جزئیات و بررسی آپدیت Last Stand بازی The Division PS4

جزئیات و بررسی آپدیت Last Stand بازی The Division PS4

جزئیات و بررسی آپدیت Last Stand بازی The Division PS4

بسته الحاقی بازی The Division که Last Stand نام دارد منتشر شده است جالب است بدانید این بازی آپدیت شده و هم اکنون برای همگی کاربران در دسترس می باشد. در جدیدترین اخباری که مربوط به کمپانی یوبیسافت می باشد می بینید که کمپانی یوبیسافت آخرین بسته الحاقی بازی The Divisionرا که Last Stand نام دارد انتشار داده است و به جزء این قرار است با این بسته نسخه آپدیت شده آن عرضه شود. این بسته ابتدا برای ایکس باکس وان، Pc و پی اس ۴ پخش شد که می توان با هر کدام از آن ها این بازی را تجربه نمود.
آن چه که در این بسته ارائه شده در دسترس قرار گرفتن دارک زون و اضافه شدن حالت PVP می باشد. همچنین گیمران می توانند با استفاده از سیستم Martchmaking به وسیله دو تیم هشت نفره نبرد کنند. در نسخه آپدیت شده این بازی منطقه دارک زون کمی آلودگی را دارد که به جزء آن سلاح های اکزوتیک است که قابل استفاده می باشند. بعد از آپدیت بازی این بار شاهد درجه Legendary هستید که به شکل سخت تری بازی را تجربه خواهید نمود یا می توان گفت که به چالش بزرگتری در بازی The Division دعوت می شوید. به جزء ویژگی های گفته شده در این بسته شما می توانید لیدربورد منطقه دارکزون را هم ببینید که امیدواریم این ویژگی ها مورد توجه تان قرار بگیرد.

جزئیات و بررسی آپدیت Last Stand بازی The Division PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Last Stand بازی The Division PS4

اگر چنانچه سیزن پس را خریده اید ( با قیمت ۴۰ دلار ) این بسته را خواهید داشت والا که باید بابت آن ۱۵ دلار بپردازید و به صورت جداگانه بسته الحاقی Last Stand را خریداری نمایید. اگر بازی اصلی The Division را خریداری نکرده اید باید بدانید که کمپانی یوبیسافت یک Free Trial برای گیمران در نظر گرفته که گیمران می توانند آن را به ۸ لول برسانند و به طور کلی ۶ ساعت به بازی مشغول شوند و در صورت پیشرفت در Free Trail آن را به نسخه اصلی منتقل نمایند.

تاریخ انتشار بسته الحاقی بازی The Division،Last Stand
در مراسم E3 سال ۲۰۱۶ شرکت مایکروسافت از بسته الحاقی بازی The Division رو نمایی کرده است. اولین بسته الحاقی این بازی Underground نام دارد که قرار شده در ۲۸ ژوئن برای پلتفرم های گوناگون عرضه گردد. بسته الحاقی Underground مراحل فرعی بازی The Divisionرا ارائه نموده است و اما بسته الحاقی بعدی این بازی Last Stand نام دارد که به همراه بسته دیگری ( Survival ) قرار شده انتشار بیابد که تاریخ دقیقی از انتشار آن در دسترس نمی باشد.

اطلاعاتی در مورد بازی The Division
بازی The Division که ساخته و عرضه شده کمپانی یوبیسافت می باشد با داستان آخرالزمانی خود و بخش های ویژه اش باعث شده که علاقه مندان زیادی را داشته باشد. اولین موردی که با تماشای بازی متوجه می شوید گرافیک آن بوده که باعث جذب گیمران می شود شما این گرافیک بسیارعالی را در خیابان هایی می بینید که گویی گرده مرده را روی آن پاشیده اند یا مأموریت هایتان که بسیار جذاب هستند.
از مأموریت ها سخن گفتیم، مأموریت های بازی بسیارهیجان انگیز است و شما با تیراندازی و سنگر گرفتن در میدان جنگ آن را انجام می دهید. مأموریت های اصلی بازی به خوبی ساخته و پرداخته شده است. یکی از ایرادهای وارده به مأموریت ها فرعی می باشد که تکراری بودن آن می باشد که کمی اعصاب خرد کن است. به جزء گرافیک هنری گرافیک فنی بازی هم به خوبی دیده می شود.
نورپردازی و افکت های بازی بسیار زیباست اما مشکل و ایراد وارده به گرافیک فنی بازی دیر بالا آوردن بافت های بازی می باشد. فضا و محیط بازی عالی طراحی شده طوری که واقعا کامل است. خیابان ها، زیرزمینی ها، ایستگاه ها و سایر مکان ها بسیار عالی طراحی شده است. بازی بسیار به جزئیات پرداخته است و هدف از وجود مأموریت های بازی برای ارتقای کاراکتر و رسیدن به سایر مراحل می باشد که البته بیشتر دشمنان تکراری هستند.
سیستم بازی در لوت و گردآوری مراحل خلاصه می شود که این یعنی می بایست برای رسیدن از یک نقطه به نقطه دیگر مسافت طولانی را با چاه طی کرد. به هر حال این سیستم مجبور کردن شما در گشتن محیط را به دنبال دارد. دیگر سیستم بازی ساخت بازی می باشد که به وسیله آن می توان سلاح ها را ساخت و مقرون به صرفه می باشد.در مورد داستان و کاراکترهای بازی The Divisionباید بدانید که شما نه با شخصیت های خاصی روبرو می شوید و نه داستان خاصی را خواهید دید.
شما در بیشتر بازی مشغول به گشت و گذار می باشید که به جذابیت بازی کمک نمی کند. صدا و موسیقی این بازی به بهترین نحو انجام گرفته از صدای انفجار گرفته تا صدای کاراکترها همه و همه بازی را جذاب نموده است. از قسمت های مهم منطقه Dark Zone می باشد که دارای نبردهای هیجانی است. این بخش چند نفره بوده و همه حرکات، قتل و گردآوری مراحل باعث اهمیت این بخش شده است.
در این بخش شما با آزادی عمل خود می توانید نحوه مبارزه را ترتیب دهید. هر چند که در منطقه Dark Zone در بازی با دشمنان جان سخت تری روبرو می شوید که البته از هوش مصنوعی و ظاهر بازی های قبلی گرفته شده است. به طور کلی در جمع بندی مربوط به توضیحات این تیتر باید گفت که این بازی مانند فیلم های پرهزینه هالیوودی ساخته شده است که بهتر است برای سرگرمی آن را بازی کرد که این بازی تجربه ۱۰ تا ۱۵ ساعته یک بازی اکشن را به شما می دهد.

بازی Tom Clancy’s The Division
بازی Tom Clancy’s The Division از بازی های ویدیویی می باشد که می بایست آنلاین بود. سبک این بازی شوتر و جهان باز می باشد که توسط کمپانی یوبیسافت ساخته و پرداخته شده است. این بازی نخستین بار در مراسم E 3 سال ۲۰۱۳ مطرح شد که سه سال بعد از گذشت آن وارد بازار گردید. داستان بازی برگرفته از عملیات زمستان سیاه بوده که شما باید با برنامه ریزی ها و تاکتیک های خود راهی را برای زنده ماندن خود و بازماندگان پیدا کنید.

بازی The Division
گفتیم که بازی The Dinision برگرفته از بازی عملیات زمستان سیاه می باشد. حال بهتر است با این عملیات و داستان آن آشنا شوید. عملیات زمستان سیاه در حقیقت یک مانور بیولوژیکی بزرگ بود که در سال ۲۰۰۱ در آمریکا برای درمان ویروس آبله انجام شد. علت برگزاری عملیات برای میزان آمادگی در مقابل خطرات بیولوژیکی بود تا مردم این کشور با آن آشنا شوند که بعدها بازی The Division از روی آن ساخته شد. سبک بازی The Division شبیه بازی Skyrim می باشد که بعد از خرابی تمدن انسانی می باشد که به صورت چند نفره امکان پذیر است. ویژگی های این بازی هوش مصنوعی بالا و زیاد بودن جزئیات محیط بازی می باشد که البته در شهر نیویورک اتفاقات بازی رخ می دهد.

جزئیات و بررسی آپدیت Last Stand بازی The Division PS4جزئیات و بررسی آپدیت Last Stand بازی The Division PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Last Stand بازی The Division PS4

جزئیات بیشتر بسته الحاقی Last Stand
کمپانی یوبیسافت سازنده بازی The Division اطلاعات را در مورد جزئیات بسته الحاقی ( Last Stand ) این بازی اعلام نموده که قصد داریم آن را برایتان بیان نماییم. این بسته ابتدا منحصرا برای پلتفرم XBox One و Pcعرضه گردید و بعد از یک ماه برای کنسول های Ps4 منتشر شد. با توجه اطلاعاتی که از سوی کمپانی یوبیسافت ارائه شده باید بدانید که DLC این بازی روی حالت Dark Zone قرار دارد و عناصری مانند PVE( بازی در محیط ) و PVP ( بازیکن در مقابل بازیکن ) را دارد.
از مهمترین محتوای این بسته DLC آن است که با اضافه شدن منطقه دارک زون محیط آن وسیعتر شده است و خود کمپانی این مورد را تأیید کرده است. با اضافه شدن دارک زون ۷، ۸ و۹ شما می توانید به ۶ و ۷ آن هم بروید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر این بسته منتظر اطلاعات بعدی از سوی کمپانی یوبیسافت در مورد بسته الحاقی Last Stand باقی بمانید. بسته الحاقی بازی The Division که Last Stand نام دارد با اضافه نمودن ویژگی های جدید باعث چندین برابر شدن هیجان این بازی برای بازیکنان شده است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =