آینده روشن بازی های تک نفره از نگاه سونی

جزئیات و بررسی آینده ای روشن برای بازی های تک نفره از نگاه سونی

کمپانی بزرگ سونی در سال ۲۰۱۸ بازی های انفرادی مختلفی ارائه داد، از نظر گرافیک قدرتمند و کیفیت بالا و همچنین از لحاظ فروش بسیار موفق عمل کرد. زمانی که بازی هایی از قبیل destiny ،PUBG و … بین مردم از شهرت بسیاری برخوردار شدند، باعث شد طرفداران بازی های انفرادی بسیار مضطرب و آشفته شوند که نکند یه وقتی آینده این قبیل از بازی ها در اذهان مردم بی اهمیت شود و به جای این نوع از بازی های جذاب بازی های آنلاین و گروهی از اهمیت خیلی بیشتری برخوردار شوند.

کمپانی سونی باعث نقض این افکار بیهوده شد و با قدرت به دیگران فهماند که بازی های انفرادی هنوز که هنوز هم جایگاه خود را دارند. او با ارائه ی بازی های انفرادی مختلف تری این عمل را نشان داد. بازی تک نفره ی God Of War موفق به کسب جایزه بهترین بازی سال در مراسم The game awards 2018 شد. قرار بود در ششم اردیبهشت ماه امسال جدیدترین بازی ها ارائه شوند به نام های The last of us part ll و Ghost of tsuschima و Dead stranding.

جزئیات و بررسی آینده ای روشن برای بازی های تک نفره از نگاه سونی
جزئیات و بررسی آینده ای روشن برای بازی های تک نفره از نگاه سونی

اما استودیو ناتی داگ اعلام کرد که اگر بازی The last of us part ll تاخیری در ارائه نداشته باشد احتمالا تا پاییز امسال ارائه خواهد شد به همین ترتیب بازی Ghost of tsuschima در اوایل سال ۲۰۲۰ به دست ما خواهد رسید. خوب حالا می خواهیم کمی از بازی های تک نفره به شما بگوییم. اولین سوالی که پیش میاید این است که چرا بازی های تک نفره وقتی می توان با بازی های چند نفره هیجان بیشتری را با دوستان خود تجربه کرد؟
درست است که با بازی های چند نفره می توان با دوستان هیجان بسیاری را تجربه کرد اما اگر توجه کنید تمام دوست داران بازی در بیشتر زمان ها به بازی های انفرادی می پردازند برای مثال بازی God Of War PS4 اثبات خوبی برای این قضیه است، مطمئنا درصد بسیاری از طرفداران بازی، از این بازی داستانی لذت بردند. در کل سخن کلی من این است که بازی های تک نفره از طالبان بیشتری برخوردار هستند و چه بخواهید چه نخواهید حداقل یکبار هم که شده بازی های تک نفره را تجربه کردید.

معرفی بازی جذاب The last of us part ll

این بازی در واقع داستان گرگی به نام الی است که با طراحی قدرتمند این بازی و شخصیت اصلی شما به عمق بازی فرو می روید. کارگردان این بازی نیل دراکمن اعلام کرد که این بازی حس استرس زیادی را به بازیکنان منتقل می کند و این بخاطر فضای جذاب بازی است. الی در این نسخه از بازی ارتباط بیشتری با فضای اطراف خود ایجاد می کند به معنای دیگر با اجسام مجازی درون بازی تماس بیشتری پیدا می کند و این باعث طبیعی تر شدن بازی می شود و جالب تر این است که دشمنان الی از هوش مصنوعی قوی تری برخوردار شدند.

جزئیات و بررسی آینده ای روشن برای بازی های تک نفره از نگاه سونی
جزئیات و بررسی آینده ای روشن برای بازی های تک نفره از نگاه سونی

مثلا هر کدام از دشمنان شخصیت مخصوص خود را دارند و نام یکدیگر را صدا می کنند آن ها به شدت شبیه به انسان واقعی رفتار می کنند و خیلی طبیعی ترس و خطر را حس می کنند. جالب تر اینجا هست که الی از نظر سنی بزرگتر شده و قابلیت های مبارزه او و غیره آن بیشتر شده و همین موضوع باعث جذاب تر شدن بازی می شود. خبر خوب برای طرفداران بازی های چند نفره احتمالا با شنیدن این خبر بسیار شاد خواهید شد، نیل دراکمن اعلام کرده است که بخش چند نفره به بازی اضافه خواهد شد.
موضوع اصلی این بازی بر پایه نفرت است، اگر توجه کنید در بخش بخش این بازی Playstation 4 شما نفرت را احساس می کنید در این نسخه از بازی اسلحه ها ارتقاء زیادی پیدا کردند و قابلیت جذاب جا خالی دادن به هنگام مبارزه بخصوص در زمان مبارزه تن به تن به مبارزات اضافه شده است. این بازی در حال حاظر به بازی بزرگسالان مبدل شده که کم از در آوردن چشم و دل و روده ندارد. اگر بخواهیم جمع بندی کنیم به این نتیجه می رسیم که بازی های سونی در کل طرفداران خاص خود را دارند و سونی به آینده ی بازی های تک نفره امیدوار است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =