation مذکور هم از لحاظ جزییات بصری، هم از لحاظ گیم پلی و هم از لحاظ داستانی، فوق العاده عمل کرده و توانسته به یکی از پر فروش ترین بازی های سال جاری میلادی تبدیل شود. اگر بخواهیم که به صورت کلی بیان نماییم، بازی اسپایدر من یکی از بهترین بازی های امسال می باشد.

این بازی توانسته انتظارات طرفداران را برآورده کند و حتی بیش از حد انتظار عمل کرده است که همین مورد باعث می شود مخاطبان و طرفداران بازی به میزان زیادی مشتاق انتشار محتویات جدید اعم از حالت نیوگیم پلاس و الخصوص بسته های الحاقی آن باشند تا بتوانند بار دیگر عطش خود نسبت به این بازی عالی را برطرف کنند و بر فراز ساختمان های بلند دنیای بازی به پرواز در بیایند، بار دیگر می گوییم که هنوز هیچ اطلاعاتی از حالت نیوگیم پلاس بازی در دسترس نیست و تنها برخی حدس و گمان ها و احتمالات نسبت به آن وجود دارد به همین علت برای دریافت نتیجه قطعی باید اندکی بیشتر صبر کنیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =