جزئیات و بررسی افزودن تمدن کره به بازی Civilization 6 PS4

جزئیات و بررسی افزودن تمدن کره به بازی Civilization 6 PS4

جزئیات و بررسی افزودن تمدن کره به بازی Civilization 6 PS4

طی یک ویدئوی تبلیغاتی، کمپانی فیراکسیز گیمز بیان کرد که به زودی توسط محتوای رایز اند فال، تمدن کره به جدیدترین نسخه ی بازی Civilization اضافه خواهد شد. طبق آخرین اخبار رسیده از استودیوی Firaxis Games و کمپانی ۲k Games باید انتظار اضافه شدن تمدن کره به بازی ویدئویی Civilization 6 را داشته باشیم. قرار است رهبری این تمدن کره ای را ملکه ای به نام Seondeok بر عهده داشته باشد. بعد از این که پادشاه Jinpyeong از دنیا رفت، سئوندوک که اولین ملکه در Silla می باشد به عنوان جانشین پادشاه برگزیده شد.
از این پس هدایت و رهبری مناطقی همچون Goguryeo و Baekje نیز به دست ملکه سئوندوک انجام می گیرد. در این نسخه از بازی پلی استیشن مهمترین منطقه ی کره، Seowon می باشد که نسخه ای بروز رسانی شده از Capmus به حساب می آید. از ویژگی های تمدن Korea می توان به ۳ پادشاهی آن اشاره کرد که توضیحاتی مختصر مرتبط با آن در بالا ارائه شد. در این مرحله لازم است که بازیکنان برای افزایش علم و یا حتی آذوقه ی خود، شروع به ساخت مزارع و معادن کنند. با افزوده شدن تمدن کره به این بازی، ویژگی های جدیدی را نیز باید انتظار داشت.

جزئیات و بررسی افزودن تمدن کره به بازی Civilization 6 PS4
جزئیات و بررسی افزودن تمدن کره به بازی Civilization 6 PS4

بازیکنان با تشکیل فرمانروایی خود می توانند مواردی چون دانش و فرهنگ را به شهر های خود بیاورند و با گذراندن هر مرحله و پیشرفت در ساخت و ساز، آن ها را افزایش دهند. از دیگر ویژگی هایی که این تمدن برای بازی به ارمغان آورده می توان به تجهیزات جنگی منحصر به فردی همچون Hwacha اشاره کرد که توانایی شلیک صد موشک یا دویست چونگ تانگ را به نقاط خیلی دور دارد، در توضیح چونگ تانگ نیز باید این نکته را اضافه کرد که نوعی موشک اختراع شده توسط کره می باشد.
همچنین گفته می شود که Hwacha در مقایسه با تجهیزات جنگی کره در دوره ی رنسانس قدرت بیشتری دارد. تمدن جدید Korea به همراه بسته ی Rise and Fall که برای توسعه ی نسخه ی جدید سیویلیزیشن می باشد به این بازی ویدئویی اضافه خواهد شد. همچنین سازندگان وعده داده اند در اکسپنشن جدیدی که قرار است به زودی در تاریخ هشتم فوریه (مصادف با ۱۹ بهمن) منتشر شود، ۹ رهبر جدید را در بر خواهد داشت. این بازی ویدئویی جذاب که موفق به کسب محبوبیت زیادی در بین بازیکنان شده، در October 21 سال ۲۰۱۶ برای کاربران رایانه های شخصی، لیونکس و مک در دسترس قرار گرفت.
بازی Civilization عمری طولانی در بین بازیکنان داشته. تاکنون بیش از ۲۵ سال است که از انتشار نسخه ی اولیه ی این بازی می گذرد. هر چند این بازی در طی گذشت سالیان و بروز شدن نسخه های آن تغییرات زیادی را در خود داشته اما همچنان محتوای اصلی و ریشه ی مرکزی خود را از دست نداده و نسخه ی ششم این بازی انقلابی نو را به همراه داشت که با اطمینان می توان گفت اثری قوی و موفق به حساب می آید. گیم پلی در این بازی از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل حفظ آن به خوبی می تواند در تبدیل اثر به یک شاهکار نقش پر رنگی داشته باشد.

جزئیات و بررسی افزودن تمدن کره به بازی Civilization 6 PS4
جزئیات و بررسی افزودن تمدن کره به بازی Civilization 6 PS4

تغییراتی جزئی در Civilization 6 به وجود آمده که بیشتر آن ها نقش مثبتی را در روند بازی داشته اند. ما برخی از این تغییرات را در سیستم ساخت و ساز می بینیم که دیگر مثل قبل نیاز نیست فقط در فضای شهری ساختمان های خود را بنا کنید و اکنون می توانید به محیط های بیشتری دسترسی داشته باشید. در این نسخه خود شما باید تصمیم بگیرید که هر بنا را در چه مکانی قرار دهید و این موضوع می تواند به جذابیت و تنوع بازی Playstation کمک کند چرا که اگر مکان درستی را برای سازه های خود انتخاب نکنید به بازده مورد نظر نخواهید رسید.
با این که شاید در ابتدای بازی نسخه ی ششم سیویلیزیشن کمی احساس پیچیدگی و سردرگمی داشته باشید اما در حقیقت باید اشاره کرد که از نقاط قوت این بازی می توان به یادگیری سریع آن اشاره کرد به گونه ای که حتی اگر تا به حال هیچ یک از نسخه های این مجموعه را امتحان نکرده باشید می توانید هدف و مراحل بازی را به خوبی بشناسید. البته از طرفی دیگر چالش هایی نیز برای کاربران آماده شده که جذابیت خود را با وجود سادگی گیم پلی حفظ کند و هر بازیکنی را چه حرفه ای و چه آماتور، به تدبیراندیشی وادار کند. به طور کلی این نسخه توانسته تعادل مناسب و خوبی را در بخش های مختلف بازی ایجاد کند که به جذابیت بیشتر آن نیز کمک خواهد کرد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =