جزئیات و بررسی آپدیت کاراکترهای بازی Destiny 2 PS4 کمپانی Bungie

جزئیات و بررسی آپدیت کاراکترهای بازی Destiny 2 PS4 کمپانی Bungie

جزئیات و بررسی آپدیت کاراکترهای بازی Destiny 2 PS4 کمپانی Bungie

بازی Destiny توسط استودیوی بانجی طراحی شده است. ظاهرا قرار است تا نسخه ی جدید از این بازی با یک بسته الحاقی ارائه شود. استودیوی بانجی اعلام کرده است که می خواهد کاراکترهای شخصیت های دنیای Destiny به این نسخه ی جدید بر گردند. برای اثبات این خبر چند روز پیش در پی انتشار اطلاعات بسته ی الحاقی بازی دو لوگوی متفاوت از بازی Destiny2 نیز منتشر شد. در این لوگو نشانه هایی از شخصیت های Osiris و Rasputin یافت می شود و این امر می تواند به خاطر برگشت احتمالی قهرمانان سری اول بازی به این نسخه باشد.
در لوگوی دیگر بازی دو پرچم دیده می شود که یکی از آن ها زرد است و در دل خود یک چشم مشکی دارد به گفته ی تیم سازنده این نشان طرح نشان از یک کاراکتر به نام warlock است که در سخت ترین مرحله ظاهر می شود. پرچم دیگر نیز رنگ ابی و در دل خود یک الماس دارد. این امر به هوش مصنوعی Warmind اشاره می کند. این هوش مصنوعی با هدف مقابله با دارکنس ساخته شده است. به گفته ی استودیوی سازنده نسخه جدید این بازی در تاریخ ۱۷ شهریور برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

جزئیات و بررسی آپدیت کاراکترهای بازی Destiny 2 PS4 کمپانی Bungie
جزئیات و بررسی آپدیت کاراکترهای بازی Destiny 2 PS4 کمپانی Bungie

آشنایی با بازی Destiny2
همین اول کار به تحلیل داستان بازی می پردازیم. Destiny2 گرافیک و طراحی فوق العاده ای دارد ولی داستان معمولی آن جذابیت بازی را تا حدودی کاهش داده است. نا گفته نماند برخی صحنه ها از داستان به شدت تأثیر گذار است ولی تعدادشان بسیار کم است. داستان بازی داستان شهری است که مورد یورش قرار گرفته است. لژیون های سرخ، همان افراد شروری که به شهر بی گناهان حمله بردند که روشنایی را از بین ببرند تا این شهر را نیز تسخیر کنند.
افراد این شهر که گاردین نام دارند به نور وابسته هستند به طوری که بدون نور به شدت ضعیف می شوند. آن ها به خاطر پیدا کردن نور شهر خود را ترک گفته اند. نقش بازی کننده در این بازی کمی کم رنگ است و این امر موجب می شود تا حس کنیم در حال تماشای یک فیلم هستیم. به جز این امر شاهد مراحل لود زیاد و طولانی مدتی هستیم که ممکن است حوصله ی ما را سر ببرند. چون بازی به صورت آنلاین برگزار می شود این لودها را طولانی می کند. گاهی آن قدر این زمان طولانی می شود که بازی کننده ها ترجیح می دهند از ادامه ی بازی دست بکشند.
بازی در انجام مأموریت های اصلی و فرعی خلاصه می شود. در انتهای بازی ارتش بزرگی از گاردین ها در یک نبرد شرکت می کنند. لحظات انتهایی بازی نسبتا کوتاه است به شرطی که مهارت شما بالا باشد تا بتوانید هر مرحله را با پیروزی پشت سر بگذارید. بازی با ترکیب سبک های نقش افرینی و شوتر می تواند تا چندین ساعت شما را سرگرم کنند تا حدی که توقف بازی برای شما دشوار است. در Destiny2 سرتان را به هر سمتی بچرخانید دشمن به سراغ تان می اید. دشمنان در انواع و اقسام مختلفی در بازی یافت می شوند.
این تنوع با ورود به سیاره های مختلف شدت می باید. در مقابل این تنوع یک نقص در دشمنان دیده می شود آن هم رفتارهای مشابه است. در واقع همگی آن ها به یک روش با شما مبارزه می کنند بدون اینکه روش جدیدی در رفتار و مبارزه ی آن ها وجود داشته باشد. دلیل این امر را می توان هوش مصنوعی ضعیفی دانست که برای آن ها طراحی شده است. دشمنان به شلیک کردن چند گلوله اکتفا می کنند و تمام. البته در بعضی از نژادهای این دشمنان یک سری رفتار متفاوت دیده می شود مثلا برخی هنگام مبارزه غیب می شوند و یا پرش های بلندی می کنند.

جزئیات و بررسی آپدیت کاراکترهای بازی Destiny 2 PS4 کمپانی Bungie
جزئیات و بررسی آپدیت کاراکترهای بازی Destiny 2 PS4 کمپانی Bungie

طراحان بازی به منظور کارکردن روی ظاهر و سلاح های کاراکترها گزینه های بی شماری را لحاظ نموده اند و همین امر باعث می شود تا آزادانه هر تغییری که دوست دارید روی کاراکتر خود اعمال نمایید. علاوه بر این بازی مطابق با هر مرحله یک سلاح مخصوص در اختیار شما قرار می دهد. برای بدست آوردن سلاح و یا وسایل نقیله نیازی نیست تا در محیط بگردید. این امر می تواند روند بازی را کمی از دشوار بودن خارج کند. اما بازی در دوبخش تک نفره و گروهی جریان دارد. بازی در بخش گروهی تجربه ی بسیار خوبی دارد.
در این بخش هیچ مکث و یا کندی در روند بازی مشاهده نمی شود. البته بانجی از بهبودی روز افزون سرورهای خود خبر می دهد. در این بخش می توانید علاوه بر لذت بردن از بازی جوایزی نیز دریافت نمایید. همه ی مأموریت های بازی رخدادها و سوپرایزهایی در خود پنهان نموده اند. علاوه بر تنوع دشمنان می توان تنوع را در سلاح ها و وسایل نقیله نیز مشاهده نمود. بازی در سه باس هانتز و وارلاک و تایتان برگزار می شود. با ورود به هرکدام از این باس ها توانایی هایی مخصوص دریافت می کنید.
در این نسخه دوربین بازی در جایگاه سوم شخص قرار گرفته است و این امر همراه با ترکیب حرکات بی نقص کاراکترها جذابیت بی بدیلی به بازی بخشیده اند. در بخش PvP شاهد تغییراتی در این نسخه هستیم. این بخش سه حالت مختلف دارند. در این حالت ۱۲ بازی کننده با هم وارد بازی می شوند. دریکی از حالت های این بخش می توانید یک منطقه را تصرف کنید. در حالت دیگر می توانید با سایر بازی کننده ها رقابت کنید. این حالت نیز خود در چند مرحله جریان دارد.
اگر بخواهیم به صورت کلی بخش انلاین را توصیف کنیم می توان آن را مبارزه با سایر بازی کننده ها بدانیم که درحالات مختلف جریان دارد. در بخش PvP تغییراتی اعمال شده است از جمله کم شدن بازه ی زمانی مراحل بازی. در این بخش ۸ نقشه و ۶ حالت PvP تعبیه شده است. در تمامی این مراحل صحنه های مختلفی برای مبارزه طراحی شده است که از زیبایی چیزی کم ندارد. بهتر است کمی به تحلیل گرافیک بازی Playstation بپردازیم.
گرافیک بازی هیچ نقصی ندارد همین امر موجب شده است تا یک محیط آخرالزمانی عالی را مشاهده کنیم. علاوه بر محیط کاراکترها و حرکات آن ها نیز در سطح بسیار خوبی قراردارد. گرافیک فنی بازی نیز در حد قابل قبولی قراردارد به طوری که در صحنه های کمی افت فریم اتفاق می افتد. موسیقی بازی نیز حرف ندارد و می تواند مراحل بازی را جذاب تر و تأثیرگذارتر نماید. این امر نیز در افکت های صوتی نیز قابل مشاهده است. این امر را می توان در صدای رودخانه ها و راه رفتن روی علف ها و برگ های خشک شنید و لذت برد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =