بررسی آپدیت Resistance بازی Call Of Duty WW2

جزئیات و بررسی آپدیت Resistance بازی Call Of Duty WW2 PS4

نسخه جدید بازی Call Of Duty با نام Call of Duty: WWII در تاریخ نوامبر ۲۰۱۷ منتشر شد و در دسترس گیمر های پلتفرم های ویندوز و کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قرار گرفت، بازی که بر اساس نام آن به احتمال زیاد حدس زده اید که دوباره جهان بازی Call of Duty را به جنگ جهانی دوم می برد و باز هم شمایید که باید با نیرو های نازی مبارزه کنید و آن ها را در هم بکوبید.

بازی Call of Duty: WWII شامل سه بخش است که این سه بخش عبارتند از: داستانی ، چند نفره و زامبی.

در بخش داستانی شما با روایتی از جنگ جهانی دوم طرف هستید که بسیار نیز چالشی است و در گیم پلی آن خبری از پر شدن سلامت به صورت خودکار نیست و باید برای بهبود خود از باکس های کمک های اولیه استفاده کنید.

در بخش چند نفره گیمر ها با قرار گیری در دو جبهه جنگ جهانی با یکدیگر مبارزه می کنند، شما یا می توانید جز ارتش متحدین باشید یا عضوی از ارتش متفقین، که در ارتش متفقین بین سه گروه انگلیسی ها، آمریکایی ها و یا جبهه مقاومت فرانسه می توانید قرار بگیرید و در ارتش متحدین شما به عضویت ارتش آلمان در می آیید، بعد از آن شما باید با انتخاب یکی از کلاس های بازی به مبارزه با گروه مخالف بپردازید.

جزئیات و بررسی آپدیت Resistance بازی Call Of Duty WW2 PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Resistance بازی Call Of Duty WW2 PS4

بخش زامبی نیز مثل نسخه های پیشین است و از الگو های همان نسخه ها استفاده کرده است و چیزی به بازی در این بخش افزوده نشده است و فقط شما این بار با زامبی های نازی مواجه هستید. اما تازه ترین اثر استودیو Sledgehammer Games که با همکاری کمپانی Activision به عنوان ناشر ساخته شده توانست تا حدودی دوباره به مجموعه Call of Duty جان تازه ای بدهد، با اینکه گیمر ها به هیچ وجه نتوانستند با بازی ارتباط لازم را بر قرار کنند و آن را تجربه ضعیفی نامیدند اما منتقدین واکنش های نسبتا خوبی به بازی داشته اند به شکلی که شرح نمرات بازی Call of Duty: WWII از نگاه منتقدین و گیمر های سایت Metacritic به شکل زیر است:

  • نسخه امتیاز منتقدین امتیاز گیمر ها
  • پلی استیشن ۴ ۷۹ از ۱۰۰ ۴.۳ از ۱۰
  • ایکس باکس وان ۸۰ از ۱۰۰ ۴.۱ از ۱۰
  • کامپیوتر های شخصی ۷۳ از ۱۰۰ ۳.۴ از ۱۰۰

که این نمرات نشان می دهد انتظار گیمر ها از نسخه از مجموعه Call of Duty بسیار بالاتر از بازی Call of Duty: WWII است و باید اکتیویژن فکری به حال نسخه بعدی بازی خود کند. اما کمپانی اکتیویژن برای بازی Call of Duty: WWII یک بسته الحاقی برای بازی در نظر گرفته است، نام این بسته الحاقی Resistance یا مقاومت است که اولین DLC عرضه شده برای بازی می باشد که فعلا گیمر ها کنسول سونی می توانند آن را تجربه کنند و قرار است کمی بعد برای دو پلتفرم دیگر نیز در دسترس گیمر های آن قرار بگیرد.

Resistance شامل اضافه شدن سه مپ جدید در بازی است که این سه مپ قرار است در بخش Multiplayer بازی قرار بگیرند و نام های آن Valkyrie، Anthropoid و Occupation خواهد بود.علاوه بر این در بسته الحاقی مقاومت یک مپ جدید برای مود جنگ بازی قرار است در دسترس قرار بگیرد که یک مرحله به نام Operation Intercept که در آن شما وظیفه دارید تلاش کنید تا اعضای جبهه مقاومت فرانسه را نجات بدهید.

جزئیات و بررسی آپدیت Resistance بازی Call Of Duty WW2 PS4
جزئیات و بررسی آپدیت Resistance بازی Call Of Duty WW2 PS4

در بخش زامبی بازی نیز شاهد اضافه شدند یک مرحله جدید خواهیم بود که این مرحله داستان حضور در یک جزیره متروکه است که در آن باید با زامبی های تند تر و اتمسفر غرق مه بازی دست و پنجه نرم کنید ، قرار است نام این مرحله The Darkest Shore باشد. اگر شما تا به امروز Season Pass ،۵۰ دلاری این بازی را خریداری کرده باشید می توانید بدون پرداخت هزینه به این بسته الحاقی دسترسی پیدا کنید وگرنه با پرداخت هزینه ۱۵ دلار می توانید این بسته الحاقی را به صورت تنها بخرید و از آن لذت ببرید.

شرکت اکتیویژن برای تبلیغ این بسته الحاقی تریلری لایو اکشنی را نیز در نظر گرفته است و آن را منتشر کرده است. گیمر های میتوانند از تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸ بسته الحاقی جدید بازی Call of Duty: WWII را خریداری کنند ، حالا بعد از این که گیمر ها به هیچ وجه نتوانستند با بازی Call of Duty: WWII ارتباط برقرار کنند باید ببینیم آیا این بسته الحاقی می تواند کمی گیمر ها را جذب بازی جدید کمپانی اکتیویژن کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =