بررسی آپدیت ۱.۰۷ بازی FIFA 18 کمپانی Electronic Arts

جزئیات و بررسی آپدیت 1.07 بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts

بازی FIFA 2018 یک بازی شبیه ساز فوتبالی که توسط ای ای کاندا و ای ای بخارست توسعه و منتشر شد. این بازی از سری فیفا و ای ای اسپورتس ناشر این بازی ویدوئی است. در تاریخ ۲۹ سپامبر سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، نینتندو سوئیچ، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس وان منتشر شده است. موتور این بازی فراست بایت ۳ است. در این بازی سازندگان تمام تلاش خود را کرده اند تا یک بازی خوب و مطلوب در دسترس کاربران و بازیکنان قرار بگیرد.

گرافیک آپدیت ۱.۰۷

نتیجه این تلاش ها موجب شد تا بازیکنان در این بازی شاهد بهبود گرافیک در انیمیشن های حرکتی و صورت بازیکنان و بهبود فضای ورزشگاه باشند. همچنین این بازی تاکنون امتیازات بسیار مطلوبی به دست اورده است. این بازی توانایی سرگرم کردن کاربران و بازیکنان را بیش از یک سال دارد اما با این وجود، بازی دارای نقص ها و مشکلاتی است. دلیل اصلی جذب افراد به این بازی این، ورزش بسیار جذاب است و جزء محبوب ترین و دوست داشتنی ترین ورزش ها در میان مردم محسوب می شود.

جزئیات و بررسی آپدیت 1.07 بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts
جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۰۷ بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts

همچنین این ورزش علاقمندان و طرفداران زیادی به خود اختصاص داده به همین دلیل بازیکنان و کاربران بسیاری هر ساله منتظر اپدیت جدید این مجموعه هستند. همچنین این بازی ویدئویی امکان بازی به صورت تک نفره و به صورت گروهی و چند نفره را برای بازیکنان فراهم کرده است. این بازی بسیار پر طرفدار است اما خالی از نقص و ایراد نیست. حال طی آپدیت ۱.۰۷ بازی فیفا ۱۸ برخی از مشکلات موجود در این بازی پر طرفدار رفع شد. این نسخه مشکلاتی نظیر کنترل بازیکن رفع شد. در اینجا باید به رفع مشکل freeze شدن بازی، پس از گل زدن توسط دروازه بان و خوشحالی کردن اشاره کرد.
در نسخه آپدیت جدید این بازی مشکل داوری و باگ ها رفع شده است البته برخی از آپدیت های اخیر برای کاربران و بازیکنان کامپیوتر منتشر شده است و بقیه کاربران منتظر انتشار این اپدیت ها هستند. این آپدیت در تاریخ ۱۸ آذر ماه سال ۱۳۹۷ در دسترس کاربران و بازیکنان پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قرار گرفت. این بازی این امکان را برای بازیکنان و کاربران خود فراهم کرده است که مسابقات خود را با حضور تیم های معروفی مانند ایتالیا و هلند شخصی سازی کنند.

بررسی قوانین آپدیت بازی FIFA 18

 1. از حضور ورزشکارانی که دارای محرومیت انضباطی هستند اجتناب می شود.
 2. ورزشکاران در صورتی که به قوانین توجه نکنند و رفتار ناجوانمردانه در حین بازی از خود نشان دهند از بازی بر کنار می شوند.
 3. بازی ها به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و بازیکنان در ابتدای بازی نباید پاس به عقب بدهند.
 4. در صورت عدم توافق داور مسابقه با پرتاب سکه تیم میزبان را مشخص می کند.
 5. داور مسابقه در انتهای بازی زمانی که ورزشکاران در نیمکت نشسته اند نتیجه نهایی را اعلام می کند.
 6. در انتهای بازی، بازیکنان باید در نیمکت های خود بنشینند.

ورزشکاران باید قوانین بازی را رعایت کنند در غیر این صورت داور به آن ها اخطار می دهد. بازیکن بعد از گرفتن اخطار سوم از بازی حذف می شود. پس باید قبل از بازی، بازیکنان و کاربران با تمام قوانین بازی اشنایی داشته باشند تا بتوانند نهایت لذت را در این بازی ویدئویی تجربه کنند.

نسخه های بازی فیفا عبارت است از:

 1. FIFA18 Standard Edition
 2. FIFA 18 Icon Edition
 3. FIFA 18 Ronaldo Edition

  جزئیات و بررسی آپدیت 1.07 بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts
  جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۰۷ بازی FIFA 18 PS4 کمپانی Electronic Arts

هر نسخه از این بازی دارای قیمت های متفاوتی است. نسخه اول آن حدودا ۶۰ یورو، نسخه دوم با قیمت حدودا ۸۰ یورو و نسخه بعدی این بازی با قیمت حدودا ۹۰ یورو در دسترس کاربران و بازیکنان قرار گرفته است. همچنین این بازی نسبت به نسخه فیفا ۱۷ بهتر است و بیشتر مورد توجه گیمر ها قرار گرفته است.

از ویژگی های بازی به می توان موارد زیر اشاره نمود:

 1. گرافیک: در این نسخه بازیکنان شاهد یک سیستم نور پردازی دو گانه اختصاصی هستند که سبب زیبایی در ظاهر و محیط گرافیکی بازی Playstation شود.
 2. انیمیشن: در این نسخه سیستم انیمیشن به صورت کلی تغییر کرده است و سازندگان نهایت تلاش خود را کرده اند تا حرکت بازیکنان بیشتر شخصی سازی و منطبق با استیل خود بازیکن طراحی گردد.
 3. سرعت حرکت توپ: در این نسخه سرعت حرکت توپ نسبت به نسخه پیشین کاهش پیدا کرده است که این سبب شده است تا بازیکنان برای پاس صحیح در بازی بیشتر دقت کنند.
 4. دریب زدن: نحوه دریب زدن در مقایسه با نسخه ۱۷ پیشرفت چشم گیری داشته است.
 5. تاکتیک های تیمی: علاوه بر تقویت این تاکتیک ها بازیکنان شاهد تنوع این تاکتیک ها هستند.
 6. حالت داستانی: در حالت داستانی این بازی، بازیکنان شاهد ادامه داستان الکس هانتر هستند.
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =