جزئیات و بررسی اطلاعات از رویداد Uprising بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی اطلاعات از رویداد Uprising بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی اطلاعات از رویداد Uprising بازی Overwatch PS4

در حال حاضر آخرین محصول شرکت Bilzzard بازی اور واچ می باشد از ویژگی های شناخته شده ی این کمپانی این است که گیم پلی های خیلی قوی را ارائه می کند هرچند ممکن است در زمینه گرافیک یا داستان مشکلاتی داشته باشند ولی متوازن و کارا بودن گیم پلی باعث می شود این ایرادات آن چنان به چشم نیایند در تمام سال هایی که با بازی ها سرو کار داشته ایم دیده ایم که چه بسیار بودند بازی هایی که دارای محتوای داستانی عالی بودند و از نظر گرافیک هم بی عیب و نقص ولی با این حال نتوانستند نیاز بازی کن را برطرف کنند و این قطعا همان مشکل در گیم پلی می باشد که تنه ی اصلی بازی را تشکیل می دهد.
و برعکس چیزی که در بالا گفتیم بسیاری دیگر از شرکت ها هستند با وجود این که از لحاظ های دیگر مشکلات فراوانی داشته باشند ولی با تکیه بر تنه اصلی خود توانستند موفق باشند. در این بازی هم سعی کردند مانور زیادی بر روی گیم پلی داشته باشند. که سبب شده نتیجه مطلوبی داشته باشد هرچند این شرکت همین نکات را در بازی های سابق خود هم رعایت کرده و سابقه ی خوبی در این زمینه دارد.

جزئیات و بررسی اطلاعات از رویداد Uprising بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی اطلاعات از رویداد Uprising بازی Overwatch PS4

با وجود اینکه در این بازی پلی استیشن ۴ همه استرس این را داشتند که اولین بازی است که این شرکت در زمینه تیر اندازی می باشد و زاویه دید در این بازی اول شخص است نکند موجب ایجاد مشکلات شود. ولی این شرکت سعی کرده تمام پارامتر هایی که برای موفقیت و زیبا ارائه دادن بازی لازم باشد را با تجربه گرفتن از دیگر بازی ها رعایت کند.
در این بازی هیچ وقت شما با انتخاب یک قهرمان برنده قطعی بازی نخواهید بود هرچند المان اصلی در این بازی تعادل و توازن است و خیلی مهم است ولی چون این شرایط برای همه ی قهرمانان بازی رعایت شده است پس هیچ کدام از آن ها برتری خاصی نسبت به دیگری ندارند پس فقط یک چیز می ماند که باعث بردن می شود و آن هم این است که برای برنده شدن باید به صورت تیمی همکاری کرد و همینطور مرتب باشید.
هرچند در این بازی تعداد کاراکتر ها زیاد است بیست و یک عدد که عدد بزرگی است به خصوص زمانی که در هرکدام از آن ها خصوصیت های ظاهری و توانایی هایشان متفاوت ولی در یک حد می باشد. در این بازی شما اثری از خون ریزی آنچنانی نمی بینید و مثل دیگر بازی ها نمی باشد؛ برعکس جهان بازی کاملا تخیلی و فانتزی می باشد و همه چیز در آن خاص می باشد از قهرمانان گرفته تا سلاح ها همه چیز هایی هستند که احتمالا شما اولین بار است که آن هارا می بینید و همین زیبایی خاص بازی سبب می شود شما بیشتر لذت ببرید و ترجیح دهید وقت بیشتری را پای این بازی بگذارید.

جزئیات و بررسی اطلاعات از رویداد Uprising بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی اطلاعات از رویداد Uprising بازی Overwatch PS4

در جریان این بازی PS4 شاهد دو سبک می باشید انفرادی و گروهی در حالت انفرادی ۲ نفر و در مدل گروهی شاهد ۴ کاراکتر می باشید و این چیزی است که معمولا طرفداران می بپسندند. شما می توانید بازی را در کشور های مختلف انجام دهید این توانایی است که توسط شرکت سازنده برای شما در نظر گرفته شده است و نکته جالب دیگری هم هست که در هر کشور سعی شده از نمادی که آن کشور به آن شناخته می شود به تصویر کشیده شود در کنارش از موزیکی از همان کشور میکس شده است که این ظرافت بازی است و زیبایی آن را دوچندان می کند و نشان دهنده ی این است بازی از جهت صدا هم عالی می باشد.
در مورد بازی اور واتچ کارگردانش خبر داده است که در رویداد uprising جدید در کنار مواردی که در ادامه راجب  آن ها صحبت می کنیم موارد دیگری هم وجود دارد که آن را در آینده ارائه می کنیم اما چیز هایی که تا الان مشخص شده است این گونه است که گفته شده دارای دو بخش می باشد یک بخش داستانی که در این بخش چهار قهرمان در اختیار بازی کن قرار می گیرد با نام های mrsi ,triser, و رین هاردت و توربجن می باشد حالت دیگر بازی کلی است در این حالت علاوه بر قهرمانان قبلی شما می توانید مسئولیتی که بر عهده تان است را با هر قهرمانی که میل دارید انجام دهید در هر دو این حالت ها ماموریت یکی است و آن king row می باشد اسم این بازی در این رویداد آرشیو اور واتچ overwatche archivesمی باشد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =