بررسی آپدیت Liberty City در بازی GTA V

جزئیات و بررسی آپدیت Liberty City در بازی GTA V PS4

استقبال از بازی ها شدت گرفته است که بسیاری از طراحان به فکر عرضه عناوین تازه ای هستند که بتوانند به لطف آن در گوشه ای از این صنعت پر رقابت ماندگار شوند. حالا بازی های متنوعی وجود دارند که برخی از آنها اصلا کیفیت لازم را ندارند. 

در این میان کمپانی هایی وجود دارند که به راحتی خواسته و تقاضای گیمر را زیر پا می گذارند و دست به خلق آثاری می زنند که هیچ جوره دارای ارزش نیستند. البته باید بگوییم که هیچ کس در این میان به اندازه کمپانی سازنده ضرر نخواهد کرد. زیرا گیمر به دنبال بازی های تازه تری می رود که به استاندارد های تعریف شده نزدیک باشد. در این میان فقط کمپانی سازنده است که ضمن هدر دادن وقت، نیرو و سرمایه به آن چیزی که در ذهن داشته است، نرسیده است.

البته گاهی از اوقات بازی ها به اندازه ای بد نیستند که بتوان به راحتی از آن ها چشم پوشی کرد. برخی از بازی ها ماهیت درستی دارند و می توان با کمک بسته های الحاقی وضعیتشان را ارتقا هم داد. ما تصمیم داریم تا در ادامه در مورد GTA V صحبت کنیم. زیرا بسیاری از گیمرها براین باورند که ارائه بسته های الحاقی تازه برای این بازی پلی استیشن می تواند موجب ارتقای این عنوان شود.

جزئیات و بررسی آپدیت Liberty City در بازی GTA V PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Liberty City در بازی GTA V PS4

عنوانی که به خودی خود واقعا جذاب است و حالا گیمر ها انتظار دارند تا با انتشار بسته های الحاقی تازه به تجربه ای منحصر به فرد تری دست پیدا کنند. GTA V جز آن بازی هایی است که طرفداران خاص خودش را دارد. به تازگی خبر هایی از گوشه و کنار شنیده می شود که برخی از افراد آن را شایعه و برخی دیگر حقیقت می دانند.

بسته الحاقی تازه GTA V از شایعه تا واقعیت

اگر چه GTA V همواره مورد توجه برخی از گیمر ها قرار داشته است. اما برخی از افراد منتظرند تا بسته های الحاقی تازه سر و سامانی به وضع داستانی این بازی بدهد. همین توقع موجب شده تا اخباری در همین رابطه از گوشه و کنار شنیده شود. به تازگی یکی از کاربران این بازی در فضای توییتر اظهاراتی داشته است که با واکنش هایی همراه شده است. این کاربر اعلام کرده است که به زودی بسته الحاقی تازه ای به نام Liberty City برای بازی GTA V عرضه خواهد شد. وقتی که کاربران در مورد میزان صحت این خبر از وی پرسیده بودند، پاسخ داده بود که در این زمینه مطمئن است.

او با نام کاربری TezFunz2 در فضای توییتر شناخته می شود. باید بگوییم که TezFunz2 تاکنون پیش بینی ها و اظهارات زیادی در خصوص بازی های ویدئویی داشته است که برخی از آن ها درست و برخی دیگر غلط بوده است. از آنجایی که تا کنون برخی از پیش بینی های این کاربر درست از آب در آمده است و برخی دیگر در قالب شایعه باقی مانده است، گیمرها اعتماد صد در صدی به گفته های وی ندارند.

TezFunz2 پس از اینکه دید نتوانسته است توجه همه مخاطبان این بازی را به خود جلب کند، تصمیم گرفت تا جزئیات بیشتری را در اختیار مخاطبان قرار دهد. او در ادامه گفته است که بسته الحاقی Liberty City در برگیرنده محتوای زیادی خواهد بود و همه چیز در این بسته به بافت های گرافیکی ساده محدود نشده است. او گفته است که در Liberty City محیط های متنوعی برای بازی در نظر گرفته شده است که می تواند گیمرها را هیجان زده کند. شایعات دیگری هم در مورد بازی GTA V به گوش می رسد.

از آن جایی که برای ساخت بازی GTA V و GTA IV از یک موتور بازی سازی استفاده شده است، گفته شده که می توان دنیای این دو بازی را با یکدیگر تلفیق کرد. یعنی می توان پس از به روزرسانی بخش های تازه ای از شهر Liberty City را به بازی GTA V اضافه کرد. ضمن اینکه گیمر ها می توانند محتوا های قدیمی و همچنین برخی از قابلیت ها را از دنیای GTA IV به بازی GTA V بکشند. اگر چه هنوز مشخص نشده است که این گفته ها شایعه است یا واقعیت، اما مخاطبان تا کنون از این خبر به شدت استقبال کرده اند و بر این باورند که این بسته الحاقی تازه می تواند جذابیت بازی GTA V را بیشتر کند.

آشنایی با داستان بازی GTA V

GTA V را می توان یکی از بهترین ساخته های راک استار دانست که به خوبی طراحی و پردازش شده است. مخاطبان در این بازی شخصیت پردازی های منحصر به فردی را می بینند که به خوبی در دل داستان بازی Playstation نشسته است. شما در طول بازی با ۳ شخصیت اصلی مواجه هستید که به خوبی پردازش شده اند. یکی از آن ها (مایکل) است که قبلا جرایم بسیار زیادی داشته است. اما حالا همه خلافکاری ها را کنار گذاشته است و توانسته است تا از پولی که از خلاف های گذشته به دست آورده است، برای خودش یک زندگی مجلل راه بیاندازد. او حالا در رفاه کامل است اما آرامش ندارد.

جزئیات و بررسی آپدیت Liberty City در بازی GTA V PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Liberty City در بازی GTA V PS4

در حقیقت دستاورد زندگی مایکل فقط پولی است که از راه نادرست به دست آمده است. همسرش آماندا علاقه زیادی به ادامه زندگی با مایکل ندارد و از ان طرف هم فرزندان مایکل فقط به خوش گذرانی مشغول هستند و همه افراد خانواده به نوعی تنها و سر درگم هستند. در طرف دیگری از قصه، (فرانکلین) را می بینیم که از قشر کم درآمد جامعه است و زندگی خوبی ندارد. او از استعداد بالایی برخوردار است، اما تا کنون نتوانسته است تا استعدادهایش را به مرحله اجرا برساند و یا از آنها استفاده کند. او در حوزه خلافکاری هم بی استعداد نیست.

اما تا کنون از این ویژگی هم برای درآمد زایی استفاده نکرده است. البته از زمانی که فرانکلین با مایکل آشنا می شود، بعضی چیزها تغییر می کند. در بخشی از داستان بازی فرانکلین و مایکل در برابر هم قرار می گیرند تا تمامی کمبود های یکدیگر را جبران کنند. فرانکلین با مایکل دوست می شود و می تواند کمبود های احساسی مایکل را برایش پر کند. در مقابل مایکل هم از فرانکلین حمایت می کند و سعی دارد تا با فراهم کردن بستری مناسب جایی برای شکوفا سازی استعداد های فرانکلین فراهم کند.

در این میان هم نیاز های احساسی و مالی مایکل تامین می شود. پس از مدتی ماجرای دوست فرانکلین که (تروور) نام دارد هم به بازی کشیده می شود. او در حال حاضر یک شرکت فروش موارد مخدر دارد و از شخصیتی ترسناک و نترس برخوردار است که می تواند هر کاری را انجام دهد. ترکیب این سه کاراکتر اتفاقات هیجان انگیزی را در پی دارد که در نهایت GTA V را بیشتر به یک اثر هالیوودی تبدیل کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − دوازده =