جزئیات و بررسی آپدیت جدید Turf Wars بازی Marvel’s Spider Man PS4

جزئیات و بررسی آپدیت جدید Turf Wars بازی Marvel's Spider Man PS4

جزئیات و بررسی آپدیت جدید Turf Wars بازی Marvel’s Spider Man PS4

کمپانی Insomniac چندی پیش خبر از اضافه شدن یک پک جدید به نام Turf Wars به بازی Marvel’s Spider Man داد. به نقل از این کمپانی قرار است این بازی Playstation محبوب دومین DLC خود را به دست بیاورد. در نسخه ی قبلی بازی بخشی به نام Just the Facts وجود داشت که صداپیشه ی آن جوناه جیمز بود. در این نسخه پک Turf Wars را داریم و این یعنی قرار است سرو کله ی یک دشمن جدید پیدا شود.
در این پک باید منتظر داستان ها و البسه های نو با توانایی های متنوعی باشیم.
دشمن جدید مرد عنکبوتی همرهد است که می خواهد با کمک گروه خود تکنولوژی Sable را به دست بیاورند و جهان را نابود کنند. از همه ی این بحث ها که بگذریم، در این پک جدید شاهد لباس های جدیدی برای مرد عنکبوتی هستیم. پک Turf Wars در حال حاضر در بازار موجود است و البته کسانی که نسخه ی «این شهر هرگز نمی خوابد» را دارند، می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای پک Turf Wars را دریافت نمایند.

جزئیات و بررسی آپدیت جدید Turf Wars بازی Marvel's Spider Man PS4
جزئیات و بررسی آپدیت جدید Turf Wars بازی Marvel’s Spider Man PS4

آشنایی با بازی Marvel’s Spider Man
نسخه ی Marvel’s Spider Man از سری بازی های مرد عنکبوتی محبوبیت بیشتری در بین بازیکنان دارد. داستان تمامی کاراکترها به خوبی بیان می شود. مرد عنکبوتی در کشور نیویورک زندگی می کند و وظیفه ی محافظت از این شهر را دارد. این نسخه علاوه بر گرافیک عالی جزئیات فوق العاده ای دارد. طراح دقت خاصی در طراحی جزئیات به خرج داده است. وقتی با مرد عنکبوتی به کمک آن رشته های چسبناک بر فراز ساختمان های شهر پرواز می کنید، می توانید به خوبی جزئیات را در گوشه و کنار بازی ببینید.
به جز مردم شهر و اتوبوس ها و ماشین ها که بسیار عالی طراحی شده اند، می توانیم جزئیات را در شرایط جوی نیز مشاهده کنیم مثلا هوای بارانی و یا آفتابی و یا مراحل مبارزه ای که با منتقل کردن حس و حال ترس و مبارزه هیجان بازی را دو چندان می کند. متاسفانه در بعضی مراحل بازی به مأموریت های تکراری و قدیمی بر می خوریم. این امر شاید در وهله ی اول یک نقص باشد ولی سرعت عملکرد بالای کاراکتر و جزئیات عالی صحنه ها جلوی دیدن این نقص را می گیرد.
مأموریت های اصلی در درون خود یک سری مأموریت فرعی نیز دارند که به جذابیت بازی کمک می کنند و گفتنی است که این مراحل بیهوده در بازی قرار داده نشده اند. شما با جمع آوری امتیاز در این مراحل می توانید البسه ی جدیدی خریداری کنید و یا کاراکتر خود را ارتقا دهید. بعضی بازی کننده ها خبر از تکراری شدن روند مبارزه پس از چند ساعت می دهند، ولی باید دقت داشته باشید که حتی اگر روند مبارزه در این مراحل تکراری شود.
سوپرایزهای ویژه ای در مراحل انتظار شما را می کشند.
سلاح شما در بازی چیست؟ همه ی ما کم و بیش با مرد عنکبوتی آشنایی داریم پس می توانید حدس بزنید که اسلحه ی او در بازی چیست، تارهای چسب مانندی که در عین ظرافت استحکام خاصی دارند. خبر خوب در این بازی این است که دیگر خبری از لودینگ اول بازی نیست و این امر می تواند جلوی معطل شدن بازی کننده را بگیرد. از بحث بازی که فاصله بگیریم به بخش صداگذاری این بازی پلی استیشن می رسیم که همانند نسخه های پیشین خود به شکلی عالی انجام شده است.
انیمیشن و تکنیک های مرد عنکبوتی و سایر شخصیت های بازی بسیار روان و طبیعی طراحی شده است. به جز شخصیت پردازی عالی کاراکترها می توان احساسات را در جز به جز صورت کاراکترها مشاهده نمود. برای مثال وقتی تعجب می کنند و یا وقتی عصبانی می شوند، به حدی طبیعی جلوه می کنند که انگار با یک شخص عصبانی در واقعیت رو به رو هستید.مراحلی در بازی هستند که مهیج تر از مراحل دیگر هستند، هوش مصنوعی که برای کاراکترهای منفی درنظر گرفته شده در حد نسبتا خوبی است و لازم است در بعضی مراحل در نهایت سکوت به انجام مأموریت بپزدارید.

جزئیات و بررسی آپدیت جدید Turf Wars بازی Marvel's Spider Man PS4
جزئیات و بررسی آپدیت جدید Turf Wars بازی Marvel’s Spider Man PS4

مثلا می توانید از کناره های دیوار بگیرید و حرکت کنید. شما مایل هستید هر طور که دوست دارید دشمن را به سزای اعمالش برسانید. کاراکتر انتخابی شما تنها در انتخاب پیتر که همان مرد عنکبوتی است محدود نمی شود، بلکه می توانید با انتخاب مری جین در مراحل معمایی حاضر شوید. در کل بازی رنگ و بوی مبارزه می دهد مسلما پک جدید ملحق شده به بازی نیز به جذابیت بازی می افزاید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 18 =