بررسی آپدیت جدید بازی Call of Duty WWII

جزئیات و بررسی آپدیت جدید بازی Call of Duty WWII PS4 با تغییرات دیویژن‌ های آن

مجموعه های شوتر این روز ها جزو دسته های اصلی بازی ها شده اند. هر ساله گیمر ها منتظرند تا یک بازی شوتر جدید منتشر شود تا بتوانند آن را تجربه کنند. البته کمپانی های مختلف میز به خواسته های گیمر ها گوش می کنند و هرساله ما شاهد شوتر های مختلفی هستیم. بازی های شوتر هر کدامشان سبک متفاوتی دارند ؛ یک شوتر در آینده جریان دارد و اسلحه های قوی و عجیب و غریب ، یک شوتر در گذشته و اسلحه های قدیمی و یک شوتر در فضا با اسلحه های فضایی و … این ها سبک های شوتری هستند که این چند سال ما شاهدشان بوده ایم.

جزئیات و بررسی آپدیت جدید بازی Call of Duty WWII PS4 با تغییرات دیویژن‌ های آن
جزئیات و بررسی آپدیت جدید بازی Call of Duty WWII PS4 با تغییرات دیویژن‌ های آن

هرکدامشان طرفداران به خصوص خودشان را دارند و هر گیمر علاقه به یکی از این سبک ها دارد اما در بین تمامی باری های شوتر دو بازی هستند که همیشه در حال رقابت با هم هستند و جزو قویترین بازی های شوتر نیز هستند. مجموعه Call of duty کمپانی Activision و مجموعه Battlefield کمپانی Electronic Arts. این دو بازی شوتر تقریبا هر یکی دوسال یکبار یک نسخه جدید از آن ها عرضه می شود و تا مدتی گیمر ها را جذب خود می کنند.

مدتی قبل بود که EA بازی بتلفیلد ۱ را عرضه کرد. این بازی پلی استیشن در زمان جنگ جهانی اول روایت می شد و داستان آن جنگ را به تصویر می کشید. بعد از عرضه این نسخه از بازی بتلفیلد کمپانی اسلج همر که زیر مجموعه اکتیویژن است نسخه جدیدی از بازی Call Of Duty را با محوریت جنگ جهانی دوم عرضه کرد. مجموعه COD قبلا نیز تجربه جنگ جهانی را داشته و در نسخه های اولیه داستان در جنگ جهانی روایت می شده است. اما این بار بتلفید ۱ موفق تر ظاهر شد و توانست بیشتر نظر کاربران را به خود جلب کند.

این نسخه از کالاف دیوتی به خاطر مشکلاتی از نظر داستان کویی و گیم پلی خسته کننده نتوانست موفق ظاهر شود. البته این موفق ظاهر شدن به این معنی نیست که گیمر هارا راضی نکرد و طرفدارانش آن را شکست خورده نامیدند. بلکه از این جهت موفق ظاهر نشد که در مقابل بتلفیلد ۱ عرضه شد و چون هر دو آن ها داستان هایی از جنگ جهانی اول و دوم را روایت می کردند بتلفید توانست موفق تر روایت کند و ظاهر شود.

همچنین کمپانی EA برای این نسخه از بتلفیلد بخش آنلاین جذابی طراحی کرد و تواسنت پلیر های بسیاری از سر تا سر جهان جذب خود کند. اما در مقابل نسخه آنلاین کالاف دیوتی نیز توانست تا حدودی موفق ظاهر شود. این نسخه طبق روال همیشگی سری کالاف دیوتی پشتیبانی بسیار خوبی شد و توانست خواسته های گیمر ها را در بخش آنلاین قرار دهد و تبدیل به یک بازی خوب در بهش آنلاین خود شود.

اکتیویژن هر ماه تقریبا یک آپدیت برای این بازی عرضه می کند و بخش آنلاین را ارتقا می دهد و با آوردن مود های جدید و اسلحه های جدید به یکنواخت نشدن بازی کمک می کند. اگر طرفدار این مجموعه باشید و بخش آنلاین این بازی را بازی کرده باشید قطعا با قسمت دیویژن ها آشنا هستید. دیویژن ها همان کاراکتر های شما در بخش آنلاین هستند که دسته ها مختلفی دارند و هر کدام از دسته ها یک ویژگی و اسلحه های مخصوص به خود را دارند. برای موال یکی از دیویژن ها اسنایپر است و اسلحه های اسنایپر هارا دارد، یکی از دیویژن ها سریع میدود و اسلحه های قوی دارد.

این بخش همیشه مورد استقبال قرار می گیرد و گیمر ها سعی می کنند تا با بازی کردن زیاد دیویژن هایشان را آپدیت کنند و ‌در بازی قوی تر بشوند. حال به تازگی استودیو سازنده این نسخه یعنی اسلج همر اعلام کرده است که علاوه بر بسته های الحاقی جدید به زودی دیویژن ها نیژ دچار تغییراتی خواهند شد که بخش آنلاین را بالانس خواهد کرد. از این به بعد سرعت تمامی دسته های دیویژن ها کاهش پیدا خواهد کرد اما در عوض دیگر میزان نفس شما خالی نخواهد شد.

جزئیات و بررسی آپدیت جدید بازی Call of Duty WWII PS4 با تغییرات دیویژن‌ های آن
جزئیات و بررسی آپدیت جدید بازی Call of Duty WWII PS4 با تغییرات دیویژن‌ های آن

اگر این بازی را بازی Playstation کرده باشید می دانید که بعد از دوییدن نفس شما خالی می شود و سرعت دوییدنتان کم می شود که این تغییر خوبی برای این مورد است ؛ همچنین در حالت عادی و بدون ایم گیری سرعت دیویژن های Infantry بیشتر خواهد بود. دیویژن Armored نیز که جزو دیویژن های دفاعی بود از این به بعد لگد کمتری اسلحه هایش خواهند داشت و علاوه بر آن از این به بعد نارنجک ها و سلاح های آتش‌ زا دمیج کمتری به این دیویژن وارد خواهند کرد.
همچنین اکر طرفدار دیویژن Airborne هستید باید خوشحال باشید چون این دیویژن ارتقا پیدا کرد است و شما در زمانی که در خال دویدن هستید می توانید اساحه هایتان را ریلود کنید که بسیار در زمان بازی و رسیدن به هدفتان به شما کمک خواهند کرد. همچنین شما در هنگام دویدن و لیز خوردن می توانید تیر بزنید و لازم نیست در یک جا ثابت بایستید؛ هر چند که این نوع تیر اندازی دقت کمتری دارد. نظرات خود را پیرامون این اپدیت با ما در میان بگذارید. با آسودگی خاطر بازی PS4 اورجینال را از سایت ما تهیه کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =