جزئیات و بررسی آپدیت Plains of Eidolon بازی Warframe PS4 برای کنسول ها

جزئیات و بررسی آپدیت Plains of Eidolon بازی Warframe PS4 برای کنسول ها

جزئیات و بررسی آپدیت Plains of Eidolon بازی Warframe PS4 برای کنسول ها

اول از همه بگم که نگران نباشید چون این بسته برای بازیکن های این بازی رایگان است و احتیاج به هیچ هزینه ای نیست و بازیکن ها می توانند آن را با خیال راحت دانلود کنند و از محیط جدید آن لذت ببرند. خوب حالا بذارید بگم که محتوای این بسته چقدر جالب است. اول از همه که به منطقه ای جدید دست پیدا خواهید کرد که روز و شب آن هم عوض می شود. و این که تازه قراره یه قهرمان هم در این بسته باشه یعنی جزو محتوای این بسته به حساب می آید که اسمش گارا می باشد. گارا سلاحی دارد که مانند شیشه است، احتمالا جنس شیشه ای دارد، اما انقدر قوی هست که حریفان را نابود کند.

جزئیات و بررسی آپدیت Plains of Eidolon بازی Warframe PS4 برای کنسول ها
جزئیات و بررسی آپدیت Plains of Eidolon بازی Warframe PS4 برای کنسول ها

و هم چنین سلاحی دیگر هم دارد که اگر با آن شلیک کند، در صورت بر خودش با دشمن منفجر می شود. تمام آیتم هایی که برای قهرمان جدیدمون داریم رو هم می تونیم شخصی سازی کنیم و این بازی پلی استیشن رو جالب تر هم می کنه. این که در این محیط جدید حتی ۵۰ تا کاربر هم می توانند باشند و این را بازی ساپورت می کند هم بسیار جالب تر به نظر می آید. البته یادم نرود که بگویم ابن بسته قبلا به بازیکن های نسخه ی PC تعلق گرفته و برای دیگر پلتفرم ها هم به زودی در دسترس قرار می گیرد.خوب حالا بذارید درباره Plains of Eidolon” و گسترش آن کمی بگویم.
به روز رسانی این بازی در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ با عنوان “Plains of Eidolon”، یک منطقه باز جهان را به این بازی اضافه کرد. دشتها یک دنیای نیمه باز که در ابتدا از طریق یک “مرکز” به نام Cetus هستند، یک حل و فصل در زمین که در آن مردم به نام Ostrons ساکن هستند، و سپس به طور مستقیم از طریق کشتی بازیکن پخش می شود. همانطور که بازی آن ها را توصیف می کند، آتسترون ها “گروهی از بازماندگان و بازرگانان” هستند.
این گسترش اولین تجربه جهان باز Warframe را به این بازی اضافه کرد، توانایی بازیکن برای به دست آوردن شهرت با Ostrons ها، فعالیت های جانبی ماهیگیری و معدن، سیستم Bounty، شامل پنج ماموریت از مشکل صعودی، که در آن بازیکن می تواند انتخاب کند برای انجام هر ماموریتی که آن ها دوست دارند صرف نظر از اینکه آیا پیشینیان آن را تکمیل کرده اند، یک تلاش جدید به نام Saya’s Vigil که برای Warframe Gara را پاداش داده است طراحی کنند، گزینه های سفارشی سازی بیشتر برای حیوانات خانگی مبارزه با Tenno، Kubrows (سگ ها) و Kavats (گربه ها / Ocelots)، و توانایی خود را برای Tenno با استفاده از سلاح مدولار خود، به نام تقویت کننده بسنجند.
و یکی دیگر از تیغه مدولار “Zaw” نامیده می شود. در نهایت، “Plains of Eidolon” سری جدیدی از مبارزه با رئیس را به نام Eidolons معرفی می کند. این تیتانهای مبدأ مذهبی مستلزم دگرگونی شدید و در بیشتر موارد کار گروهی برای پاداش های منحصر به فرد است. خوب حالا بیایید کمی هم راجع خود بازی صحبت کنیم. Warframe یک بازی اکشن آنلاین است، که شامل عناصر تیراندازان، بازی های RPG و بازی پنهانی است. این بازیکن شخصیت Tenno خود را ایجاد می کند که شامل یک واحد اسلحه اصلی است که “Warframe” نام دارد که بازیکن را با توانایی های ویژه، اسلحه های اساسی ( سلاح های غواصی، اسلحه ها و سرنشینان ) و یک کشتی را فراهم می کند.
از طریق کنسول کشتی می توانید هر یک از ماموریت های موجود را برای آن ها انتخاب کنید. مجموعه ای از ماموریت های اصلی داستان به بازیکنان نیاز دارد، تا ماموریت های خاصی را در سراسر سیاره ها و قمر های منظومه شمسی به پایان برسانند، تا بتوانند به رله هایی دسترسی پیدا کنند که بتوانند به سایر سیارات یا مکان ها پیشرفت کنند. ماموریت های دیگر در طول زمان به عنوان بخشی از جهان هستند؛ این می تواند شامل ماموریت هایی با پاداش های خاص و چالش های جامعه باشد. تا بتواند تمام بازیکنان را به نفع خود بفروشد.
اگر آنها با موفقیت رو به رو بشوند. بر روی کشتی، بازیکن همچنین می تواند تمام توابع دیگر خود را برای Tenno مدیریت کند، از جمله مدیریت انبار تجهیزات خود، سفارشی کردن جنگ افزار و سلاح خود، ساخت تجهیزات جدید و همچنین دسترسی به فروشگاه بازی. ماموریت ها را می توان به تنهایی و یا با حداکثر چهار بازیکن همراه یک بازیکن در مقایسه با روش های تعاونی محیط بازی انجام دهند. هر ماموریت یک رتبه بندی را نشان می دهد که این نشان می دهد ماموریت چقدر دشوار است. ماموریت ها معمولا بر روی نقشه ها نشان داده می شوند.
ماموریت ها اهداف مختلفی دارند مانند بردن تعدادی از دشمنان، جمع آوری داده ها از پایانه ها بدون فعال کردن هشدار دهنده، نجات زندانیان و یا دفاع از نقاط بر روی نقشه برای تعیین دوره های زمانی. به روز رسانی های جدید اضافه شده است مبارزه با استفاده از Archwings، و یک محیط گسترده باز زمینه که در آن شمارنده های متعدد می تواند تکمیل شود. بازیکنان می توانند از سلاح های خود، توانایی های ویژه و تعدادی از سبک پارکور استفاده کنند که در این ماموریت ها پیش روند و نیروهای بیشتری را در اختیار دارند. بازیکنان دائمی ممکن است خودشان را حداکثر شش بار احیا کنند یا می توانند توسط بازیکنان دیگر یک بار تعداد نامحدود احیا شوند.
پس از تکمیل، بازیکنان با اقلام در بازی، و همچنین ارز در بازی و اقلام مورد نیاز در حال کاوش را بردارند که این یک پاداش است. عدم تکمیل ماموریت باعث می شود که این پاداش ها از بین بروند. علاوه بر ماموریت های تعاونی، این بازی PS4 شامل پخش کننده و پخش (PvP) محتوا از طریق Multiplayer “Conclave” است که همچنین برای پخش در این بازی ها به نفع بازیکن می باشد. بازیکنان و تجهیزات آن ها همچنین تجربه و مهاجرت موفق را به دست می آورند، تجهیزات با سطوح بالاتر می توانند آسیب بیشتری به خرج دهند و از “مد” ها، کارت های ویژه ای که می توانند در تجهیزات به منظور تغییر ویژگی ها و یا پاداش های غیرفعال و توانایی های خود استفاده کنند، پشتیبانی می کنند.
مدال ها در زمان ماموریت توسط دشمنان رها شده اند و ممکن است بخشی از پاداش ها باشند و به طور کلی پس از توزیع نادرست به دست می آیند، که مدلی قدرتمند تر برای بدست آوردن آن است. در کنار این بازی ها، بازیکنان ابزار دیگری برای بهبود تجهیزات خود دارند، از جمله ارتقا مشروط به نام Arcane Enhancements و Modems Riven، Mods های انحصاری سلاح که، علاقه مندان و آمار آن ها بر اساس باز شدن قفل تعیین شده است. نوع دیگری از پاداش، طرح های تجهیزات است که می تواند برای ساخت قطعات جدید جنگی یا سلاح های جدید استفاده شود.

جزئیات و بررسی آپدیت Plains of Eidolon بازی Warframe PS4 برای کنسول ها
جزئیات و بررسی آپدیت Plains of Eidolon بازی Warframe PS4 برای کنسول ها

طرح ها و تجهیزات تولید آن ها نیز می توانند به طور مستقیم با استفاده از پول بازی به نام Platinum خریداری شوند. بازیکنان نیاز دارند که مقادیر مشخصی از مصالح ساختمانی ( که از ماموریت ها و پاداش های آن ها یافت می شود ) برای ساخت این موارد باشد. Warframe طراحی شده است که به صورت رایگان برای بازی انجام شود و از پرداختن به عناصر برنده اجتناب کرده است. تمام فرایند های جنگی، سلاح ها و تجهیزات دیگر ممکن است در طول بازی از طریق انجام بازی های داخل بازی به دست آیند، هر چند کسب درآمد می تواند روند را ساده تر کند.
سلاح های جدید، ماشین های جنگی، تجهیزات و طرح هایی برای ساخت چنین تجهیزاتی می توانند در بازار خریداری شوند و یا با استفاده از کارت اعتباری به دست آورده در بازی یا Platinum، یک ارز حق بیمه که می تواند از طریق قرارداد ها ی میکروتیک خریداری شود یا با سایر بازیکنان در بازی مورد استفاده قرار گیرد. پلاتین نیز مورد نیاز است برای خرید پیشرفت های اضافی مانند اسلات آرسنال برای جنگ افزار ها و سلاح ها، و همچنین اقلامی که باعث افزایش ظرفیت دنده می شوند. اگرچه برخی موارد لوازم آراییدن وجود دارد که فقط می تواند از طریق پرداخت های بازی به دست آید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 9 =