جزئیات و بررسی آپدیت Swords of Chult بازی Neverwinter PS4 

جزئیات و بررسی آپدیت Swords of Chult بازی Neverwinter PS4 

جزئیات و بررسی آپدیت Swords of Chult بازی Neverwinter PS4 

بازی neverwinter را میتوان جزو اولین بازیهای نقش آفرینی چند نفره کلان آنلاین از مجموعه dungeons & dragons دانست که ابتدا برای پلتفرم ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۳ طراحی و منتشر شد. بازیهای نقش آفرینی چند نفره کلان آنلاین که به اختصار MMORPG نامیده می شوند سبکی از بازیهای ویدیویی هستند که از ترکیب سبکهای نقش آفرینی و بازی آنلاین گسترده بوجود آمده اند و می توانند در قالب بازی و تحت مرورگر باشند که در آن تعداد زیادی از کاربران در دنیای مجازی و بصورت آنلاین با یکدیگر رقابت می کنند.
بازی neverwinter توسط شرکت cryptic studio طراحی و ساخته شده است و همچنین توسط شرکتهای معتبری همچون perfect world games ،perfect world entertainment انتشار یافته و روانه بازار شده است. این بازی کاملا بصورت رایگان یا به اصطلاح free to play در اختیار کاربران قرار گرفته است و این خود یک ویژگی منحصر بفرد برای این بازی Playstation محسوب میشود که باعث شده است بیش از پانزده میلیون کاربر از آن استفاده کنند و از نظر کاربران بسیار محبوب و جذاب است.

جزئیات و بررسی آپدیت Swords of Chult بازی Neverwinter PS4 
جزئیات و بررسی آپدیت Swords of Chult بازی Neverwinter PS4

این بازی تاکنون در بیش از ۱۱۰ کشور در دسترس کاربران قرار گرفته است و این آمار بالا نشان میدهد که ما با بازی بسیار اصیل و کاملی طرف هستیم که هر طیفی از مخاطب را به خود جذب میکند و درصد رضایت مخاطبین از این بازی در حد کاملا بالا و خوبی است. داستان بازی از این قرار است که در دنیایی خیالی به نام neverwinter شاهزاده ای به طرز عجیبی گم میشود و این موضوع باعث بوجود آمدن ناامنی در سرزمین و آشوب میشود و در همین حین ارتش مردگان شروع به حمله میکنند و ماموریت گیمر در همین لحظه آغاز میشود و گیمر باید بفهمد که این ارتش برای چه هدفی دست به حمله زده اند ضمن اینکه گیمر در ابتدای بازی باید به کمک سربازانی برود که توسط ارتش مردگان محاصره شده اند.
شرکت cryptic studio اعلام کرده بود که قرار است در آینده پنج بسته الحاقی به این بازی اضافه شود و حالا مدتی است که تاریخ انتشار یکی از این بسته های الحاقی بازی neverwinter یعنی بسته swords of chult برای پلتفرمهای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان از جزئیات و بررسی زمان انتشار اطلاعات Swords of Chult بازی Neverwinطرف این شرکت اعلام شده است این در حالی بود که قبل از این موضوع بسته الحاقی برای کاربران کامپیوترهای شخصی منتشر شده بود و کاربران کنسولها منتظر خبری از بسته الحاقی بازی neverwinter بودند.
تاریخی که از طرف شرکت cryptic studio برای انتشار این بسته الحاقی در نظر گرفته شده بود ماه ژانویه سال ۲۰۱۶ بود. بسته الحاقی swords of chult چند ماه قبل از انتشارش برای پلتفرمهای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، یعنی در تاریخ ۲۴ اکتبر برای کسانیکه با نسخه منتشر شده برای کامپیوترهای شخصی بازی میکردند انتشار یافت و در دسترس آنها قرار گرفت و به نوعی میتوان گفت که نظم خاصی در انتشار این بسته الحاقی برای کنسولها وجود ندارد .
ولی این بار اعلام کردن تاریخ انتشار دقیق برای عرضه بسته الحاقی باعث رضایت خاطر گیمرها شد و خیال آنها را از این بابت راحت کرد. ابتدا توضیحاتی برای افرادی که با بسته الحاقی swords of chult آشنا نیستند لازم است داده شود، این بسته الحاقی به گیمرها این امکان را میدهد که تیم های شش نفره تشکیل دهند و به skirmish تازه ای بنام the merchant prince’s folly معرفی شده و به آنها محلق شوند.
همچنین اگر بخواهیم به دیگر محتویات این بسته الحاقی اشاره کنیم میتوان به محیط های بیشتر و جدیدتر و همچنین جوایز تازه ای که برای مراحل در نظر گرفته شده است اشاره کرد. البته گیمرها میتوانند برای استفاده از تجهیزات جدید و اطلاع از تغییراتی که در آمار این تجهیزات بوجود آمده است به بخش pvp که از همه جهات کاملا بازسازی شده است بروند و در آنجا این موارد را مشاهده نمایند.

جزئیات و بررسی آپدیت Swords of Chult بازی Neverwinter PS4 
جزئیات و بررسی آپدیت Swords of Chult بازی Neverwinter PS4

در کل داستان بازی neverwinter در تمامی مراحل مبارزه با دشمن است و خط داستانی در تمام مراحل یکسان است ولی مراحل فرعی و ماموریتها و همچنین بسته های الحاقی جدیدی که به بازی اضافه شده اند قدری به آن تنوع بخشیده اند. گیمر در بازی میتواند مانند هر نوع بازی RPG دیگری شخصیت بازی را و همچنین ظاهر و تواناییهای او را باتوجه به سلیقه خود شخصی سازی کند و از این نظر گیمر آزاد است و بعلاوه جدای از این عناصر اصلی که در بازی تعبیه شده اند گیمر میتواند تجهیزات و لباس های مورد نظر خود را از فروشگاه این بازی خریداری نماید.
زیرا که در حین گذراندن مراحل بازی به این تجهیزات و وسایل احتیاج پیدا خواهد کرد. ولی یک مشکل کوچکی که برای مخاطبین این بازی وجود دارد این است که چون این بازی چندین سال قبل منتشر شده است و تقریبا میتوان گفت که یکی از بازیهای قدیمی در سبک خودش است طبیعتا پیدا کردن هم گروهی برای بازی آنلاین چند نفره سخت و زمانبر است. اگر از طرفداران بازیهای با سبک نقش آفرینی چند نفره کلان آنلاین هستید پیشنهاد میکنم که بازی neverwinter را تجربه کنید، البته این بازی هنوز پس از گذشت چند سال کامل نشده است و برای کاملتر شدن به محتواهای جدیدی نیاز دارد تا خلاء های آن پر شود ولی ارزش وقت گذاشتن و تجربه کردن آن را دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − چهار =