بررسی اتومبیل Lampadati Viseris در آپدیت جدید بازی GTA Online

جزئیات و بررسی اتومبیل Lampadati Viseris در آپدیت جدید بازی GTA Online PS4

این بازی از معروف ترین گیم ها است که طرفداران فراوانی را به خود جذب کرده است و افراد بسیاری بر سر مهارت هایی که در پیشبرد این بازی دارند، همواره با یکدیگر در حال کری خوانی هستند. اتومبیل رانی در دنیای واقعی نیز یک فعالیت سرعتی و تمرکزی است و به دلیل این که مهارت های بالایی را می طلبد همیشه فضایی برای برتری جویی در میان علاقه مندانش ایجاد می کند.

وقتی پای این فعالیت پر مهارت به حیطه ی بازی های کنسولی کشیده می شود و جنبه ای صرفا سرگرمی پیدا می کند، این کری خوانی ها و کل کل ها وسیع تر و بیش تر می شود. بازی جذاب جی تی ای GTA از پر طرفدار ترین بازی های کاربران پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی است. بسیاری از افراد تاکنون توانسته اند با پشتکار فراوان در این بازی امتیازات فراوانی کسب کنند و مراحل دشواری را پشت سر بگذارند.

جزئیات و بررسی اتومبیل Lampadati Viseris در آپدیت جدید بازی GTA Online PS4
جزئیات و بررسی اتومبیل Lampadati Viseris در آپدیت جدید بازی GTA Online PS4

آپدیت بازی جی تی ای GTA

برای آن که یک بازی بتواند محبوبیت خود را در میان هواداران حفظ کند و بر تعداد آنان بیفزاید، می بایست همواره به روز باشد. بازی های کنسولی لازم است حتما در به روز رسانی های خود آپشن های جدیدی اضافه کنند تا بازی را از یکنواختی در آورند. حفظ کاربران و بازیکنان و افزایش تعداد آنان مهم ترین ملاک برای موفقیت سازندگان آن بازی تلقی می شود.

برخی از بازی های بدون به روز رسانی حتی ممکن است دیگر قابل اجرا نباشند. اجرای بسیاری از بازی ها نیز بدون به روز رسانی جدید با اختلال مواجه می شوند. به همین دلیل کمپانی های تبلیغات و توصیه های فراوانی برای دریافت آپدیت های جدید بازی به کاربران خود می کنند. معمولا در نسخه های به روز رسانی اشکالات نسخه های قبلی نیز بر طرف می شود و کسی که با نقایص بازی ها مشکل دارد می تواند با انجام به روز رسانی از شر همه ی ایراد ها و باگ های بازی خلاص شود.

جدید ترین آپدیت بازی جی تی ای GTA

کمپانی موفق سازنده ی بازی جی تی ای آنلاین Online GTA، با نام Rockstar Games آخرین به روز رسانی این بازی را با محوریت اتومبیلی تازه در دسترس علاقه مندان قرار داده است. این به روز رسانی تازه شامل اتومبیل های جدید می شود که برای کاربران بسیار جذاب خواهد بود. در کنار اضافه شدن این اتومبیل های جدید، موقعیت های تازه ای نیز برای کاربران ایجاد می شود که بتوانند در بازی امتیازات و پول بیشتری به دست آورند.

جزئیات و بررسی اتومبیل Lampadati Viseris در آپدیت جدید بازی GTA Online PS4
جزئیات و بررسی اتومبیل Lampadati Viseris در آپدیت جدید بازی GTA Online PS4

اتومبیل تازه ای که این بار به جی تی ای GTA اضافه شده است، اتومبیل Lampadati Viseris است. Lampadati Viseris از نوع اتومبیل های مسابقه ای و دو درب است. تهیه ی این اتومبیل برای جی تی ای GTA بازان، از فروشگاه لجندری موتور اسپورت امکان پذیر است و ارتقای آن نیز در تعمیرگاه های موک و آونجر، مهیا می شود.

همراه با این به روز رسانی جی تی ای GTA، تخفیف بیست و پنج درصدی دیگر وسایل زمینی و هوایی اتفاق افتاده است. در ضمن این ها حالت جدید Adversary با نام Slashers به بازی اضافه شده است. به روز رسانی بزرگ Doomsday Heis که پیش تر به بازی اضافه شده بود، در میان محتویات این به روز رسانی نیز گنجانده شده است. این به روز رسانی بزرگ، حاوی یک هیست جدید است که به بازی افزوده شده است.

بازی فوق العاده جذاب جی تی ای GTA آنلاین هم اینک از طریق بازی GTA V قابل مشاهده و بازی است و برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی ها قابل دسترسی است. جی تی ای GTA بازان حرفه ای دست به کار به روز رسانی بازی جذاب و مورد علاقه ی خود شوند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هشت =