بازی For Honor و شگفتی اطلاعات بازی The Division 2  

جزئیات و بررسی آمار بازی For Honor PS4 و شگفتی اطلاعات بازی The Division 2  

کمپانی بزرگ یوبیسافت در کنفرانس مالی خود گزارشی را نسبت به میزان سرعت ثبت نام در بازی The Division 2 (بتای بازی) و همینطور گسترده بودن بازیکنان For Honor ارائه داد. مدیر کمپانی فرانسوی یوبی سافت اظهار داشته، ثبت نام در بتای بازیThe Division 2 با سرعت بسیار بالایی صورت گرفته است به طوری که لقب سریع ترین ثبت نام در تاریخ این کمپانی را بدست آورده است.

تعداد ثبت نام در بتای بازی The Division 2 4 برابر ثبت نام در بتای نسخه قبلی این بازی می باشد. مدیر کمپانی یوبی سافت، ایوگیلموت در رابطه با تعداد بازیکنان بازی For Honor گزارشی را بیان نمود که طبق این گزارش بازی For Honor دارای ۱۰ میلیون کاربر از سراسر جهان می باشد و توانسته بزرگترین جامعه بازی های ویدیویی را به وجود آورد. ایوگیلموت در مورد بازی Skull and Bones بیان کرد که میزان ثبت نام در بتای بازی مذکور بعد از نمایشگاهE3 2018 تقریبا ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

جزئیات و بررسی آمار بازی For Honor PS4 و شگفتی اطلاعات بازی The Division 2  
جزئیات و بررسی آمار بازی For Honor PS4 و شگفتی اطلاعات بازی The Division 2

بازی For Honorرا می توانید در حال حاضر بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی انجام دهید بسته‌ی الحاقی Marching Fire در تاریخ ۱۶ اکتبر برابر با ۲۴ مهربرای این بازی منتشر خواهد شد. همینطور بازی Skull and Bones در یک زمان نامشخص برای پتلفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه می شود در ادامه به توضیحات مختصری از بازی For Honor و The Division 2خواهیم پرداخت. بازی For Honor یک عنوان در سبک نبرد های قدیمی (نبرد با سلاح سرد) می باشد و تمرکز آن روی بخش چند نفره است.

اولین قسمت داستانی  بازی با شوالیه ها آغاز می شود و شما در نقش هر یک از چهار قهرمان ظاهر می شوید و داستان بازی را جلو می برید، این بخش از بازی (داستان بخش تک نفره) به خوبی طراحی شده است. تعداد زیادی از مخاطبان دنیای گیم با توجه به تمرکز بازی بر روی بخش چند نفره، انتظار این مورد را نداشتند که بازی بخش داستانی خوب و جالبی داشته باشد. البته بخش داستانی بازی بی عیب و نقص نبوده و بسیاری از سوالاتی که طی داستان بازی بوجود می آیند بی پاسخ می مانند؛ نقطه قوت بخش داستانی بازی صدا گذاری عالی، موسیقی و میان پرده های خوب می باشد.

بخش داستانی بازی به  این صورت می باشد که شخصیتی به نام Apollyon می خواهد صلحی را که بعد از مدت ها جنگ بین نژاد های وایکینگ ها، شوالیه ها و سامورایی ها برقرار است را از بین ببرد و برای بار دیگر بین این سه نژاد جنگ برقرار کند. طی انجام بخش داستانی، بازیکن در نقش هر سه نژاد بازی خواهد کرد و در بعضی مواقع به عنوان متحدین Apollyon و در بعضی دیگر هم  در نقش دشمن او در بازی ظاهر می شود.

بخش داستانی بازی را می توان به این صورت توصیف کرد که معرف رضایت بخش و مناسبی برای بخش آنلاین و چند نفره بازی می باشد، به طوری که بازیکن طی تجربه بخش داستانی بازی با هرسه نژاد و شخصیت های مختلف بازی آشنا شده و در بخش چند نفره به راحتی می تواند کاراکتر مورد نظر خود را تعیین نماید. بخش داستانی بازی For Honor دارای ۱۸ ماموریت کوتاه بوده که مدت زمان گیم پلی آن کمتر از ده ساعت می باشد.

جزئیات و بررسی آمار بازی For Honor PS4 و شگفتی اطلاعات بازی The Division 2  
جزئیات و بررسی آمار بازی For Honor PS4 و شگفتی اطلاعات بازی The Division 2

در ادامه مطلب به سراغ  بیان اطلاعاتی از بازی The Division می رویم. بازی The Division یک عنوان با سبک پسا آخرالزمانی می باشد که نسخه اول این بازی Playstation در شهر نیویورک البته نه نیویورکی الان وجود دارد و در فیلم ها و سریال ها و… آن را دیده اید بلکه نیویورکی که با پخش ویروسی نابودگر و کشنده به یک جهنم تبدیل شده است، همینطور داستان نسخه دوم این بازی قرار است در شهر واشنگتن جریان داشته باشد.

به طور کلی بازی دیویژن یک شوتر آخرالزمانی است که بیشتر هوداران این بازی بر روی بخش آنلاین آن تمرکز دارند، داستان  نسخه اول این بازی به سه بخش تقسیم می شود که بخش اول آن مربوط به این است که چه کسی و به چه علت این ویروس را ساخته است و آیا پادزهری برای جلوگیر از این ویروس وجود دارد یا خیر، بخش دوم داستان هم به منبع پیدایش ویروس و راه های مقابله با آن می پردازد و بخش سوم داستان بازی نحوه احداث زیر ساخت شهر نیویورک را توسط بازیکنان روایت می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + نوزده =