بررسی آپدیت The Darkest Shore بازی Call of Duty WWII

جزئیات و بررسی آپدیت The Darkest Shore بازی Call of Duty WWII PS4

علاقه مندان بی شمار بازی کال آو دیوتی: جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII این مطلب را بخوانند. برای علاقه مندان به بخش هولناک زامبی در بازی کال آو دیوتی خبر ویژه ای داریم. در این مطلب به معرفی یک بسته ی الحاقی بی نهایت جذاب برای بازی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII می پردازیم که قطعا در نوع خود بی نظیر و پر طرفدار خواهد بود.

کال آو دیوتی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII

این بازی معرف حضور همه یPS4 بازان حرفه ای و مبتدی هست و هیچ کس از میان این کاربران بی شمار نیست که این بازی جذاب را نشناسد. کال آو دیوتی: جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII یک بازی با ماهیت تاریخی و جنگی است که با بازسازی فضای وقایع و موقعیت های جنگ جهانی دوم آن را از نو روایت می کند. تصویرسازی های جذاب و حرفه ای بازی کال آو دیوتی: جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII کاربران و بازیکنان را به آن برهه ی هولناک و پر هیجان تاریخ خواهد برد. همه ی وسایل نقلیه، جنگ افزار ها و جنگنده ها بر مبنای واقعیات موجود در جنگ جهانی دوم به تصویر کشیده شده اند و در اختیار کاربران پلی استیشن ۴ قرار خواهند گرفت.

جزئیات و بررسی آپدیت The Darkest Shore بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی آپدیت The Darkest Shore بازی Call of Duty WWII PS4

البته این بازی صرفا یک بازی تاریخی نیست و بخش های تخیلی نیز برای افزایش جذابیت بازی و بالا رفتن آدرنالین کاربران به آن اضافه شده است. شما علاقه مندان بازی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII حتما به روز رسانی های این بازی جذاب را در اسرع وقت انجام دهید تا به تعبیری از قافله ی هم قطاران خود در گذراندن مراحل این بازی هیجان انگیز عقب نمانده باشید. هر به روز رسانی می تواند در بر گیرنده ی بسته یا بسته های الحاقی جدیدی باشد که امکانات تازه ای جهت جذاب تر شدن بازی به آن خواهند افزود و آپشن های تازه ی را پیش روی کاربران قرار خواهند داد.

چنانچه بازی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII خود را به روز رسانی نمایید، بسته ی الحاقی جدیدی با نام The Darekest Shore در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت که لذت و هیجان این بازی را برای شما دو چندان خواهد نمود. این بسته مربوط به بخش زامبی ها در بازی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII است و در واقع چپتر دوم این بخش به حساب می آید. تازه ترین اخبار اعلام شده درباره ی بازی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII از سوی کمپانی موفق سازنده ی آن، ویژه ی علاقه مندان به بخش زامبی هاست.

نام دومین چپتر این بخش چنان که گفتیم The Darkest Shore است. این چپتر بسیار جذاب، هیجان انگیز و فوق العاده خواهد بود و می تواند کاربران بازی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII را بیش از پیش شیفته و هوادار بازی کند. در این بخش که خود بخشی از بسته ی الحاقی The Resistance است، اتفاقات جالبی رخ خواهد داد. در بخش The Resistanceدکتر اسناب در یک جزیره ی واقع در شمال آلمان، در حال کنترل دسته ای از زامبی هاست. در قسمت دوم، محیطی سراسر متفاوت پیش روی کاربران قرار خواهد گرفت که همین امر بر جذابیت آن خواهد افزود.

تنها کافی است تصور کنید در یک محیط مبهم مه آلود قدم می زنید. همین یک نکته کافی است تا سطح آدرنالین شما را در بازی به اوج برساند. به علاوه که در جریان باشید که نازی ها نیز دور تا دور این جزیره ی مخوف را احاطه کرده اند. پس دو گروه دشمن هولناک و مخوف دارید؛ یکی نازی های قدرتمند که امکانات بسیار در اختیار دارند و در محاصره شان قرار دارید، و دیگری زامبی هایی که در این فضای مه آلود معلوم نیست از کدام سو و در کدام لحظه شما را غافل گیر کنند.

جزئیات و بررسی آپدیت The Darkest Shore بازی Call of Duty WWII PS4
جزئیات و بررسی آپدیت The Darkest Shore بازی Call of Duty WWII PS4

بسته ی الحاقی The Darkest Shore ابتدا برای پلی استیشن ۴در دسترس قرار گرفته است و یک ماه بعد برای پی سی و ایکس باکس ارائه شده است. در بسته ی الحاقی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII که حاوی محتوای زامبی است، چه در چپتر اول و چه در چپتر دوم، حالت جدیدی از Operation با نام Intercept اضافه شده است و سه نقشه ی جدید Anthropoid، Occupation و Valkyrie نیز در این بسته ی الحاقی قرار گرفته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سیزده =