اضافه شدن ۱۰ ماشین جدید بازی Gran Turismo Sport

جزئیات و بررسی اضافه شدن 10 ماشین جدید بازی Gran Turismo Sport PS4

صنعت بازی های ویدیویی پلی استیشن با تنوع سبک ها روز به روز محبوب تر شد؛ این سبک ها بودند که باعث شدند افراد به سمت این صنعت بروند و بیشتر وقتشان را برای بازی کردن بگذارند. هر شخص یک نوع نگرش دارد و همین نوع نگرش ها افراد را از هم متفاوت می سازند. هر شخص یک نوع سبک را دوست دارد و سعی می کند برای آن سبک بازی یا فیلم و یا هر چیزی خرج کند. کمپانی های بازی سازی نیز این سبک ها را درک میکنند و سعی میکنند بازی هایی با میل طرفداران بسازند.

اغلب اوقات یک سبک طرفدار زیادی دارد و تقریبا می توان گفت همه گیمر ها در همه سبک ها پخش شده اند و شما سبکی را نمی بینید که طرفدار نداشته باشد .اما این بازی های قوی و کمپانی های بزرگ هستند که باعث می شوند یک سبک از قبل محبوب تر شود و گیمرها بازی های آن سبک را بازی کنند.همیشه مجموعه های گیمینگ در راه پیشرفت و محبوبیت نیستند و گاهی اوقات یک مجموعه با عرضه یک بازی باعث می شود که آن مجموعه زیر سوال برود و باعث شکست خوردن آن شود.

این شکست خوردن ها باعث‌ بد نام شدن آن سری و بازی های قبلی آن مجموعه می شود. یکی از سبک هایی که گیمر مخصوصا پسرهای گیمر به آن علاقه زیاد دارند سبک ریسینگ و یا همان سبک ماشینی است؛ این سبک همیشه موفق بوده و همیشه کمپانی هایی بوده اند که بازی های بسیار جذاب برای این سبک عرضه کرده اند و باعث پیشرفت آن شده اند. بازی هایی نظیر مجموعه فوق العاده Need For Speed و Forza horizon و حتی Crew و بسیاری دیگر از بازی ها.

جزئیات و بررسی اضافه شدن 10 ماشین جدید بازی Gran Turismo Sport PS4
جزئیات و بررسی اضافه شدن ۱۰ ماشین جدید بازی Gran Turismo Sport PS4

این بازی های پلی استیشن ۴ همیشه موفق نبودند و گاهی کلا از یاد گیمرها رفته اند و یک نسخه بد عرضه کرده اند و گاهی توانسته اند با عرضه یک نسخه قوی به بازی های جذاب برگردد. سبک ماشینی به دو دسته پیست و اپن ورلد تقسیم می شود. پیست مانند بازی های Forza motor sport و مجموعه Gran turismo sport و بازی های اپن ورلد و شهری مثل مجموعه Need for speed و Crew آخرین نسخه بازی محبوب Gran turismo sport چند مدت پیش بود که عرضه شد.

بر خلاف نسخه های قبل این نسخه نتوانست آنقدرها نظر گیمرها را جذب کند و همچنین منتقدان به آن امتیازات بسیار کمی دادند.این نسخه تقریبا شکستی را برای این سری خاطره انگیز به همره آورد. البته گیمرها بازم آن را تهیه کردند و بازی کردند اما انتظارات آنان را نتواسنت بر آورده کند.یکی از دلایل موفق نشدن این بازی مانور دادن بر روی بخش آنلاین و خوب نبودن بخش آنلاین بود. مشکلات سرور، کانکت نشدن و … دلایلی بودند که این بخش نتوانست موفق شود.

جزئیات و بررسی اضافه شدن 10 ماشین جدید بازی Gran Turismo Sport PS4
جزئیات و بررسی اضافه شدن ۱۰ ماشین جدید بازی Gran Turismo Sport PS4

همچنین کمبود ماشین ها و تنوع نداشتن ماشین ها، کمبود پیست ها دلایل دیگری بودند که این بازی را بدتر کردند.البته کمپانی سونی همیشه سعی کرده است این بازی را با آپدیت های مکرر بهبود ببخشد و باعث شود این بازی تبدیل به یک بازی جذاب شود که خب این آپدیت ها نیز توانست وضعیت بازی را بهبود ببخشد و از آن وضعیت اولیه بیرون بکشد. اما به تازگی اعلام شده است که قرار است طی آپدیتی ماشین های جدید و یک سری تغییرات به این بازی اضافه شود.این تغییرات قطعا گام مثبتی برای بهتر کردن این بازی و برگشتن به عرصه رقابت است.

طی این آپدیت قرار است ۱۰ ماشین محبوب جدید به بازی اضافه شود و گیمرها بتوانند آن ها را تجربه کنند. در این لیست ماشین های بسیار جذابی دیده می شوند و همین باعث می شود که گیمرها برای تجربه ماشین ها دوباره این بازی را بازی کنند. قرار است طی این آپدیت ماشین های:

  • Toyota Supra
  • Lamborghini Diablo
  • Dodge Viper
  • McLaren F1
  • Toyota 2000GT
  • Toyota FT1
  • Jaguar XJ
  • Ford GT
  • Ferrari 330
  • And another Ferrari

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که این آپدیت چگونه ظاهر خواهد شد و تا چه حد موفق خواهد بود. نظرات خود را پیرامون این بازی و لیست جدید ماشین ها با ما در میان بگذارید.

کلیدواژه : بازی Gran Turismo Sport PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 7 =