آپدیت Episode Gladiolus بازی Final Fantasy XV

جزئیات و بررسی آپدیت Episode Gladiolus بازی Final Fantasy XV PS4

سازندگان بازی ویدیویی Final Fantasy XV که قبل تر در کنفرانس خبری در این باره، اعلام کرده بودند بسته الحاقی جدیدی را برای این بازی ویدیویی در دست ساخت و تولید دارند، امروز اطلاعات جدیدی را در این باره منتشر کردند که در ادامه به آن می پردازیم. طبق توضیحاتی که شرکت اسکوئر انیکس به کاربران خود و خبرنگاران در این کنفرانس خبری ارائه کرده، این بسته ی الحاقی، Episode Gladiolus نام گذاری شده و به صورت رسمی اولین بسته از بسته های الحاقی این ویدیویی خوهد بود.

طبق توضیحاتی که سازندگان ارائه داده اند، این بسته یکی از سنگین ترین بسته های تاریخ این کمپانی خواهد بود؛ علاوه بر آن آپشن های فوق العاده جذابی را برای شما به ارمغان می آورد و باعث جذابیت فوق العاده بازی Final Fantasy XV خواهد شد. لازم به ذکر است که بازی ویدیویی Final Fantasy XV یک بازی ویدیویی می باشد که علاوه بر جذابیت اکشن و سرتاسر هیجان آن، دارای یک خط داستانی فوق العاده جذاب و غیرقابل پیش بینی می باشد.

جزئیات و بررسی آپدیت Episode Gladiolus بازی Final Fantasy XV PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Episode Gladiolus بازی Final Fantasy XV PS4

به همین دلیل ادامه متن ممکن است کمی خط داستانی را لو بدهد پس پیشنهاد می کنیم با دقت فراوان و حواس جمع، ادامه این مقاله را مطالعه کنید. درباره ی خط داستانی این بسته الحاقی توضیحاتی ارائه شده که با هم می خوانیم : گلادیولس در یک نبرد فوق العاده دشوار و خطرناک در شرف پیروزی بر دشمن خود یعنی فرمانده ارشد سپاه دشمن بود، ناگهان همه چیز تغییر می کند و محتمل یک شکست سنگین می شود و حالا شکسته و درمانده متوجه این موضوع می شود که قدرت هایش محدود هستند و باید این امر را بپذیرد و با آن کنار بیاید.

اما همان طور که می دانیم ما در دنیای قهرمان ها هیچ محدودیتی نداریم و نمی توان برای آنها چارچوب بسازیم، چیزی که طبیعت به ما ثابت کرده، این است که قهرمانان هیج محدودیتی ندارند و هیچ چیز برای آنها غیر ممکن نیست؛ برای گلادیولس هم این موضوع تفاوتی نمی کند، حالا گلادیولس متوجه شده که اگر می خواهد از پادشاه محافظت کند و لیاقت همراهی با پادشاه منتخب را داشته باشد محکوم است قدرتی برابر و یا بیشتر از فرمانده ارشد دشمن را در اختیار داشته باشد و این آغاز ماجراست…

حدود سی سال پیش یعنی دقیقا در دوران امپراطوری لوسیس، متروکه ای کشف شد که در آن ارواح قهرمانان کهن و باستانی زندگی می کردند. ماهیت این قهرمانان، انتظار برای تولد دوباره ی یک قهرمان و کمک به نسل جدید جنگجویانی است که می خواهند قهرمان نسل خود باشند. گلادیوس به دنبال ماجراجویی می رود، آن هم ماجراجویی که تا به حال کسی از آن زنده بازنگشته است به جز یک نفر! کُر (Cor)، او تنها کسی می باشد که توانسته تمام آزمون های قهرمانان را با موفقیت پشت سر بگذارد و زنده بماند، حالا گلادیوس به سراغ کر رفته و با هم همراه می شوند.

گلادیوس که حالا یک استاد با تجربه به نام کر را همراه خود دارد، به کمک استادش به سراغ اولین چالش خود یعنی بدست آوردن سپر محافظ گیل‌ گامش می رود. نا گفته نماند گیل‌گامش اولین پادشاه و استاد شمشیرزنی می باشد که سپر او از قدرت های جادویی برخوردار می باشد، سپر تنها به کسانی که واقعا واجد شرایطش باشند اجازه همراهی خود را می دهد. سازندگان بازی ویدیویی Episode Gladiolus در ادامه این کنفرانس اطلاعات دقیقی را درباره ی محتوای این بسته الحاقی ارائه کرده اند که در ادامه به آن می پردازیم. بازی فاینال فانتزی ۱۵ تمرکز کاملی بر روی شخصیت های شاهزاده ناکتیس و دوستان این شاهزاده داشت، حالا تمام تمرکز این بازی بر روی شخصیت گلادیوس می باشد که از جمع جدا شده و مسیر جدیدی را دنبال می کند.

و ما متوجه وقایع و اتفاقاتی می شویم که برای او در این مسیر اتفاق می افتد، این موضوع جور دیگر هم معنا می شود یعنی این بار داستان گوی ما شخصیت گلادیوس خواهد بود. گلادیوس بعد از بدست آوردن سپر پادشاهی از سیستم جدیدی بهره مند می شود که طبق آن می تواند با تکیه بر دفاع تمام قد از خود و بدل زدن به ضربات حریف خود،پیروز میدان شود، چیزی که در مبارزات گلادیوس شاهد خواهیم بود، مبارزه او مبتنی بر خشم خود که بر اثر شکست آخرکه داشت و دلاوری جانانه او می باشد. اما مبارزات شاهزاده ناکتیس بر اساس توانایی های مادرزادی او می باشد.

به طور مثال سرعت بسیار بالایش را می شود نام برد که به راحتی از ضربات دشمن جا خالی می دهد و بدل می زند. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد و جذاب این بسته الحاقی را می توان این موضوع ذکر کرد که شما بعد از اتمام و استفاده از آیتم های بدست آمده در حین این بسته، می توانید تمام کمال این آیتم ها را به بازی اصلی منتقل کنید و نهایت لذت را در حین بازی از این ویژگی ها ببرید. سازندگان بازی در ادامه در مورد این بسته الحاقی اضافه کردند که شما در محیط قبلی شخصیت گلادیوس را به جالش نمی کشید.

بلکه یک محیط کاملا جدید و جذاب که کاربران تا به حال مشابه آن را در این بازی ویدیویی ندیده بودند، وارد خواهید شد و به ماجراجویی خواهید پرداخت. اگر شما از کاربران این بازی ویدیویی باشید باید از حالت های آن با خبر باشید و شاید محدودیت آنها و نیز تعداد کم حالت ها موجب دلسردی شما شده باشد که یکی از بیشترین موارد گزارش شده بوده است. حالا سازندگان این بازی در این رابطه دو آپشن جدید اضافه کرده اند که طبق آن شما در این بسته الحاقی دو حالت جدید ضربات امتیازی Score Attack و فاینال تریال (Final Trial) را بدست خواهید آورد.

لازم به ذکر است که این دو حالت حتی بعد از اتمام بسته الحاقی در بازی اصلی نیز قابله استفاده خواهند بود. یکی از مواردی که باعث ارزشمند شدن چند برابری این بسته الحاقی شده، اضافه شدن همین دو حالت می باشند که باعث ایجاد چالش های جدیدی شده اند. به جزء گلادیوس، ما در این بازی شاهد شخصیت های جدیدی نیز خواهیم بود که در این بخش به برخی از این شخصیت اشاره ای خواهیم داشت:

  • ورستل بیسایتیا: یکی از دانشمندان بزرگ سپاه نیفلهایم می باشد که کار های تحقیقاتی نیز برای مگای‌ تک انجام داده است؛ او کسی می باشد که آردین را از زندان نجات خواهد داد و بار دیگر ما شاهد این کاراکتر شیطان صفت خواهیم بود.
  • ایرا میلز فلورت: او در حیطه ی پیام رسانی فعالیت می کند، می توان این طور هم گفت که او اولین کسی است که پلی میان بشیریت و الهایت ایجاد کرده است، لازم به ذکر است که او و آدرین دیوانه وار عاشق همدیگر هستند و همین موضوع باعث پیچیدگی داستانی این دو شخصیت خواهد شد.
  • رگیس لوسیس کایلم: لوسیس کایلم این اسم آشنا نیست ؟ بله درست حدس زدید او پدر ناکتیس لوسیس کایلم می باشد و صد و سیزدهمین پادشاه این قلمروی خیالی بوده است کار او محافظت دائم از این قلمرو در مقابل حملات سپاه نیفلهایم می باشد.
  • سامنیس لوسیس کایلم: همه ی ما در زندگیمان برادر کوچکتری داریم که فتوحات فوق العاده ای داشته، برای آردین هم این موضوع صدق می کند؛ او بخاطر فتوحات فوق العاده زیادش لقب مرموز را گرفته، همچنین او بنیانگذار این امپراطوری نیز می باشد، سامنیس کسی بود که برادر بزرگ ترش یعنی آردین را که تبدیل به شیطانی دلهره آور شده بود را شکست داد و او را به زندانی مخوف برای ابد انداخت، وقتی یک نفر قوی ترین شخص را شکست دهد چه کسی قوی ترین شخص است؟ خب نام او سامنیس است کسی که بعد از پادشاه دیوانه به تاج و تخت رسیده البته که تاج و تختش در این میان در خطر می باشد و چه کسی بهتر از گلادیوس برای محافظت از این تاج و تخت.
جزئیات و بررسی آپدیت Episode Gladiolus بازی Final Fantasy XV PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Episode Gladiolus بازی Final Fantasy XV PS4

طبق اعلان رسمی تاریخ دقیق عرضه این بسته الحاقی ۸ فروردین اعلام شده که همزمان برای دو کنسول کنسول ایکس‌باکس وان و کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهند شد، همچنین با یک استراحت کوتاه برای دو کنسول مهم سونی و ماکروسافت یعنی ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو نیز عرضه خواهند شد، اگر شما از کاربرانی باشید که سیزن پس بازی ویدیویی را در ارشیو خود در اختیار دارید باید بگوییم که این بسته الحاقی برای شما کاملا رایگان خواهد بود در غیر این صورت شما مبلغ ۴.۹۹ دلار را باید برای این بسته بپردازید.

شاید شما از کاربرانی هستید که هنوز به خانواده این مجموعه اضافه نشده اید و در این مورد مرددید، باید به شما بگوییم که این مجموعه در این ده ساله فراز و نشیب های فوق العاده و گوناگونی را پشت سر گذاشته و توانسته در نسخه Final Fantasy XV تحولی عظیم و حیرت آور را بهم بزند؛ چیزی که پیش بینی آن به راحتی آب خوردن بود، سر و صدایی می باشد که این بازی ویدیویی در همان ابتدا عرضه ایجاد کرد و باعث یک چشم انداز روشن برای این مجموعه به طور یقین خواهد شد.

Final Fantasy XV توانسته مخاطبین فوق العاده بی شماری را علاوه بر مخاطبین و طرفداران پر و پا قرص خود به این مجموعه اضافه کند، گیمر هایی که در گذشته نتوانسته بودند بخاطر سبک اجرا و سیستم قدیمی این بازی با آن به درستی و تمام و کمال ارتباط بگیرند، حالا با نوآوری های فوق العاده این بازی به این مجموعه اضافه شده اند؛ پیشنهاد می کنیم حتما این بازی ویدیویی جذاب و مهیج را در اختیار بگیرید تا نهایت لذت و هیجان را در محیط جدید این بازی ویدیویی تجربه کنید، محیطی که با بسته الحاقی Final Fantasy XV بی نظیر تر از گذشته شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 5 =