آپدیت Getaway بازی Battlefield Hardline کمپانی EA DICE

جزئیات و بررسی آپدیت Getaway بازی Battlefield Hardline PS4 کمپانی EA DICE

صنایع بزرگ جهان همواره برای تولیدات خود، خدمات بسیار متنوعی را در قالب‌ های مختلف ارائه می‌دهند. این خدمات از طرفی به کاربران و مخاطبان این اعتماد را می‌ دهد تا آنان با قوت قلب بیشتری کالای مورد نظر را تهیه کنند و همواره این انتظار را داشته باشند که در صورت وجود مشکل، شرکت سازنده از آنان حمایت خواهد کرد. صنعت بازی‌ های رایانه‌ ای نیز همانند بسیاری از صنایع بزرگ جهان از این موضوع مستثنی نیست. آنان نیز برای تولید یک بازی رایانه‌ ای قبل از تولید با تبلیغات گسترده بعد از آن با امکانات و شرایط گوناگون، از محصول خود پشتیبانی می‌ کنند.

این پشتیبانی در قالب سرویس‌ های متنوع اطلاعاتی و نسخه‌ های جدید، بهینه و الحاقی از بازی می‌ باشد. امروزه شرکت‌ های بزرگ تولید بازی‌ های رایانه‌ ای همواره در تلاش هستند تا با تشکیل کارگروه‌ های بسیار متنوع از موضوعات مختلف، همواره از بازی خود حمایت کنند. همانطور که می‌ دانید یک بازی رایانه‌ ای برای تولید مراحل بسیار مختلفی را در طی سال‌ های مختلف سپری می‌ کند. این مراحل تولید هر کدام هزینه‌ های بسیار زیادی را در برمی‌ گیرد که سبب می‌ شود تا زمانیکه شرکت سازنده بازی رایانه‌ ای مورد نظر سود کافی را از بازی دریافت نکرده است، با پشتیبانی و حمایت کامل از بازی خود، مخاطبان بیشتر و در ادامه آن سود بیشتری را جذب کند.

جزئیات و بررسی آپدیت Getaway بازی Battlefield Hardline PS4 کمپانی EA DICE
جزئیات و بررسی آپدیت Getaway بازی Battlefield Hardline PS4 کمپانی EA DICE

یکی از شرکت‌ های فعال و معتبر که سابقه طولانی در طراحی بازی‌ هایی با کیفیت بالا و مخاطب بسیار زیاد در سراسر دنیا دارد، شرکت الکترونیک آرتز می‌ باشد. این شرکت مهارت بسیار زیادی در طراحی بازی‌ های با سبک جنگی دارد. بازی‌ های جنگی همواره به علت سبک خاصشان مخاطب بسیار زیادی را جذب می‌ کنند. یکی از بازی‌ های ماندگار در این حوزه که محصول شرکت فوق نیز می‌ باشد، بازی Battlefield می‌ باشد. یک بازی پلی استیشن بسیار هیجان‌ انگیز و جذاب که توانسته میلیون‌ ها مخاطب را از سراسر دنیا به خود جذب کند.

این بازی همواره توسط شرکت سازنده خود، نسخه‌ های بهینه و جدیدی را به خود دیده است که بر جذابیت و شگفتی این بازی افزوده است. برای این بازی محتواها و مضامین مختلفی نیز طراحی شده است که جدیدترین آن Getaway می‌باشد. این نسخه توسط شرکت الکترونیک آرتز به صورت کاملا رایگان برای دسترسی مخاطبان بازی تهیه شده است. هم اکنون کاربران این بازی می‌ توانند محتویات این بسته جدید را از طریق سرویس‌ های اطلاعاتی و اشتراکی و همچنین بعضی فروشگاه‌ های خاص تهیه کنند.

این بسته‌ های الحاقی به بازی، با دو هدف اصلی تهیه می‌ شود. هدف اول به مشکلات درونی و باگ‌ های بازی مورد نظر برمی‌ گردد. این بسته با دستورات جدید در سیستم برنامه‌ نویسی بازی سبب می‌ شود تا به صورت پنهانی مشکلات مورد نظر حل شود تا به روان‌ تر شدن بازی کمک کند. نکته دیگر در این بسته الحاقی، ذکر این موضوع است که زمانیکه کارشناسان بازی رایانه‌ ای با دریافت نظرات و انتقادات کاربران خود متوجه می‌ شوند که یک حالت کسالت‌ آور و ناامیدی در بازی ایجاد شده است سعی می‌ کنند با تغییرات ظاهری در بازی، رنگی تازه به بازی تزریق کنند.

مثلا محتوای آخر بازی Battlefield از بسیاری مکان‌ ها، تجهیزات جنگی و ماشین‌ های جنگنده پشتیبانی می‌ کند تا مخاطبان بازی مورد نظر بتوانند با این ویژگی‌ های جدید، طراوت خاصی را به دست بیاورند. بازی Battlefiled با تکیه بر همین نسخه‌ های بهینه و جدید است که توانسته کماکان به عنوان یکی از پنج بازی برتر جنگی جهان شناخته شود. بازی با ویژگی‌ هایی بسیار خاص و تک که از آن یک نمونه بی‌ نظیر ساخته است. در طول این سال‌ ها، طراحان بازی فوق به شدت توانسته‌ اند کیفیت بازی را از هر لحاظی بهبود ببخشند.

کیفیتی بی‌ مثال که شما را با یک صحنه جنگ واقعی مواجه می‌ کند. صداگذاری جنگی در این بازی از تکنولوژی روز دنیا بهره‌ می‌‌ برد و مخاطب را با هیجانی وصف‌ ناپذیر مواجه می‌ کند. نکته دیگر این بازی که بنا به نظر بسیاری از کارشناسان این صنعت، وجه تمایز این بازی با امثال مشابه خود نیز برشمرده می‌ شود، استفاده از تنوع تجهیزات جنگی در بازی است. شما در این بازی به حدی می‌ توانید از انواع سلاح و تجهیزات جانبی وابسته در محیط جنگی استفاده کنید که هیچ گاه خستگی و ناامیدی در خود نخواهید دید.

از نقاط قوت این بازی که سبب محبوبیت همه‌ گیر آن نیز شده است، محتوای جذاب این بازی به دور از هر گونه حاشیه‌ ای می‌ باشد. محتوای بسیاری از بازی‌ های جنگی و تروریستی معمولا از صحنه‌ های خشونت‌ بار گسترده‌ ای نشات گرفته است که این صحنه‌ های خونریزی‌ برای بسیاری از کاربران مخصوصا افراد دارای سن کم بسیار نامناسب است که لزوم استفاده از موضوع رده سنی در بازی را پراهمیت‌ تر می‌ کند. موضوع یک بازی رایانه‌ ای امروزه بسیار مورد توجه کارشناسان مختلف قرار گرفته است چرا که ورود بسیاری از محتواهای نامناسب به این صنعت باعث ایجاد یک رویکرد منفی در بسیاری از منتقدان این صنعت مهیج شده است.

جزئیات و بررسی آپدیت Getaway بازی Battlefield Hardline PS4 کمپانی EA DICE
جزئیات و بررسی آپدیت Getaway بازی Battlefield Hardline PS4 کمپانی EA DICE

بسیار دیده شده در بازی‌ هایی به ترویج استفاده از مواد مخدر و قرص‌ های روان‌ گردان پرداخته شده است که بسیار جای تاسف دارد. شرکت‌ های بسیار زیادی برای دریافت سود بیشتر اقدام به افزودن محتوا های بسیار زشت در بازی خود می‌ کنند تا زشتی را در این صنعت رواج دهند. همچنین به وفور دیده می‌ شود در بازی‌ های جنگی از بمب‌ های هسته‌ ای و اتمی رونمایی شده است. بیان می‌ شود که جنگ‌ های آینده با این سلاح‌ ها صورت خواهد پذیرفت و نکته بسیار زشت‌ تر این است که اثرات این سلاح‌ ها نیز در بازی پلی استیشن نشان داده خواهد شد.

تغییرات و تولد موجوداتی با ظاهر عجیب‌ الخلقه از اتفاقاتی است که در بازی‌ های این سبک نشان داده می‌ شود. رواج مسائل غیراخلاقی و مسائل جنسی نیز موضوع زننده و زشت دیگری است که در بسیاری از بازی‌ های رایانه‌ ای نشان داده می‌ شود. ممکن است کاربر بازی مورد نظر از محدودیت سنی لازم برخوردار نباشد و با دیدن چنین بازی‌ هایی، شخصیت اجتماعی و روحی وی به شدت آسیب خواهد دید.

بازی‌ های رایانه‌ ای اثراتی بسیار قدرتمند دارند چرا که در زمان شکل‌ گیری شخصیت نوجوانان و جوانان سنگین‌ ترین ضربات را به آنان وارد خواهند کرد. در هر حال باید مدتی صبر کرد تا دیده شود این صنعت مهیج با خیل طرفداران خود به چه سمتی حرکت خواهد کرد تا پادزهر لازم برای این مشکل به آن تزریق شود، در غیر این صورت وجود منفعت‌ طلبان و افراد سودجو به شدت این صنعت را تهدید به نابودی خواهد کرد چرا که با این وجود رواج‌ دهنده زشتی‌ ها خواهد بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + هفده =