جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۱۱ بازی  SoulCalibur VI PS4 و بسته الحاقی Create-a-Soul

جزئیات و بررسی آپدیت 1.11 بازی  SoulCalibur VI PS4 و بسته الحاقی Create-a-Soul

جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۱۱ بازی  SoulCalibur VI PS4 و بسته الحاقی Create-a-Soul

کسانی که بازی SoulCalibur VI را ساخته اند یک مصاحبه زنده با شرکت ژاپنی دنگکی داشته اند .طی این مصاحبه سازندگان بازی از بسته الحاقی بازی که create_A_aoul نام دارد سخن گفتند و به این نکته که این بسته تا حدود زیادی به تعادل سازی بازی کمک خواهد کرد سخن گفتند. به علت اینکه سازندگان بازی به طور همزمان درحال کار برروی آپدیت شخصیت یکی دیگر از بازی های خود بودند تاخیری در انتشار این بسته ایجاد شد و تغییرات به دو دسته تقسیم شده و طی دو آپدیت اضافه شدند.

جزئیات و بررسی آپدیت 1.11 بازی  SoulCalibur VI PS4 و بسته الحاقی Create-a-Soul
جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۱۱ بازی  SoulCalibur VI PS4 و بسته الحاقی Create-a-Soul

بازیکنان این بازی پی اس ۴ خوب با این موضوع آشنا هستند که می توانند در بازی رقیب یابی کنند که شرکت پراجکت سول این مژده را به آنها داده که طی این بسته الحاقی آنها قادر هستند تا در سیستم رقیب یابی، رقیب هایی در حد و اندازه خود پیدا کنند و قطعا این تغییر تجربه بازی را مهیج تر از قبل کرده است. در اینجا به موارد کلی که در این تغییرات جدید وجود دارند اشاره میکنیم:

  • بازیکنان از این پس میتوانند راحت تر خارج از رینگ پیروز میدان باشند و تغییراتی که در استیج ها به وجود آمده یه عملی شدن این موضوع کمک خواهد کرد.
  • مشکل هیت باکسی که برای شخصیت های آزتراس و کزوانتیس در بازی وجود داشت نیز رفع شده است.
  • شخصیت ها به نسبت تعادل کلی بازی هریک تعادل خودشان را دارند. در این بسته الحاقی تعادل هریک از شخصیت ها تغییراتی داشته اند تا فلسفه شخصیت هریک از شخصیت های بازی بهتر درک شود.
  • قبلا تفاوت های زیادی بین حرکات بخش های آنلاین و آفلاین وجود داشت، اما حالا با تغییرات ایجاد شده این حرکات به یک شکل در آمده اند تا بازیکنان راحت تر از قبل باشند.

اما اگر میخواهید داستان بازی را بدانید حتما به خواندن ادامه مطلب بپردازید.داستان این بازی PS4 از این قرار است که در زمان های گذشته فردی به نام سروانتس که از قضا یک دزد دریایی نیز هست یک شمشیر سحر آمیز پیدا میکند. این شمشیر با توجه به سبک مبارزه هر فردی که آن را در دست دارد تغییر میکند و با توجه به اینکه سروانتس با دو عدد شمیشیر میجنگد، این شمشیر به دو تا تقسیم میشود. شخصیت داستان ما بعد از اینکه این شمشیر که soul edge نام دارد را به دست آورد، به علت قدرت های شیطانی ای که در شمشیر وجود داشت به حد و مرزی از جنون رسید که شروع به کشتن افراد کرد تا روح آنها را تسخیر کند و قدرت آنها را از آن خود کند.
این کشتار ها همچنان ادامه داشت تا جایی که خداوند آهنگری یونان باستان به یک دختر به نام Sophitia فرمان داد تا به مبارزه با سروانتس برود و شمشیر را نابود کند. دختر قصه به مبارزه یا او رفت و یک نبرد تن به تن و بسیار سخت و سنگین بین آن دو اتفاق افتاد و در آخر آن دختر توانست پیروز شود و یکی از دو شمشیر سروانتس را نابود کند. اما تکه های شمشیر که از هم پاچیده بود وارد بدن دختر شد و او تا سر حد مرگ پیش رفت.

جزئیات و بررسی آپدیت 1.11 بازی  SoulCalibur VI PS4 و بسته الحاقی Create-a-Soul
جزئیات و بررسی آپدیت ۱.۱۱ بازی  SoulCalibur VI PS4 و بسته الحاقی Create-a-Soul

حال که دختر به این وضع افتاد سروانتس تصمیم گرفت که با وارد کردن یک ضربه او را بکشد که در همین حین یک نینجا که تاکی نام داشت از راه رسیده و سروانتس را برای همیشه به درک فرستاد. حال شمشیر دیگر او را به یک جای دور و ناشناخته فرستادند اما شمشیر به دست یک شوالیه ی آلمانی افتاده که چیزی از یک دیوانه کم ندارد و دارای اختلالات ذهنی است.حال نیروی شیطانی شمشیر در همه ی دنیا پخش شده است و شوالیه به یک هیولا به نام نایتمر تبدیل میشود که درذهن خود چیزی بجز نابودی همگان و کسب قدرت ابدی نیست.
داستان بازی از این نقطه به بعد از این قرار است که همه به دنبال این شمشیر افتاده اند. عده ای میخواهند آن را نابود کنند و جهان را نجات دهند و عده ای میخواند آن را مال خود کنند تا صاحب قدرت شوند. اگر شما هم از افرادی هستید که از این دسته بازی ها با روایتی مهیج لذت میبرید، قطعا این بازی شما را به وجد خواهد آورد. این بازی برای پلتفرم های پی سی، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ موجود میباشد و شما میتوانید به بازی کردن آن بپردازید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 3 =