جزئیات و بررسی اطلاعات نسخه برتر ده سالگی بازی Bioshock PS4

جزئیات و بررسی اطلاعات نسخه برتر ده سالگی بازی Bioshock PS4

جزئیات و بررسی اطلاعات نسخه برتر ده سالگی بازی Bioshock PS4

کمپانی ۲K Games به مناسبت برگزاری جشن ۱۰ سالگی سری بازی های Bioshock به طرفداران خود این مژده را داد که نسخه ویژه ای به همین مناسبت برای کاربران و طرفداران خود ارائه خواهد کرد و بزودی اطلاعات دقیق تری را همراه با تریل های جدید در این باره دراختیار کاربران خود قرار خواهد داد. طبق اعلام رسمی کمپانی، نسخه جدید این بازی گستردگی سری های گذشته را نخواهد داشت و به صورت محدود و جزئی ارائه خواهد شد که مانوراین نسخه از بازی بر روی دو شخصیت بیگ ددی و لیتل سیستر است.
هنوز اطلاعات دقیق و موثقی برای تاریخ عرضه و قیمت دقیق این بازی ویدیویی دراختیار کاربران قرار نگرفته است، اما کمپانی ۲K Games اعلام کرد که در تریلرهایی که بزودی منتشر خواهند شد به صورت تمام کمال به این نکته خواهند پرداخت و قیمت دقیق این بازی Playstation را هم اعلام خواهند کرد. ضمن اینکه مرجع عرضه بازی و ارائه محصول به کاربران خود در تاریخ مقرر که بزودی مشخص خواهد شد را وبسایت رسمی این کمپانی و وبسایت رسمی گیم ‌استاپ اعلام کرده است و طرفداران این بازی می توانند بزودی این نسخه ویژه از سری بازی هایBioshock را در پلتفرم های مختلف تجربه کنند.

جزئیات و بررسی اطلاعات نسخه برتر ده سالگی بازی Bioshock PS4
جزئیات و بررسی اطلاعات نسخه برتر ده سالگی بازی Bioshock PS4

نکته مهم و قابل ذکراین معرفی این است که نسخه ویژهBioshock تنها در کشور آمریکا قابل خریداری است و طرفداران این سری بازی ها در سایرکشورها از خرید آن محروم هستند، البته بعد از انتقادهای کاربران این کمپانی استودیو ۲K Games اعلام کرده است، این موضوع را مورد بررسی قرار خواهد داد و بزودی راه حلی برای آن ارائه خواهد داد. اگر شما جزء کسانی هستید که علاقه مند این بازی هستید.
در حال حاضر می توانید از نسخه های رسمی و قدیمی ترBioshock استفاده بکنید، چرا که در حال حاضر امکان تهیه نسخه ویژه این بازی در کشور ما نیست. در نسخه ای که مناسبت ده سالگی Bioshock برای کاربران و طرفداران این بازی ارائه شده، اولین چیزی که به چشم می آید، مجسمه های سی سانتی متری دو شخصیت این بازی ویدیویی یعنی بیگ ددی و لیتل سیستر است که اگر قبلاBioshock را بازی کرده باشید شناخت قابل توجه ای نسبت به آن ها خواهید داشت.
در غیر این صورت می توان در مورد این شخصیت ها و یا مجسمه آنها این موارد را ذکر کرد که صورت بیگ ددی دارای چراغ هایی واقعی است که به همراه آن در دستانش دریلی با قابلیت حمل قرار دارد و به نوعی باعث جذابیت این کاراکتر شده است. کار تهیه و تولید این بازی برعهده ی استودیوی Irrational Games بوده است. همین استدیو در سال ۲۰۰۷ بازی ویدیویی Bioshock را در بازارهای رسمی و جهانی برای اولین بار ارائه کرده بود.
طبق نظر کارشناسان و منتقدین می توان بازی ویدیویی System Shock را مادر این بازی ویدیویی دانست، این بازی نظر مثبت اکثر منتقدین و کارشناسان بازی های ویدیویی را کسب کرده به طوری که به عقیده اکثرا منتقدین بازی ویدیویی Bioshock که در سال ۲۰۰۷ عرضه شد، بهترین بازی قرن جاری بوده است. این بازی ویدیویی آنچنان سروصدایی به پا کرد که کمپانی یونیورسال با کارگردان معروف مجموعه فیلم های دزدان دریایی کارائیب یعنی گور وربیسنکی پیش قراردادی را امضا کرد تاBioshock وارد دنیای هالیود هم بشود.

جزئیات و بررسی اطلاعات نسخه برتر ده سالگی بازی Bioshock PS4
جزئیات و بررسی اطلاعات نسخه برتر ده سالگی بازی Bioshock PS4

اما دست آخر به دلیل بودجه بسیار بالایی که برای ساخت یک دنیای زیرزمینی مورد نیاز بود هشت هفته قبل از شروع فیلم برداری این پروژه کنسل شد و هیچ وقت پا به پرده ای نقره ای نگذاشت. این بازی آنچنان سروصدایی به پا کرد که برای آن دنباله هایی نیز ساخته شد از جمله این دنباله ها بازی ویدیویی Bioshock 2 بود که در سال ۲۰۱۰ تهیه وعرضه شد و به دنباله آن درسال ۲۰۱۳ کمپانی۲K Games نسخه سوم این بازی ویدیویی یعنیBioshock Infinite را رونمایی و عرضه کرد.
همچنین کمپانی توکی گیمز به همین مناسبت خبرخوشی را هم به طرفداران خود داد که مبتنی بر آن کالکشن این بازی ویدیویی برای مدت محدودی برای تمامی کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی با تخفیفی ویژه ارائه خواهد شد. همچنین قابل ذکر است کمپانی توکی گیمز طی همین مراسم اعلام کرد که کمپانی مذکور تمامی نسخه های این بازی را برای سیستم عامل مک نیز عرضه خواهد کرد و بزودی اطلاعات دقیق تری را در این باره ارائه کاربران خود، بخصوص کسانی که از این سیستم عامل استفاده می کنند، خواهد کرد. دست آخر اگر شما یک گیمر هستید و به دنبال یک تجربه جدید و جذاب هستید به هیچ وجه این بازی ویدیویی را از دست ندهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =