آپدیت بازی Madden NFL 19 برای نسخه بتا

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Madden NFL 19 برای نسخه بتا

فرا رسیدن تابستان و به ویژه وارد شدن به نیمه دوم آن، این معنی را می دهد که می بایست به تدریج در انتظار شروع انتشار یافتن بازی ‌های ورزشی گوناگون باشیم. یکی از این بازی ‌ها که در مرداد ماه به طور رسمی انتشار خواهد یافت، بازی Madden NFL 19 می باشد که به عنوان تازه ترین شبیه ‌ساز فوتبال آمریکایی شرکت الکترونیک آرتز شناخته می شود و امسال بعد از چندین سال انتظار قرار است که برای پی سی هم عرضه شود.

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Madden NFL 19 برای نسخه بتا
جزئیات و بررسی آپدیت بازی Madden NFL 19 برای نسخه بتا

فوتبال آمریکایی به ویژه در ایالات متحده آمریکا دارای هواداران بسیار زیادی می باشد و به همین علت نیز بازی Madden NFL به طور معمول در چارت ‌های فروش آمریکا در رده های بالا قرار می‌گیرد. کمپانی الکترونیک آرتز در جدیدترین نسخه این بازی، بیشتر از اینکه در پی تحولی مهم و عظیم باشد، تلاش کرده تا این بازی Playstation را به تکامل برساند و به همین علت نیز تغییرات کوچکی را در گیم ‌پلی این محصول شاهد هستیم.

از طرف دیگر حالت داستانی Longshot و همچنین قسمت آلتیمیت تیم نیز دچار تغییراتی شده اند. از لحاظ تغییرات گیم‌ پلی، شرکت EA در جهت طبیعی تر کردن حرکت های بازیکنان در نسخه جدید تلاش نموده و سعی کرده است تا احساسات مربوط به درگیری‌ های فیزیکی فوتبال آمریکایی به صورت جذاب تر و طبیعی‌تری به گیمر انتقال پیدا نماید.

در قسمت آلتیمیت تیم محصول نیز تغییراتی به وجود آمده است که از مهم ترین آنها می بایست به مسابقه های آنلاین سه در مقابل سه اشاره کرد. یک حالت جدید بازی نیز تحت عنوان Solo Battles به این قسمت از محصول افزوده گشته که در آن این امکان را دارید که امتیازات خود را با انجام دادن تعدادی چالش‌ روزانه تک ‌نفره افزایش داده و در رده بندی بازیکنان رتبه بهتری را به خود اختصاص دهید.

بازی فوتبال آمریکایی Madden NFL 19 در روند فاز آزمایشی میزبان به روزرسانی شد که اشکالات آن را مرتفع می سازد. بازی Madden NFL 19 در ۱۹ مرداد ماه رسما انتشار پیدا خواهد کرد ولی نسخه آزمایشی آن در حال حاضر در Ea Access و Origin Access در دسترس می باشد. این نسخه از بازی موفق شده تا توجهات را به سوی خود جلب نماید، ولی همچون گذشته، ایرادات گوناگونی در بازی دیده می شود.

اکنون تولیدکنندگان این محصول در شرکت Electronic Arts به روزرسانی را انتشار داده اند که مشکلات این بازی نظیر ایراد سنسور Colin Kaepernick را برطرف خواهد کرد. همراه با رفع ایرادات Madden NFL 19، تازه ترین آپدیت این بازی روی گرافیک و ظاهر آن نیز متمرکز شده است؛ ‌به گونه ای که جلوه زیباتری از ورزشگاه ها و انیمیشن‌ های بازیکنان را خواهیم دید.

ضمن اینکه سیستم مورد تحسین قرار گرفته Real Player Motion نیز بهبود‌ هایی پیدا کرده که باعث پویایی بیشتر مکانیزم آن می شود. همچنین به روزرسانی قبل از عرضه بازی Madden NFL 19 دارای گزارشگر‌ جدیدی نیز می باشد. از طرف دیگر تغییراتی در حالت Franchise بازی به وجود آمده که به سیستم پیشرفت مهارت‌ شخصیت ها مربوط می‌ شود. مشکل دیگری نیز در رابطه با دوربین بازی وجود داشت که گاهی مواقع از ورزشگاه خارج می ‌شد که با منتشر شدن به روزرسانی جدید این ایراد نیز مرتفع گشت.

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Madden NFL 19 برای نسخه بتا
جزئیات و بررسی آپدیت بازی Madden NFL 19 برای نسخه بتا

علاوه بر این ها ایراد نسخه پی سی بازی که مربوط به بیرون انداخته شده بازیکنان Origin از حالت Exhibiton می شد نیز مرتفع گشته است. همچنین شاهد این هستیم که شتاب بازیکنان جهت دست یابی به بیشترین سرعت هم بهبود پیدا کرده است. امکان مشاهده Team TD Celebration در زمان بازی در وضعیت آنلاین هم افزوده گشته است. شرکت EA Sports پستی را در مورد جزئیات این به روزرسانی منتشر نموده و در آن توضیحات جالبی را ارائه کرده است.

زمان انتشار بازی Madden 19 خرداد سال قبل تعیین شد و بعد از آن تولید کنندگان بازی از علل راهیابی این محصول به پلت فرم پی سی صحبت کردند. در صورتی که قصد خریداری این بازی را دارید، این امکان برای شما فراهم شده تا قبل از آن تریلر بازی را مشاهده کرده و امتیازات آن را نیز بررسی نمایید. نسخه آزمایشی این اثر اسپورت در حال حاضر در دسترس می باشد و در ۱۹ مرداد رسما برای کنسول های ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن ۴ و البته پی سی انتشار خواهد یافت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − شش =