اتمام موجودی نسخه Power Armor بازی Fallout 76

جزئیات و بررسی اتمام موجودی نسخه Power Armor بازی Fallout 76 PS4

کمپانی بتسدا تولید کننده و سازنده عنوان fall out 76 بازی power armor editionمی باشد که حدودا ۲۰۰ هزار دلار صرف ساخت این بازی کرد. کمپانی بتسدا قبلا طی مصاحبه ها بیان کرده است که عنوان fall out 76 به تعداد بسیار کمی تولید شده است و هیچ فکری و قصدی برای ساخت تعداد جدیدی از این بازی در نظر نگرفته است اما این بازی به علت محبوبیتی که بین گیمر بازان پیدا کرد به زودی تمام شد و الان هیچ نسخه ای از آن باقی نمانده است.

شرکت بتسدا  تمامی بازاریاب ها و مدیر فروش های خود را درگیر پروژه فروش این عنوان کرده بود که در این رابطه جناب اقای پیت هاینس بیان داشتند که با توجه به سرمایه و وقتی که برای بازی Power armor edition گذاشتیم فقط همین  تعداد نسخه را توانستیم تولید کنیم و از این به بعد هیچ قولی در رابطه با انتشار مجدد این بازی به کاربران نخواهیم داد همچنین در توییتر خود خاطر نشان کردند که:

همانطور که قبل از انتشار این بازی عرض کردم باز هم خواهم گفت که دیگر امکان ندارد که نسخه دیگری از بازی ساخته شود زیرا ساختن این مجموعه بازی بسیار زمان بر و پر هزینه می باشد و ما تمامی سرمایه را خرج همین نسخه از بازی کردیم و دیگر به پایان رسیده است و دوباره آن را  نمی توانیم تولید کنیم چون سرمایه و پتانسیل ساخت دوباره را نداریم.

جزئیات و بررسی اتمام موجودی نسخه Power Armor بازی Fallout 76 PS4
جزئیات و بررسی اتمام موجودی نسخه Power Armor بازی Fallout 76 PS4

اگر کاربری موفق به دریافت این نسخه نشده خب جای تاسف دارد چون این بازی بسیار لذت بخش است و ما نیز برای اینکه بعدها به مشکل نخوریم و درخواست کاربران از داشتن این بازی ما را ناامید نکند تمامی سایت ها و ایستگاه ها را آماده ساختیم تا این بازی را در وقت معینی عرضه کنند. در این بین بسیاری از افراد هستند که این مجموعه بازی را به تعداد فراوان خریداری کرده اند و قصد دارند که آن را بعدا با قیمت گزاف به فروش برسانند و بازار سیاه برای بازی power armor راه بیندازند و هیچ کمپانی و هیچ قانونی تا بحال نتوانسته جلوی این موضوع را بگیرد.

با این حال تمامی کاربران علاقه مند به این بازی پلی استیشن ۴ که اکنون این بازی در دسترس آن ها قرار نگرفته است در حال گله و شکایت از این روند هستند. با این وجود کمپانی بتسدا هیچ گونه چاره ای برای حل این موضوع نیافته است و حتی طی سخنرانی ها و کنفرانس ها هم اهمیتی به اعتراض کاربران نداده است. در این رابطه اکثر بازی بازان انتظار حل این موضوع را از جناب هاینس داشتند که ایشان هم کماکان بی توجه هستند.

اولین باری که نسخه fall out 76 در بازی power armor edition عرضه شد توسط نمایشگاه E3 2018 بود که این نمایشگاه در کنار تمامی بازی های معروف این بازی تازه وارد را هم معرفی کرد و از همان ابتدا مشاهده شد که این بازی چه تعداد طرفداری دارد و آینده درخشانی برای این‌ مجموعه در نظر گرفته شد و این موضوع برای ما جای سوال دارد که چرا با وجود خرید فراوان کاربران از این بازی و همچنین طرفداری از آن و ایجاد سرمایه فراوان برای کمپانی بتسدا باز هم امکان تولید مجدد این بازی وجود ندارد و این  اتفاق شاید یکی از کمترین اتفاقاتی است که در دنیای بازی های ویدئوی رخ می دهد.

نسخه power armor شامل موارد و تکنیک های فوق العاده ای است که در بین تمامی بازی ها غوغا کرده است این قابلیت ها شامل مواردی همچون: تعداد ۲۴ عدد سازه شبیه به شخصیت ها و کاراکتر های اصلی بازی ساخته شده که موجودات بازی power armor را مجسم می کند. گرافیک منحصر به فرد این بازی باعث شده نقشه نسبتا بزرگی که در بازی تعبیه شده قابل خواندن و دیدن به طور واضح باشد.

جزئیات و بررسی اتمام موجودی نسخه Power Armor بازی Fallout 76 PS4
جزئیات و بررسی اتمام موجودی نسخه Power Armor بازی Fallout 76 PS4

این نقشه راهنمای خوبی در بازی می باشد که باعث می شود زمین های بازی و راه بازی به خوبی نمایش داده شود تا بازیکن را گمراه نکند. این نقشه سایز بزرگتری نسبت به نقشه های بازی های دیگر دارد و آن هم سایز ۲۱ اینچ در ۲۱ اینچ است. در این بازی یک کلاه خود ساخته شده که به تقلید از کلاه خود نسخه fall out می باشد و در این بازی کلاه خود ۵۱-T نامیده می شود. این کلاه آهنین سایز متناسبی نسبت به کلاه آهنین های دیگر دارد و همچنین یک چراغ قوه برای روشنایی در شب و یک دکمه برای عوض کردن صدا دارد. بتسدا در اخرین اخبار خود اعلام داشت که این نسخه از بازی برای پلتفرم های playstation ۴ و x box 1 و همچنین computer نیز قابل اجرا می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − هشت =