جزئیات و بررسی آپدیت بزرگ Fortuna بازی Warframe PS4

جزئیات و بررسی آپدیت بزرگ Fortuna بازی Warframe PS4

اخیرا اخباری به گوش می‌ رسد که نشان می دهد یک آپدیت برای بازی Warframe منتتشر خواهد شد. طبق صحبت‌ هایی که سازندگان این بازی انجام داده‌اند نام این آپدیت Fortuna خواهد بود و طبق شنیده ها تا چند روز آینده و قبل از پایان رسیدن این هفته میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این خبر را استودیو سازنده بازی که دیجیتال اکستریمز نام دارد طی یک مصاحبه اعلام کرده است. گفته می شود این آپدیت در ابتدا برای نسخه های pc منتشر خواهد شد و مدتی بعد می‌ توان برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان آن را داشت.
هنوز خبری از این که نشان دهد این دو کنسول در چه تاریخی این آپدیت را خواهند گرفت منتشر نشده است.
توضیحاتی که درباره این آپدیت داده شده نشان می دهد که در آپدیت فورچونا شاهد یک دنیای کاملا جدید و تازه خواهیم بود که از این لحاظ شباهتی با آپدیت قبلی بازی دارد در آپدیت قبلی این بازی که Plains of Eidolon نام داشت ما شاهد سفر به یک سیاره جدید بودیم و در آپدیت کنونی هم به سیاره جدیدی سفر خواهیم کرد که این بار گویا سیاره زهره مقصد بازیکنان خواهد بود.
سازندگان بازی در باره این بسته الحاقی توضیحاتی ارائه کرده اند، آنها گفتند که در این آپدیت به سرزمین گروه Solaris United می‌ رویم و در آنجا بازیکنان باید به ماجراجویی های خود و انجام ماموریت ها بپردازند و به اسرار بازی در محیط جدید دست پیدا کنند همچنین در محیط های جدید منابع زیادی وجود دارد و بازیکنان باید به آنها دست پیدا کنند همچنین گفتنی است در این سرزمین جدید دشمنانی از نوع و گونه های جدید هم وجود دارد. اما تغییرات به همین جا ختم نمی‌شود و در این آپدیت امکان تعامل با حیوانات در دسترس بازیکنان خواهد بود.
یکی از انواع این تعاملات شکار این موجودات است، بازیکنان می توانند برای این کار آنها را ردیابی کنند و از تله ها استفاده کنند یا آنها را به مکانی مشخص هدایت کنند و در نهایت آنها را در دام خود بیندازند.
گفته می شود این آپدیت کاملا رایگان است و همان طور که گفته شد تا انتشار آن چند روز بیشتر نمانده است. اگر بخواهیم نقد مختصری از این بازی ارائه دهیم باید بگوییم که این بازی در سال ۲۰۱۳ توسط کمپانی Digital Extremes ساخته شده است و تا حالا شاهد تغییرات و آپدیت های زیادی بوده است شاید بتوان گفت صدها مرحله جدید در این چند سال به این بازی افزوده شده و بازی را تبدیل به یک چالش سخت و دشوار کرده است.
بازیکنان به راحتی می‌ توانند با بخش‌ های مختلف این بازی Playstation 4 ساعت ها سرگرم شوند چراکه هم شاهد شخصیت ها و صحنه های جذاب هستیم که در قسمت داستانی بازی می توانید با آنها روبرو شوید و هم قسمت بازی چند نفره را دارد و نکته جالب این جاست که این بازی به صورت کاملا رایگان در دسترس است و بدون هزینه کردن هیچ پولی می توانید ساعت ها وقت خود را صرف آن کنید.
شاید اگر آپدیت های این بازی نبود شاهد این بازی فوق العاده در حال حاضر نبودیم و بازی از یک بازی سطح پایین به یک بازی بسیار سطح بالا در سال ۲۰۱۹ تبدیل شده است.
شما در این بازی نقش یک نینجا را ایفا می کنید و از همان لحظه های آغازین بازی در برابر دشمنان متخاصم قرار می‌ گیرید نوع مبارزه ها در این بازی بسیار جالب است گیم پلی و گان پلی بازی بسیار روان و لذت بخش است. و چه از شمشیر و یا اسلحه استفاده کنید کماکان چیزی از جذابیت های بازی کم نمی شود و در همه سلاح ها ما شاهد این روان بودن و سرعت در آن ها هستیم. سیستم بازی روی سرعت بنا شده است و اکثر ماموریت ها هم به همان ترتیب کوتاه و سریع هستند تا از اصول بازی خارج نشویم.

گفتنی است نام بازی از روی زره هایی که در بازی پوشیده می شود گرفته شده است و هر کدام از زره‌ ها خصوصیات به خصوص خود را دارند برخی از آنها ساده هستند و از ویژگی های یخی بهره می برند و برخی دیگر ویژگی های پیچیده تری دارند و حتی می توانند تبدیل به یک پروانه شوند. به عنوان جمع بندی باید گفت این بازی شباهتی به یک بازی رایگان ندارد و نباید فریب این را بخورید که چون بازی رایگان است پس ایراد یا مشکل خاصی دارد گیم پلی بازی کاملا سریع و لذت بخش است و می‌ تواند ده ها ساعت کاربران را بدون آنکه احساس کسالت کنند مشغول کند. از لحاظ محتوا و ماموریت های داستان هیچ کم و کسری مشاهده نمی شود همچنین سیاره ها و شهرهای متفاوتی وجود دارند که به جذابیت بازی افزوده اند و شاید کمی بتوان پیچیدگی بازی را به عنوان عیب لحاظ کرد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 7 =