جزئیات و بررسی اسلحه جدید Heavy Sniper بازی Fortnite

جزئیات و بررسی اسلحه جدید Heavy Sniper بازی Fortnite PS4

بازی فورتنایت ساخت شرکت اپیک گیمز، اسلحه ی Heavy Sniper Rifle را که در گذشته به معرفی آن پرداخته بود، امروز در دسترس عموم قرار داد و این اسلحه جدید را به حالت بتل رویال خود اضافه کرده است. از دیگر موارد این آپدیت جدید در بازی می توان به افزودن اسلحه های بیشتر برای مبارزات در فاصله دور اشاره کرد. مدت زمانی قبل که شرکت اپیک گیمز سازنده و نشر دهنده بازی محبوب و معروف Fortnite، دو اسلحه جدید را برای این بازی معرفی کرد و در زمان های کوتاه آپدیت های جدیدی را برای این اثر به انتشار خواهد رساند تا بازیکنان آن ها که از تعداد زیادی نیز برخوردار هستند از یک روند تکراری در بازی خود کسل نشوند و نسخه بتل رویال آن ها برای همیشه از تازگی برخوردار باشد.

جزئیات و بررسی اسلحه جدید Heavy Sniper بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی اسلحه جدید Heavy Sniper بازی Fortnite PS4

به علاوه این بروز رسانی ها گاهی تعدادی آیتم و یا اسلحه به این بازیپلی استیشن ۴ اضافه می شود. اولین اسلحه معرفی شده توسط این استودیو یک Double Barrel Shotgun است که در واقع همان شاتگان مخرب دولول است که چندی پیش به این بازی در حالت بتل رویال افزوده شد. در حال حاضر با توجه به بروز ترین اخباری که از بازی ها به دست آمده شرکت سازنده بازی Fortnite استودیو اپیک گیمز اعلام نموده است که از این تاریخ به بعد اسلحه تک تیر انداز سنگین جدیدی برای این بازی در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. اسلحه این بازی به نام Heavy Sniper Rifle از قدرت بسیار بالایی برخوردار است که شباهت بالایی نیز به سلاح Barrett Sniper دارد که قبل تر آن را در تیزر ویدئویی این بازی دیده بودیم.
به واسطه این اسلحه ها می توان در بازی آسیب و تخریب بالایی را در سطح بزرگی به وجود آورد و این توانایی را دارند که بر روی سنگ و چوب و فلز تخریبات بزرگی را به وجود بیاورند و به طور کلی می توان گفت که این سلاح برای مبارزات از راه دور و در فاصله بسیار زیاد می تواند بهترین گزینه باشد. آنطور که اعلام شده، این اسلحه تازه افزوده شده به بازی می تواند اثرات تخریبی بالایی بر روی بازیکنان نیز ایجاد کند و می تواند تنها با یک تیر بازیکنان مهاجم را نابود کرده و از بین ببرد، از این رو اهمیتی ندارد اینکه دشمنان در بازی از چه نوع مهمات و مصالحی برای سازه های خود استفاده کرده اند و حتی طرز چیدمان آن ها نیز مهم نخواهد بود.
این گونه گفته شده که تنها با یک تیر از این اسلحه سنگین بازیکن می تواند نتیجه بازی را به نفع خود برگرداند. میزان امتیاز برای برخورداری از این سلاح ۱۵۰ تا ۱۵۷ است. اما در نهایت باید منتظر انتشار بازی بمانیم و ببینیم که این اسلحه جدید تا چه اندازه قدرت تخریبی دارد. با شلیک یک گلوله از این اسلحه به طرف ساختمان های موجود در بازی، بازیکن می تواند امتیاز ۱۱۰۰ را در بازی به دست آورد. در این بین باید به این موضوع نیز توجه کنیم که این اسلحه جدید که به بازی فورتنایت اضافه شده دارای زمان ریلود طولانیست و بعد از آن که اولین گلوله شلیک شد زمانی به طول می انجامد تا تیر دوم آماده شلیک شود پس باید برای این موضوع در بازی خود تایم بندی مناسب داشته باشید.

جزئیات و بررسی اسلحه جدید Heavy Sniper بازی Fortnite PS4
جزئیات و بررسی اسلحه جدید Heavy Sniper بازی Fortnite PS4

کاربران نسبت به این موضوع اذعان داشته اند که زمان برای صرف آماده شدن تیر بعدی در این اسلحه تنها به اندازه یک ثانیه از اسلحه bolt – actio بیشتر است. بسیاری از کاربران و طرفداران این بازی این نظر را داشتند که این سلاح بسیار خطرناک و سنگین است و سلاحی ضد ساختمانی محسوب می شود که طبعات بدی را در بازی به همراه خواهد داشت. بازی فورتنایت برای گوشی های هوشمند با سیستم عامل iOS ارائه شده و در آینده ای نزدیک برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید نیز به انتشار خواهد رسید. البته کاربران کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۱، نینتندو سوییچ و کامپیوتر های شخصی نیز می توانند این بازی را بر روی پلتفرم های خود داشته باشند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =