آپدیت بازی Outcast: Second Contact

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Outcast: Second Contact PS4

بازی Outcast: Second Contact بالاخره خودی نشان داد و سازندگان آن تریلری از این بازی جذاب منتشر کردند تا بار دیگر بازی را برای بازی بازان و علاقه مندان معرفی کنند. این در حالی است که برای مدتی از این بازی مهیج خبری نبود. اما بالاخره با انتشار تریلی رسمی دوباره این بازی ویدیوئی پا در این دنیا گذاشت و خودی به بازی کنان و علاقه مندان نشان داد. این بازی را می توان درواقع بازسازی Outcast دانست که برای مدتی به خاموشی و سکوت زندگی کرده بود، اما این نسخه باری دیگر Outcast پیر را زندگی دوباره بخشید.

در ادامه به بررسی این بازی می پردازیم و نگاهی کوتاه به دنیای آن می کنیم. بازی Outcast: Second Contact یک بازی ماجراجویانه اکشن است که در تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۷ در دسترس تمامی بازی بازان در سرتاسر دنیا قرار گرفت، هر چند اولین نسخه آن در سال ۱۹۹۹ منتشر شد. اما بعد از مدتی خبری از سری های جدید این بازی نشد، چرا که شرکت سازنده آن به سمت ورشکستگی رفت و بازی از نسخه های جدید باز ماند.در ابتدا تولید بازی بر عهده اینفوگرمز بود که این شرکت فرانسوی جای خود را به بیگ بن اینتراکتو داد این در حالی است که شرکت اپیل توسعه بازی را بر عهده داشت.

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Outcast: Second Contact PS4
جزئیات و بررسی آپدیت بازی Outcast: Second Contact PS4

با این حال می توان این بازی را یک بازی تک نفره خوش ساختی دانست که برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار گرفت. داستان بازی در باره ماموریتی است که به شخصیت اصلی ما داده تا از سه محقق محافظت کند، این در حالی است که آن ها به دنبال شخصی هستند که خود را یک محقق می داند و دست به اقداماتی زده که حالا باعث نابودی زمین شده و دنیا در حال فروپاشی است اما بازی یک مرحله قبل تر از فروپاشی دنیا است.

شخصیت اصلی در این راه تنها به جستجو می پردازد و در منطقه تالان ها به دنبال لوازمی است که به او در این راه کمک کند. تالان ها موجودات بومی آن منطقه هستند که برخی از آن ها به همراهی و کمک ما می آیند تا دنیا را از شر این رخداد نجات دهند. این بازی را می توان از منظر داستانی بسیار قوی دانست. چرا که با موضوع ماجراجویی خود بسیار داستانی جذاب دارد. با این حال سیر بازی در دنیای آزاد رخ می دهد و بازی کنان قادر هستند در شش منطقه در بازی که هرکدام از آن ها برای خود دنیای دارند سفر کند.

درواقع این سرزمین آزاد همان آدلفا است که برای بازیکن این امکان را فراهم می کند تا آزادانه در دنیای بسیار بزرگی باشد و ماموریت های مختلفی در هر کدام از مناطق از رهبران آن منطقه دریافت کند و سفری را آغاز کند. نکته جالب توجه ماجرا این جاست که پس از اینکه در نظر این افراد بسیار خوب ظاهر شوید، آنها به شما برای ادامه مسیر راهتان لوازمی می دهند که بسیار باارزش است. از طرفی بازی سبک مبارزه ایی آسانی دارد و کاتر همان شخصیت اصلی ما به راحتی می تواند با آنها به مقابله بپر دازد و یا می تواند خود را مخفی کند.

جزئیات و بررسی آپدیت بازی Outcast: Second Contact PS4
جزئیات و بررسی آپدیت بازی Outcast: Second Contact PS4

بازی پلی استیشن Outcast: Second Contact را می توان یکی بازی مهیج دانست که داستانی بسیار قوی داشته، این موضوع را حتی از اولین تریلری که از این بازی منتشر شد نیز می توان فهمید. در این تریلر حدود سه دقیقه ایی کاتر را می توان دید که در دنیای بزرگ قرار دارد و بسیار به زمین شبیه است، سپس افرادی را نشان می دهد که موجوداتی شبیه به فضایی ها هستند و در منطقه تالا ها زندگی می کنند. با این حال کاتر می تواند با آنها ارتباط برقرار کند و در صورتی که بتواند نظر آنها را جلب کند از آنها لوازم مورد نیاز را درخواست کند.این بازی را می توان یک بازی قبل از پایان دنیای مهیجی دید که توانسته بسیار خوب دوباره بازسازی شود و خودی نشان دهد

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − هشت =