جزئیات و بررسی اضافه شدن ۶ قهرمان جدید به بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی اضافه شدن ۶ قهرمان جدید به بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی اضافه شدن ۶ قهرمان جدید به بازی Overwatch PS4

کارگردان بازی Overwatch آقای جف کپلن در رابطه با اضافه شدن ۶ شخصیت جدید به بازی خبر داد. در رویداد بلیزکان سال (۲۰۱۸) Ashe به عنوان قهرمان جدید بازی Overwatch معرفی گردید و اطلاعات اندکی از شخصیت اکو نیز اعلام کرد. جف کپلن طی مصاحبه ای اعلام کرد که کمپانی بلیزارد ۶ قهرمان جدید را به بازی Overwatch اضافه می کند و نام دو قهرمان از این شش قهرمان را معرفی کرد. Echo و Ashe. 
این کارگردان طی مصاحبه‌ ای که با سایت یوروگیمر داشته گفته است: خیلی وقت بود که تصمیم داشتیم قهرمانانی به بازی اضافه کنیم اما برای خلق آن‌ ها نیاز به زمان است. بازی Overwatch با ۲۱ قهرمان منتشر شد و رفته رفته به قهرمانان آن افزوده شد در نتیجه بیست و نهمین قهرمان اَش بود. این بازی پلی استیشن از زمانی که انتشار پیدا کرد تا به امروز هواداران خاص و زیادی بدست آورده است اما جف کپلن در رابطه با اینکه اکو چه زمانی مورد دسترسی کاربران قرار می‌ گیرد صحبت نکرد. کمپانی سازنده Overwatch بسته‌های الحاقی رایگان را در مدت کوتاهی در دسترس مخاطبان قرار می‌ دهد و همین موضوع یکی از عوامل محبوب شدن این بازی در میان همگان گشت.

جزئیات و بررسی اضافه شدن ۶ قهرمان جدید به بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی اضافه شدن ۶ قهرمان جدید به بازی Overwatch PS4

در نتیجه اگر این بازی از ابتدا رایگان بود باز هم به هوادارانش افزوده می‌شد اما کپلن اعلام کرد که چنین برنامه‌ ای برای اینکه بازی را رایگان یا (Free To Play) در اختیار کاربران قرار دهیم در نظر نداشتیم و برای این بازی از ابتدا قیمتی در نظر گرفته شده بود. اما با این حال این بازی بر اساس آخرین آمار سال ۲۰۱۸ چهل میلیون مخاطب داشته است. یکی از مهمترین و محبوبترین بخش های بازی لوت باکس ها هستند.
این بخش که از همه تا الان درآمدزا بوده است و مورد توجه واقع شده است اما برای مخاطبان بلژیک این مورد کنسل شده است و به گفته کمپانی بخاطر درخواست کشور اجرا شده است. به قول خود کمپانی بیلزارد لوت باکس در واقع سیستمی تجاری محسوب می شود. درواقع این کمپانی اذعان داشته که اگرچه برای لوت باکس ها هزینه دریافت می شود اما این هزینه در جهت بهبود خود بازی Overwatch مثلا در ایجاد و طراحی قهرمان و سایر نیازهای بازی صرف می شود.
به منظور ایجاد سوییچ میان سیستم بتلپس و لوت باکس نیاز به کارهای مختلف است که بتلپس بسیار درست این کار را انجام داده است و باعث موفقیت فورتنایت شد همین امر سبب شد که کارگردان بازی از Fortnite بسیار تعریف و تمجید کرد. یکی از ویژگیهای این بازی خوب و مهیج و این است که در آن ذره ای خون و خونریزی وجود ندارد مانند Call of Duty. این بازیها با دنیای فانتزی خود باعث می شود که بتوانید ساعتها به بازی بپردازید. این بازی به صورت آنلاین و چند نفره می باشد. درواقع می توانید در محیطی بسیار جالب و فانتزی با شرکت کنندگانی از سراسر دنیا به بازی بنشینید. شاید نیاز باشد کلاس های مختلف بازی Playstation را مورد بررسی قرار بدهیم:

  • Defense : این کلاس طراحی شده است تا از آن برای دفاع کردن در زمان ماموریتها استفاده شود. درواقع شخصیت هایی که این کلاس را داشته باشند می توانند در میدان نبرد تله بگذارند. درواقع این شخصیت ها بدن قوی دارند حال آنکه از قدرت تیراندازی پایینی برخوردار هستند.
  • Supporters : این کلاس برای کسانی است که در سنگرها نقش دارند یعنی خود زیاد به فعالیت خاصی مشغول نیستند اما از پشت صحنه بسیاری یاری رساننده اند نقش ضربه زننده ای ندارند اما با ویژگی های خاص خود به همه تیمیانش قدرت خاصی می دهد.
  • Offense : این کلاس برای زمانهایی که می خواهیم به دشمن جمله کنیم مناسب است. این بازیکنان ضربات کوبنده و ویژه ای به کار می برند اما در مقابل حمله ها توان پایندگی ندارند.
  • Tank : بخش مهم کلاس درواقع همین شخصیت ها هسنتد که در مقابل ضربه های سهمگین می ایستند. نقشه های بازی “اور واچ” شاید بتون گفت مهمترین نکته این بازی است. البته که می دانیم این بازی با بازخورد خوبی همراه است و این نقشه ها به لحاظ مالی هزینه سنگینی برای این کمپانی ندارند.

    جزئیات و بررسی اضافه شدن ۶ قهرمان جدید به بازی Overwatch PS4
    جزئیات و بررسی اضافه شدن ۶ قهرمان جدید به بازی Overwatch PS4

هرچه از خوش ساخت بودن، گرافیک، نورپردازی، هوش مصنوعی و با کیفیت بودن این بازی بگوییم کم گفته ایم. شخصیت های بازی آنقدر خوب طراحی شده اند که گویی خود می دانند رسالت و هدفمان چیست! برای هر مرحله از ماموریت گویی با دل و جان تلاش می کنند اما باید در نظر دشته باشید که وقتی نقش خود را کسب کردید. باید برای آن تمرین کنید تا نتیجه خوبی ارائه دهد. پیشنهاد ما این است این بازی را تهیه کنید و به بازی بپردازید چون فقط در آن صورت به زیبایی ها و نکاتی که در بازی گفته شد می توانید پی ببرید. برترین های قیمت بازی PS4 را از سایت ما بخواهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =