جزئیات و بررسی آپدیت Get to Work بازی The Sims 4 PS4 برای کنسول ها

جزئیات و بررسی آپدیت Get to Work بازی The Sims 4 PS4 برای کنسول ها

جزئیات و بررسی آپدیت Get to Work بازی The Sims 4 PS4 برای کنسول ها

بسته جدید get to work که بسته الحاقی the sims 4 می باشد. در آخر اسفند سال ۹۶ به ps4 و xbox one اضافه شد. خوب اول از همه راجب بسته الحاقی میگم، get to work به شما این امکان رو می ده که شغل های مختلفی داشته باشید. مثلا دکتر باشید و جراحی کنید پلیس یا حتی کارگاه باشید، که به مسائل قانونی رسیدگی کنید یا مثلا یک دانشمند باشید و چیز های زیادی را اختراع کنید، شما می تونید خودتون یک کسب و کار راه بیندازید، مثلا می توانید یک فروشگاه لباس باز کنید یا هر چیز دیگه که توی آن مهارت دارید را تبدیل به کسب و کار تان کنید.

جزئیات و بررسی آپدیت Get to Work بازی The Sims 4 PS4 برای کنسول ها
جزئیات و بررسی آپدیت Get to Work بازی The Sims 4 PS4 برای کنسول ها

خوب حالا می خواهم به کسایی که از این بازی دوست داشتنی اطلاعی ندارن یک توضیح جامع و کامل بدم آماده اید؟ بریم برای جریان بازی.این بازی از ۲۰۰۰ در حال ساخته شدن توسط سازنده will wright است . استدیو مخصوص به خود دارد که نام آن the sims studio است. هم چنین کمپانی آن هم EA است. سبک آن شبیه سازی زندگی است ، از همه جالب تر این بازی در رکورد های گینس ۵ بار ثبت شده است. خوب این بازی شبیه سازی شده، بسیار جذاب است شما می توانید شخصیت هایی که به آن ها سیم می گویند بسازید.
شما کاملا می توانید یک آدم بسازید چاق باشه، لاغر یا حتی ورزشی که خودتون درست می کنید. قسمت های مختلف بدنش رو هم می تونید به دلخواه کوچیک بزرگ کنید. اگر هم بخواهید هیکل آماده داره. تازه بعدا هم می توانید وقتی وارد بازی شدید سیم رو بفرستید باشگاه یا تو خونتون وسایل ورزشی بخرید، یادتون باشه حتما باید بعدش برن حموم چون خیلی بو میگیرن. خوب صورتش رو هم می توانید کاملا به سلیقه خودتون درست کنید.
می تونید انواع آرایش رو روش پیاده کنید. رو دخترا البته برای پسرا فقط خط چشم داره در سیمز ۳ می توانستید مژه هایشان رو هم کم و زیاد کنید، اما متاسفانه در سیمز ۴ این امکان وجود نداره، مدل مو های مختلف زیادی داره که می تونید ازش لذت ببرید. ومی تونید برای موقعیت های مختلف آدمکتون لباس انتخاب کنید که تنوع زیاد لباسی باعث میشه چشمتون برق بزنه در سیمز ۳ می تونستید لباس شنا انتخاب کنید و در استحر شنا کنید ولی سیمز ۴ این قابلیت رو نداره.
سیمز ۳ ماشین داره ولی تو ۴ باید ماشین دانلود کنید. از نت و خلاصه من فکر میکنم سیمز ۳ خیلی جالب تر بود.البته سیمز ۴ بسته های الحاقی زیادی داره مثل get to work ، cats & dogs ، seasone ، city living ، get famous و… شما می تونید زن و مرد بسازید و همون موقع که دارید سیمز مادر و پدر می سازید بچشون رو هم از ترکیب کردن قیافه ی مادر و پدر و یا حتی فقط یکی از آن ها شکل بدید، یک جورایی می توانید قبل شروع بازی درخت خانوادگی آن ها را بسازید. سن آن ها را می تونید درست کنید.
نسبت ها و شخصیت ها و… مثلا می تونید شخصیت خرابکار براشون بزارید یا مثلا بد اخلاق یا هر چیز دیگه ای می تونید یک شخصیت اصلی که هدفشون حساب میشه تعیین کنید و سه شخصیت کلی یچه ها به مرور زمان که بزرگ میشن واسشون هدف و شخصیت انتخاب میشه وقتی که سیم ها باردار میشن اول تست میدن بعد ۵ تا ۶ شبانه روز سیمز بچه دنیا میاد که به بیمارستان منتقل میشن و می تونید اسم بچه رو تعیین کنید.

جزئیات و بررسی آپدیت Get to Work بازی The Sims 4 PS4 برای کنسول ها
جزئیات و بررسی آپدیت Get to Work بازی The Sims 4 PS4 برای کنسول ها

سیمز ۴ ممکنه بچه چند قلو باشه و این خیلی جالبه . بچه ها در سیمز ۳ کم کم رشد میکنن و چهار دست و پا راه میرن. این قابلیت رو به شما می ده که بهشون حرف زدن و راه رفتن یاد بدید ولی سبمز ۴ بچه ها یهو بزرگ میشن یادتون نره براشون تولد بگیرید چون اگه نگیرید قلبشو زود می شکنه و تا چند روز افسرده می مونن معاشرت در سیمز خیلی مهمه حتما با مردم معاشرت کنید.
وگرنه بازم احساس تنهایی می کنن و افسرده میشن، شما می تونید با ارواح در ارتباط باشید سر قبرشون برید و گریه کنید بعد ممکنه یه روح از پشت بپره و بترسونتون اینم مال سیمز ۳ هستش البته روح ها تو سیمز۴ هم هستند. در سیمز۴ راه های زیادی برای خودکشی وجود دارد و یادتون باشه اگه زیاد به سیمزتون بی خوابی و گشنگی بدید سیمزتون می میره و همین طور آتش سوزی هم همینطور اگه آشپزیش افتضاحه نزارید آشپزی کنه وگرنه می میره. چون ممکنه آشپزخونه رو آتیش بزنه.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی The Sims 4 PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 5 =