جزئیات و بررسی آپدیت Murkmire بازی The Elder Scrolls Online PS4

جزئیات و بررسی آپدیت Murkmire بازی The Elder Scrolls Online PS4

جزئیات و بررسی آپدیت Murkmire بازی The Elder Scrolls Online PS4

اگر شما هم از طالبان گیم the elder scrolls online هستید جالب است این را بدانید که بتسداد اتفاقات عظیمی و امکانات نوینی را برای بازیکنان این گیم در دسترس کاربران قرار داده است که آنها بتوانند روز به روز تجارب بیشتری را کسب کنند و این تجربه ها شامل جذابیت و زیبایی هایی است که بازیکن کسب می کند. اخباری که بسیار شادمانتان می کند این است که the elder scrolls online شما توانایی این را دارید که به صورت مجانی ۱ هفته از این بازی the elder scrolls online بهره ببرید تا اگر که شما هم تا به الان برای خرید این بازی PS4 تردید داشته اید این تردید و شک برطرف بشود و بتوانید از این گیم انلاین the elder scrolls online استفاده کنید.

جزئیات و بررسی آپدیت Murkmire بازی The Elder Scrolls Online PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Murkmire بازی The Elder Scrolls Online PS4

اخبار بعدی در این باره این است که به بازیکنان پلاس the elder scrolls online مربوط می باشد که این طور که بیان شده است بتسدا بعد از منتشر کردن بسته الحاقی murkmire کاربرانی که در دسته کاربران پلاس باشند. در طول ماه ۱۶۵۰ کرون درون بازی را کسب می کنند که به آنها این اجازه را می دهد که توانایی این را دارند که ایتم های جدیدی را از این فروشگاه خرید کنند.
اینگونه بیان کرده اند که در سال جاری شهریور ماه و مهر ماه قرار بر این است که نسل نوینی که به این بازی مرتبط است به این بسته الحاقی افزوده شود که بازیکنان با انتخاب آنها می توانند از جایزه هایی که قرار داده شده استفاده کنند و بهره ببرند. این گیم the elder scrolls online خواهان فراوانی را کسب کرده است. اگر شما هم میخواهید به این گیم بپیوندید برای اگاهی بیشتر به این the elder scrolls online راستا ادامه این موضوع این گیم را تماشا بنمایید.
کاربرانی که برای دریافت این بازی خیلی شتاب زده اند و صبرشان به پایان رسیده است توانایی این را دارند که تا ان مدت که بازی Playstation 4 به دستشان می رسد می توانند اکشن فیگور ریزی را که از شخصیتی به اسم dragonborn که از سری بازی the elder scrolls online تشکیل شده است را سفارش بدهند که توانایی این را دارند عکس ان را در فوق صفحه تماشا کنند. mr dovahkiin که به ارزش ۱۹.۹۹ دلار می باشد را میتوانید خریداری کنید.
ولی این فقر شخصیت تنهایی از جهان فانتزی نمی باشد که کمپانی modiphius entertainment برای سفارشی که داده اند ثبت شده است. کمپانی که این the elder scrolls online گیم را تشکیل داده است بیان کرده که در همین روز ها یک ست یک نفره از شخصیت dragonborn را به بورس منتشر می کند و بعد از این قضیه نیز به مرور کردن شواهد انتشار اصل های دیگر این گیم بعضی شخصی تای دیگری که در این گیم the elder scrolls online حضور دارند از جمله v the elder the elder scrolls وskyrim oblivion و scrolls lv the elder scrolls online ومابقی گیم های این مجموعه در این سری حضور دارند.

جزئیات و بررسی آپدیت Murkmire بازی The Elder Scrolls Online PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Murkmire بازی The Elder Scrolls Online PS4

گیم رومیزی the elder scrolls call to arms قرار بر این بوده است که این اثر در کریسمس سال جاری یعنی ۲۰۱۹ به بورس انتشار گردد ولی با این احوال هنوز زمان دقیقی از این عرضه که به توسز شرکت بتسدا انجام می گیرد به ما اعلام نشده است.کاربرانی که دوست دارند که تا مورخ انتشار ان بازی و ورژن های بعدی این مجموعه بی نصیب نباشند از بازی توانایی این را دارند که گیم blades the elder scrolls که اکنون بر روی نسخه اندروید و نسخه ios عرضه شده است را بازی کنند و از ان تجربه کافی را کسب کنند.
گیمرهای گیم the elder scrolls online در هفته ای که در پیش است توانایی این را دارند که به جنگ گرگینه ها بروند و آنها می توانند در فصل خزان به مرداب سیاه کوچ کنند. کمپانی بتسدا این تاییدیه را داده است که گیم the elder scrolls online به اسمmurkmire در فصل پاییز به دست کاربران خود خواهد رسید و گیمرها در این بخش توانایی این را دارند که به مرداب سیاه بروند در این مرداب کاشانه argonian یا همان اژدها ها در آن است و آنها در این مرداب زندگی می کنند کاربرانی که بسته الحاقی the elder scrolls online را نتوانسته اند به تجارب خود بیافزایند از چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه توانایی کسب این تجربه را دارند و می توانند این اثر را به صورت رایگان بازی بنمایند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =