جزئیات و بررسی آمار بی سابقه بازی Overwatch PS4 در اولین هفته

جزئیات و بررسی آمار بی سابقه بازی Overwatch PS4 در اولین هفته

جزئیات و بررسی آمار بی سابقه بازی Overwatch PS4 در اولین هفته

میدانید که بازی overwatch توانست حجم عظیمی از توجه را به سوی خود جلب کند و نشان دهد که بیلزارد هنوز هم میتواند بازی هایی با درجه محبوبیت بالا ارائه دهد. این بازی Playstation پس از مدت ها ولوله ای بین طرفداران بیلزارد ایجاد کرد.چرا که با تغییر مسیر در نوع بازی های ارائه شده و ایجاد تنوع شایانی به مخاطبان نشان میدهد که همیشه در یک مسیر مشخص حرکت نمیکند و صد البته دارای پیشرفت های قابل توجهی میباشد. اگر طرفدار این بازی هستید حتما با مسابقات overwatch league آشنایی دارید.
طبق آمار به دست آمده مشخص است که طرفداران زیادی انتظار این مسابقات را میکشیدند چرا که در همان هفته ی اول این لیگ بیش از ۱۰ میلیون بیننده داشت و این میتواند حجم زیاد طرفداران و مشتاقان این لیگ را خاطر نشان کند. این لیگ به این صورت است که بازیکنان زیادی از سر تا سر جهان داوطلب میشوند که در یک سری چند ماهه با هم در بستر این بازی به رقابت بپردازند که این رقابت ها یک فصل از این بازی را تشکیل میدهد.

جزئیات و بررسی آمار بی سابقه بازی Overwatch PS4 در اولین هفته
جزئیات و بررسی آمار بی سابقه بازی Overwatch PS4 در اولین هفته

این نوع بازی میتواند تجربه ی شگفت انگیزی باشد چرا که حجم بسیار زیادی از مردم و افرادی که در صنعت گیمینگ اکسپرت به حساب می آیند و هرکدام توانمندی های منحصر به فرد خود را دارا هستند، که البته این توانمندی ها کم هم نیستند، گرد هم جمع می آیند و به مسابقه ای جدید میپردازند. وقتی آمار تعداد بینندگان در یک هفته اعلام شد رقم اعلام شده غیر قابل باور بود و اگرچه این مسابقه یک مسابقه ی جذاب از یک بازی مطرح بود اما توقع این تعداد رقم را نداشتیم که خوشبختانه غافل گیری ای در جهت مثبت داشتیم.
حالا تصور کنید که پدید آورندگان این مسابقه تا چه اندازه غافلگیر و خوشحال شدند و نتیجه ی زحمات خود را تمام و کمال گرفتند که نوش جانشان باشد. میدانید که ترتیب دادن چنین پروسه ای بسیار سخت و وقت گیر است و با توجه به اینکه این بازی از کیفیت بالایی هم برخوردار میباشد زحمتشان دوچندان میشود. جالب است بدانید که تعداد بیننده های همزمان در آن هفته تعدادی بیشتر از حدود چهارصد هزار نفر بود که بسیار تعداد خوبی میباشد.
این بازی پلی استیشن تنها نشان دهنده ی توجه بینندگان نبود بلکه نشان داد که چه تعداد زیادی از بازیکنان عاشقانه به بازی میپردازند و حاضرند وقت خود را بر روی این بازی بگذارند و کاملا مشتاقانه و به دلخواه خود به بازی در این بُعد شگفت انگیز، هیجانی و البته تا حدودی سخت بپردازند و خود را محک بزنند. میدانید که تعداد این بازیکنان کم نبود و این امر نشان دهنده ی این است که چقدر این بازیکنان حرفه ای هستند و چقدر تعداد بازیکنان حرفه ای زیاد است که در چنین جمعی با اعتماد به نفس بسیار زیاد و با علاقه ظاهر میشوند.

جزئیات و بررسی آمار بی سابقه بازی Overwatch PS4 در اولین هفته
جزئیات و بررسی آمار بی سابقه بازی Overwatch PS4 در اولین هفته

از طرفی نیز این تعداد بالای بینندگان و علاقه مندان به مسابقه ای که توسط آن بازیکنان شکل گرفته بود تا حد زیادی به بازیکنان انگیزه میداد و وقتی میدیدند که چقدر بیننده دارند مسلما با قدرت و انگیزه ی بیشتری به بازی میپرداختند. این سبک از بازی که به ورزش های الکترونیکی معروف است یک سبک جدیدی از بازی را در دنیا ارائه کرد. تصور کنید که چقدر طرفدار بازی های این چنینی به صورت غیر الکترونیک و با افراد حاضر در صحنه زیاد است. برای مثال مسابقه های فوتبال، والیبال، شنا یا هرچیز دیگری. از طرف دیگر طرفداران بازی های ویدئویی نیز بسیار زیاد هستند.
پس طرفداران دو قسمت روی هم جمع میشوند و خب طبیعی است که حجم بینندگان تا این حد زیاد باشد. به طور کلی بازی اورواچ از بازی های بسیار محبوب است که با پا گذاشتن به این عرصه محبوبیتش را دو چندان کرد و به یک بازی کاملا چالش برانگیز تبدیل شد. به این معنا که چالش هایش هم دوچندان شد و حالا از هر جهت دارای چالش های جالب توجهی میباشد. تجربه ی این نوع بازی واقعا میتواند تجربه ی به یاد ماندنی ای باشد. نظر شما درباره ی چنین بازی هایی چیست و در کدام بازی چنین مهارتی دارید که حاضر بشوید به صورت جهانی وارد مسابقه ای بشوید که میلیون ها بیننده دارد و باید با تمام قوا به مسیر خود ادامه دهید؟

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Overwatch
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یازده =