جزئیات و بررسی افزایش تعداد بازیکنان همزمان در بازی Destiny 2 PS4

جزئیات و بررسی افزایش تعداد بازیکنان همزمان در بازی Destiny 2 PS4

جزئیات و بررسی افزایش تعداد بازیکنان همزمان در بازی Destiny 2 PS4

استودیو بانجی توئیتی منتشر کرده و با آن اعلام کرده است که تعداد بازیکن های همزمان بازی Destiny 2 به بیش از ۱.۲ میلیون نفر رسیده است آنها پیش از این اعلام کرده بود که تعداد بازیکنان همزمان این بازی به یک میلیون رسیده و مدت کوتاهی پس از آن حالا این عدد به ۱.۲ میلیون نفر رسیده است. آنها در این توییت از همه نگهبان ها که در حال انجام این بازی هستند تشکر کردند و این خبر را اعلام نمودند.
البته ناگفته نماند که این عدد در مورد کسانی است که با پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان این بازی را انجام می دهند و در آن می توان این عدد را یک آمار کلی دانست ولی به هرحال می توان فهمید که تعداد خیلی زیادی از مخاطبان این بازی را خریده اند و در حال انجام آن هستند. اتفاقی که در این بازی می افتد این است که با ترکیبی از زیبایی و البته یک داستان ضعیف همراه می شویم تمرکز این بازی روی این جمله می باشد که روشنایی منشأ قدرت است و تاریکی دشمن آن محسوب خواهد شد.

جزئیات و بررسی افزایش تعداد بازیکنان همزمان در بازی Destiny 2 PS4
جزئیات و بررسی افزایش تعداد بازیکنان همزمان در بازی Destiny 2 PS4

بازی سعی دارد بازیکن ها را به همراه یارانش با یک داستان احساسی همراه کند و در این میان با برخی میان پرده های زیبا رو به رو خواهیم شد قدرت انیمیشن زیادی را در این بازی می بینیم اما متاسفانه از لحاظ داستانی می‌توان گفت که به غیر از چند لحظه چیز خاصی برای ارائه دیده نمی شود داستان از جایی شروع می شود که لژیون های سرخ حمله کردند و توانستن آخر شهر را به تسخیر خود در بیاورند و همچنین نور مسدود شده است و در ادامه گاردین ها قدرت خود را ندارند و مجبور به فرار شدند.
هر چند صحنه های ابتدایی این بازی PlayStation 4 پر هیجان و جذاب به نظر می رسد و می تواند بسیاری از طرفداران این سری را مجذوب خود کند ولی کم کم ناامیدی را در کلمه های گاست خواهید شنید. همچنین موسیقی که در این بازی استفاده شده است از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد مهمترین هسته داستان در این بازی از بین رفتن اتحاد قدیمی و پخش و پلا شدن گاردین ها که بدون وجود نور قدرت ندارند می باشد.
ولی در ادامه بازی ضعیف می شود و داستان بازی حالت منسجم و پیوسته ندارد و داستان به یک فیلم سطحی شبیه می شود صفحه های بازی با سرعت خوبی بارگذاری نمی شوند و بسیار پیش می آید که شما چندین دقیقه باید منتظر لود شدن یک صفحه عادی باشید و این مسئله کسل کننده و خسته کننده به نظر خواهد رسید.
یکی از دلایلی که این مشکل وجود دارد این است که این بازی به صورت تمام آنلاین انجام می شود حتی موضوع دیگری که در این باره وجود داشت این است که در روزهای ابتدایی که این بازی منتشر شده بود سرورهای آن با مشکل مواجه شده بودند و بسیاری از بازیکنان نمی توانستند این بازی را انجام دهند. شاید بتوان گفت که این لودینگ های طولانی بازیکن را از داستان دور کرده و اجازه نمی دهد بازیکن ها با داستان همراه شده و خط داستانی گویی پاره می‌شود، کمپانی سازنده این بازی واقعا نتوانست یک خط داستانی عمیق را برای طرفداران خود بسازد و تنها نقطه قوتی که در این جریان می‌بینیم صداگذاری و تصاویر پر هیجان می باشد که با موسیقی خوبی همراه هستند.

جزئیات و بررسی افزایش تعداد بازیکنان همزمان در بازی Destiny 2 PS4
جزئیات و بررسی افزایش تعداد بازیکنان همزمان در بازی Destiny 2 PS4

این نسخه از بازی را می‌توان یک فیلم هالیوودی ابرقهرمانانه دانست که بیشتر در تلاش است هیجان و آدرنالین بازیکن ها را زیاد کند که برخی معتقدند حتی در این مورد نیز موفق نشده است و انتظارات شما از این بازی به هیچ عنوان برآورده نمی‌شود. برای مثال در اواخر بازی جایی که شما منتظر هستید یک جنگ بزرگ با بقیه گاردین ها را داشته باشید ناگهان با تیتراژ پایانی روبرو می شوید که بسیار عجیب می باشد اگر شما ماموریت های جانبی و رویداد های عمومی را انجام ندهید داستان اصلی بازی طولانی نیست و با کمی پیشرفت در سطح بازی می توان آن را خیلی زود تمام کرد.
اما تمام بازی نقطه ضعف نیست برای مثال می توان گفت که این بازی یک شوتر تمام عیار با آیتم هایی که می‌تواند بازیکن ها را درگیر کند می باشد همچنین قسمت هایی از نقش آفرینی در این بازی دیده می شود که در کنار ویژگی های آنلاین باعث می شود کمی برایتان هیجان ایجاد شود و خیلی زود احساس خستگی و کسلی نکنید. همچنین گیم پلی ای که در این بازی شاهد آن هستیم بسیار شلوغ است و از همه جا دشمنان به سمت شما خواهند آمد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =