جزئیات و بررسی اسلحه های بازی The Division PS4 و آب و هوای متغیر

جزئیات و بررسی اسلحه های بازی The Division PS4 و آب و هوای متغیر

جزئیات و بررسی اسلحه های بازی The Division PS4 و آب و هوای متغیر

حالا دیگر زمان زیادی تا عرضه بازی Tom Clancy’s The Division باقی نمانده است. همین موضوع موجب شده است تا مصاحبه ای با “جولیان گرایتی” انجام شود تا مخاطبان پیش زمینه ای در مورد این بازی پیدا کنند. اگر تمایل دارید تا در مورد بازی Tom Clancy’s The Division بیشتر بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید.

در دنیای بازی Tom Clancy’s The Division چه خبر است؟
اگر به بازی هایی در سبک ماجراجویی تیراندازی علاقه دارید، باید بدانید که Tom Clancy’s The Division می تواند یک انتخاب درست برایتان باشد. بر طبق اخبار تازه به دست آمده این بازی روزهای نهایی را سپری می کند و حتی تست آلفای بازی هم با موفقیت انجام شده است. پس از اینکه خبر رسید که بیشتر مراحل ساخت بازی Tom Clancy’s The Division به پایان رسیده است، برخی از منابع خبرگزاری تصمیم گرفتند تا صحبتی با جولیان گرایتی داشته باشند و بتوانند پیش از عرضه این عنوان، اطلاعاتی را در اختیار علاقمندان به بازی هایی با این سبک و سیاق قرار دهند.

جزئیات و بررسی اسلحه های بازی The Division PS4 و آب و هوای متغیر
جزئیات و بررسی اسلحه های بازی The Division PS4 و آب و هوای متغیر

در بخشی از این مصاحبه از گرایتی خواسته شد تا توضیحاتی در مورد سبک نقش آفرینی بازی بدهد. در ادامه می توانید صحبت های او را در این خصوص بخوانید:
” Tom Clancy’s The Division دنیای ماجراجویانه ای دارد. کاربران می توانند در این بازی انتخاب های گسترده ای داشته باشند و به سراغ مادها، سلاح ها و… بروند. در این بازی پی اس ۴ فضای گسترده ای برای گیمرها در نظر گرفته شده است و به آنها حق انتخاب داده شده است. به عنوان مثال آنها می توانند خودشان انتخاب کنند که در نقش یک تک تیرانداز باشند و یا نقش التیام دهنده داشته باشند. در صورتی که نقش تک تیرانداز را انتخاب کنند، به شکل تیرانداز ماهری در می آیند که باید وابسته به میزان مهارتشان مراحل مختلف بازی را پشت سر بگذارند. اگر هم نقش التیام دهنده را انتخاب کنند، باید به همراه جوخه در حرکت باشند.”
در بخشی از این مصاحبه از گریتی در مورد بخش پایان داستان بازی سوال پرسیده شده بود که در ادامه می توانید پاسخ وی را بخوانید:
“ما از ابتدای کار هم هیچ برنامه ریزی خاصی برای پایان بخش داستانی بازی نداشتیم و نمی خواستیم که چنین اتفاقی بیفتد. در واقع ما بیشتر از هر چیزی به دنبال خلق دنیایی جهان بازی بودیم که بتوانیم گیمر را در جریان اتفاقات غیر خطی بکشانیم. البته تمام تلاشمان را کرده ایم تا این اتفاق در کنار یک سبک و داستان مناسب بیفتد. اما اینکه بگویم در انتهای بازی تیتراژی بالا می آید، دروغی بیش نیست!”
او در ادامه صحبت هایش صحبت هایی هم مبنی بر داینامیک بودن فضا انجام داد و گفت:
“ما به شدت بر روی داینامیک بودن فضای بازی تمرکز داشتیم و خوشبختانه توانستیم این کار را آن طور که می خواستیم به نتیجه برسانیم. آب و هوای در نظر گرفته شده در بازی داینامیک است و این به این معناست که کاربران باید خودشان را برای اتفاقات مختلفی در بازی آماده کنند. مثلا ممکن است مراحلی از بازی در زمستان رقم خورده باشند. در این میان داینامیکی آب و هوا موجب می شود تا در بخشی از روز هوا آفتابی شود و در برهه دیگری از زمان طوفانی مهیب دست و پای گیمرها را ببندد!”
سوال دیگری که از گریتی پرسیده شد، به تغییر محتوای بازی مربوط بود. گریتی در پاسخ به این سوال گفته است:
“در ابتدا تصمیم داشتیم تا ماموریت ها را به عنوان مراحل بازی در نظر بگیریم و فضایی در بازی رقم بخورد که مخاطبان بتوانند فعالیت های فرعی را در جهان باز Tom Clancy’s The Division دنبال کنند. اما پس از مدتی متوجه شدیم که استقبال گیمرها از این فعالیت های فرعی بسیار زیاد است و تمایل دارند تا در بازی های جهان باز به دنبال این دست از فعالیت ها بروند. به همین دلیل کمی سیاست گذاری ها و تصمیماتمان را تغییر دادیم و تصمیم گرفتیم تا جایگاه این فعالیت ها را بر روی نقشه عوض کنیم.
در حال حاضر ماموریت های زیادی در بازی PS4 گنجانده شده است که با پیشروی بیشتر در بازی این ماموریت ها هم ارتقا پیدا می کنند و به زبان ساده تر بازی سخت تر می شود.
این روال کلی بازی است که تمامی گیمرها باید بدانند. این را هم باید بگویم که محور اصلی بازی که سختی آن را نشان می دهد، قسمت Dark Zone است. گیمرها باید در این قسمت به فکر به دست آوردن سلاح های مختلف باشند و برای رسیدن به هدفشان با دشمنان زیادی بجنگند. دشمنانی که واقعا قوی هستند و کشتنشان اصلا کار ساده ای نیست. البته این تنها چیزی نیست که در بخش Dark Zone برای گیمرها در نظر گرفته ایم.
کاربران نه تنها در این بخش با هوش مصنوعی بازی طرف می شوند، بلکه لازم است در بخشی دیگر به سراغ گیمرهای دیگری بروند و پس از رویارویی با آنها به مبارزه دست بزنند. به نظر ما نبرد با گیمرهای دیگر کار سخت تری است و همین موضوع دشواری Dark Zone را بیشتر هم می کند. ”
Tom Clancy’s The Division دنیای جالبی دارد. گیمرها می توانند در این بازی به طور همزمان کنترل ۴ کاراکتر مختلف را در دست بگیرند. این بازی در سال ۹۴ روانه بازار شد و از همان ابتدای کار مورد توجه قرار گرفت.  Tom Clancy’s The Division در پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و پی سی قابل استفاده است.

جزئیات و بررسی اسلحه های بازی The Division PS4 و آب و هوای متغیر
جزئیات و بررسی اسلحه های بازی The Division PS4 و آب و هوای متغیر

کمی با بازی Tom Clancy’s The Division آشنا شویم!
The Division جز ان دسته از بازی های محبوبی است که تلفیقی از اتفاقات خوشایند و ناخوشایند است. شما در این بازی شروع بسیار خوبی خواهید داشت. به طوری که احتمالا در ماموریت های اولیه احساس می کنید که تا کنون یک بازی شوتر تاکتیکی با این کیفیت ساخته نشده است. البته اوایل بازی واقعا هم همین طور است. شاید تا کنون بازی های زیادی وجود نداشته باشند که از کیفیت مراحل اولیه The Division برخوردار باشند.
شما در ابتدای بازی در ماموریت های متنوعی شرکت خواهید کرد که به لطف سنگرگیری های درست بازی، می توانید یک تیراندازی هیجان انگیز را تجربه کنید. از آنجایی که دشمنانتان به خوبی طراحی شده اند و دارای هوش مصنوعی قابل قبولی هستند، نمی توانید آنها را به راحتی شکست دهید و باید مدام بین سنگرهای مختلف در حرکت باشید. جذابیت این بخش واقعا زیاد است و تنها با داشتن تاکتیک و مهارت می توانید خودتان را به مراحل بعدی برسانید.

متاسفانه عوامل زیادی وجود دارد که موجب می شود در طولانی مدت از جذابیت The Division کاسته شود. یکی از این عوامل هوش مصنوعی تعریف شده برای دشمنان است. همان طور که گفتیم در ابتدای بازی با دشمنانی مواجه خواهید شد که هوش مصنوعی بسیار خوبی دارند. اما وقتی بیشتر در بازی پیش می روید و با این دشمنان آشنا می شوید، می توانید حرکاتشان را به آسانی حدس بزنید. در این شرایط کشتن دشمنان دیگر کار دشواری نخواهد بود. همین موضوع موجب می شود تا در مراحل بعدی بازی کشتن دشمنان جذابیتی نداشته باشد. زیرا می توانید تمامی عملکردهای بعدی آنها را حدس بزنید!

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : بازی The Division PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =