جزئیات و بررسی آپدیت بازی Enter the Gungeon PS4 کمپانی Dodge Roll

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Enter the Gungeon PS4 کمپانی Dodge Roll

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Enter the Gungeon PS4 کمپانی Dodge Roll

بازی Enter the Gungeon توسط استودیوی داج رول طراحی و توسط کمپانی دیوالور دیجیتال منتشر شده است. در جدیدترین اخبار قرار است تا طی یک بروزرسانی تغییراتی در بازی اعمال گردد. این بروزرسانی با نام supply drop update برای پی سی ها منتشر می گردد. البته طراح بازی از بروزرسانی نسخه ی کنسولی این بازی نیز خبر داده است. در این بروزرسانی ۲۰۰ اتاق به بازی اضافه شده است که هر کدام از آن ها سلاح، دشمن و دوستان متنوع و جدیدی دارد.
علاوه بر این امر شاهد ایجاد تنوع در محیط های بازی نیز هستیم. بولت گان نوع جدیدی از اسلحه ها است که در این بروزرسانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از کاراکترهای اضافه شده به بازی نیز می توان سر جانکن را نام برد. این کاراکتر نقطه ی قوت جالبی دارد به این ترتیب که هر چه بیشتر آشغال جمع کنید قدرت این کاراکتر هم بیشتر می شود. Enter the Gungeon در هفته ی اول انتشار خود بیش از ۲۰۰ نسخه فروخته است. خبر خوب اینکه اکنون نسخه ی رایانه ای و کنسولی بازی در دسترس قرار دارد.

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Enter the Gungeon PS4 کمپانی Dodge Roll
جزئیات و بررسی آپدیت بازی Enter the Gungeon PS4 کمپانی Dodge Roll

آشنایی با بازی Enter the Gungeon
در سال های نه چندان دور تولید بازی های سخت و با کیفیت زیاد بین سازندگان رواج نداشت کم کم این امر جا افتاد و سازندگان دریافتند که طرفداران بازی های سخت و با کیفیت بیشتر از بازی های آبکی است. یکی از این بازی ها Enter the Gungeon است که در عین پیچیدگی و دشواری بسیار عالی طراحی شده است. این بازی اسلحه محور است و همین امر نیز برای هیجان داشتن بازی کافی به نظر می رسد. در بازی ۴ کاراکتر اصلی وجود دارد که می توانید با هر کدام که مد نظر دارید در بازی شرکت کنید.
گفتنی است که هر کدام از قهرمانان سلاح و ویژگی مخصوص به خود را دارند. در بازی دشمنان زیادی در راه شما قرار داده می شود. اما نباید گول ظاهر با مزه ی آن ها را بخورید زیرا سلاحی که در دست دارند بسیار خطرناک است. شما در این بازی مأمور هستید تا به دنیای Gungeon بروید ویک اسلحه را نابود کنید. این اسلحه می تواند گذشته ی شما را از بین ببرد. در بازی شما در یک اتاق پر از توپ و تفنگ قرار می گیرید تا دشمنان خود را به رگبار ببندید.
Enter the Gungeon هم برای رایانه و هم برای Playstation 4 طراحی شده است به همین خاطر روند بازی از طریق دسته ی پلی استیشن و کیبورد رایانه تفاوت چندانی ندارد و حس خوبی از مبارزات به ما منتقل می کند. یکی از باس های بازی باس شکارچی است. در این باس شما یک پیستول شش تیر و یک crossbow 100 تیر خواهید داشت. سلاح crossbow در پرتاب گلوله های خود وقفه ایجاد می کند ولی هر گلوله ای که از آن شلیک می شود دشمن را در همان لحظه ی اول از بین می برد.
در این باس همچنین یک سگ وفادار همراه شما است که آیتم ها و جعبه های بازی را برای شما می یابد.
وظیفه ی این سگ فقط پیدا کردن جعبه ها است و نه هیچ چیز دیگر. باس Marine اولین باسی است که برای شروع بازی به درد می خورد. در این باس یک سلاح با تیر نامحدود در اختیار شما قرار می گیرد. در این باس یک آیتم مخصوص قرار دارد که فقط برای یک بار یک بسته ی بزرگ فشنگ را به شما هدیه می دهد. جالب تر از فشنگ و تیر لباس مخصوصی است که کاراکتر شما بر تن دارد.
این لباس هنگام برخورد اولین تیر از بین می رود بدون اینکه جان شما کم بشود. باس مجرم هم دو سلاح و یک ویژگی مخصوص در اختیار شما قرار می دهد. اولین اسلحه وی یک روولور است که شش تیر با فشنگ نامحدود دارد و دومین اسلحه یک شاتگان است که ۶ تیر و ۱۵۰ فشنگ در اختیار شما قرار می دهد. در این باس می توانید یک شیء بمب مانند را به دشمن پرتاب کنید و دشمن را آسیب پذیرتر نمایید. باس بعدی باس خلبان است که به شما یک اسلحه و سه آیتم می دهد.
اسلحه ای که در این بخش برای شما قرار داده می شود یک سلاح لیزری است. به جز این می توانید با قابلیت هایی که در این باس به شما داده شده است با سرعت بیشتری صندوق ها را باز کنید. روند بازی بسیار جدی است تا جایی که یک غفلت چند ثانیه ای کاراکتر شما را به کام مرگ می کشاند. به جز شلیک کردن کاراکتر شما می تواند جای خالی بدهد و یا بپرد که این امر برای رد شدن از گودال ها کاربرد دارد. همچنین می توانید در مقابل دشمن گارد بگیرید و با کارهای مخصوص سلاح دشمنان را از بین ببرید و همه را با خیالی آسوده بکشید.

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Enter the Gungeon PS4 کمپانی Dodge Roll
جزئیات و بررسی آپدیت بازی Enter the Gungeon PS4 کمپانی Dodge Roll

شما در این بازی پلی استیشن مدام به یک سری سیاه چاله وارد می شوید و با هر خرج از ان ها یک سلاح جدید و متفاوت دریافت می کنید. تمامی این مراحل از تنوع و گوناگونی جالب تبعیت می کنند و همین امر به تنهایی جلوی تکراری شدن روند بازی را می گیرد. برای اینکه سلاح های جدیدی به دست آورید باید پول جمع کنید و این امر با نجات افراد بی گناه در داخل سیاه چاله ها ممکن خواهد بود. جالب است که افراد ازاد شده گاهی شما را به مأموریت های فرعی وادار می کنند. این مأموریت های فرعی خود نیز تنوع خاصی دارد و هیجان بیشتری را به بازی تزریق می کند.
بازی به جز اسلحه و شلیک در پیدا کردن جواب معما هم جریان دارد. شما در اتاق های بازی سلاح پیدا می کنید اما در کنار این سلاح ها یک سری راز وجود دارد که باید پرده از آن ها بردارید. تنها نقص بازی در سختی بیش از حد آن است. ممکن است در مرحله ی اول تا سوم بازی دشواری زیادی گریبان شما را نگیرد ولی با ورود به مرحله ی چهارم در یک باتلاق گرفتار می شوید که هر چه در آن دست و پا بزنید فایده ندارد. این مراحل بسیار سخت است و گاهی بازیکننده را آزرده می کند.
بازی حالت آنلاین ندارد ولی در حالت آفلاین هم می توانید با یک دوست بازی کنید. گرافیک بازی پیکسلی است و این امر ما را به یاد بازی های قدیمی می اندازد البته این عامل دلیلی بر کاهش کیفیت بازی نیست بلکه بر عکس یک بازی با تصویر فوق العاده را شاهد خواهیم بود. موسیقی بازی نیز به خوبی با لحظه لحظه ی بازی هماهنگی دارد. به طور کل Enter the Gungeon یک اثر کامل است و مراحل تیر اندازی آن مخصوص افرادی طراحی شده است که عاشق شلیک گلوله هستند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + چهار =