بررسی آپدیت War Machine بازی Call of duty WWII

جزئیات و بررسی آپدیت War Machine بازی Call of duty WWII PS4

دوست داران و هواداران بازی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII مژده! مژده! خبرهای خوبی برای شما داریم. بسته ی الحاقی War Machine برای بازی محبوبتان منتشر شد. با این مطلب همراه شوید تا اطلاعات کافی و هیجان انگیزی درباره ی این بسته ی الحاقی فوق العاده به شما عزیزان ارائه کنیم. برای شما حرفه ای های علاقه مند به بازی کال آو دیوتی انتشار بسته ی الحاقی ماشین جنگی War Machine خبر خوبی است. اکثریت قریب به اتفاق کاربران پلی استیشن ۴ طرفدار سرسخت بازی هیجان انگیز کال او دیوتی هستند. این بازی روایتگر وقایع جنگ جهانی دوم و در برگیرنده ی تصویرسازی هایی از فضای جنگی آن زمان است.

کلیه ی ابزار آلات، ماشین ها و هواپیماهای جنگنده بر اساس تاریخ جنگ جهانی دوم طراحی و به نمایش در می آیند. کاربران این کنسول بازی یعنی Playstation 4 چنانچه بازی کال آو دیوتی جنگ جهانی دوم را آپدیت کنند، می توانند بسته ی الحاقی War Machine را دریافت نموده و از محتوای آن استفاده نمایند. بسته ی War Machine، بسته ی جذاب الحاقی بازی جنگ جهانی دوم Call of Duty: WWII است که می توان آن را با یک به روز رسانی به بازی اضافه نمود. ناشر بازی کال او دیوتی جنگ جهانی دوم، کمپانی اکتیویژن است. این کمپانی اخیرا اخباری از بازی منتشر کرده است و در آن از انتشار این بسته ی الحاقی خبر داده است.

جزئیات و بررسی آپدیت War Machine بازی Call of duty WWII PS4
جزئیات و بررسی آپدیت War Machine بازی Call of duty WWII PS4

در بسته ی الحاقی وار ماشین بازی کال آو دیوتی سه نقشه ی تازه به همراه یک مأموریت جنگی (War) و مواردی دیگر قرار گرفته است. عنوان های سه نقشه ای که در بخش چند نفره ی بسته ی ماشین وار قرار گرفته اند، عبارت از Dunkirk، Egypt (مصر) و ۲۷ می باشد. نقشه ی Egypt مربوط به مصر است و پیرامون اهرام ثلاثه ی مصر و سایر نقاط مشهور دیگر اجرا می شود. اما نقشه ی دانکرک Dunkirk در یک فضای ساحلی رخ می دهد. البته این منطقه ی ساحلی ابدا شما را به یاد یک محیط تفریحی یا فضایی آرامش بخش برای مدیتیشن نمی اندازد.

اینجا ساحلی مخوف و خطرناک است که در آن هر لحظه بیم مرگ می رود. پس خود را به انواع سلاح ها و حربه ها مسلح کنید. در نقشه ی بیست و هفت، بازی را در محلی مخفی مربوط به آزمایش موشک های آلمانی ادامه می دهیم. در محیط این نقشه در بسته ی الحاقی وار ماشین نبردها و جنگ هایی صورت می گیرد که بسیار سریع رخ می دهند و سرعت عمل شما در آن ها در این بخش از بازی کال آو دیوتی بسیار مهم است.

اما در مورد حالت بازی باید گفت که ماموریتی جدید تحت عنوان اوپریشن هاسکی Operation Husky به حالت War در بسته ی الحاقی بازی اضافه می شود. این ماموریت با الهام از ماموریتی وقوع یافته و تاریخی به همین نام در جریان جنگ جهانی دوم است. در هنگام انجام این مأموریت در بسته ی الحاقی War Machin بازی Call of Duty: WWIIشما لازم است اطلاعاتی از موقعیت دشمنان خود به دست آورید و آن ها را برای HQ ارسال نمایید.

همچنین ویژگی دیگری به نام Dogfight در بسته ی War Machine به این بازی اضافه می شود که بسیار جالب است. این ویژگی اجازه می دهد در صورتی که بازیکنان دو استیج نخست بازی را موفق طی کنند، از هواپیماهای جنگی جهت بمباران تیم حریف نبرد خود استفاده نمایند. در بخش زامبی نیز کاربران می توانند افزوده شدن The Shadowed Throne را ببینند. این هم یک پارت جدید است که در جریان آن، روایتگری بارباروسا به لول و سطح تازه ای می رسد.

جزئیات و بررسی آپدیت War Machine بازی Call of duty WWII PS4
جزئیات و بررسی آپدیت War Machine بازی Call of duty WWII PS4

در این جریان راهی برلین می شویم و ارتش دکتر استرابز را می بینیم که یک ارتش جاودانه و مرگ ناپذیر است و برای از بین بردن نیروهای متحدین فراهم شده است. قیمت بسته ی الحاقی War Machine برای بازی کال آو دیوتی پانزده دلار است اما جای دارد این مژده را نیز به خریداران سیزن پس پنجاه دلاری بازی بدهیم که می توانند با خرید این سیزن پس، بسته ی الحاقی را به صورت رایگان بگیرند. با بازی جذاب جنگ جهانی دوم و دریافت بسته ی الحاقی که ان را جذاب تر نیز می کند، گویی در تاریخ پر فراز و نشیب این جنگ قدم می زنید و با همه ی وجود اضطراب و هیجان آن را احساس می کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 19 =