انتشار آپدیت جدید Escape Mode بازی Prison Architect

جزئیات و بررسی انتشار آپدیت جدید Escape Mode بازی Prison Architect PS4

شرکت های سازنده بازی Prison Architect اعلام کرده اند که یک بسته الحاقی جدید را برای این بازی منتشر خواهند کرد. به گفته شرکت دابل الون این بسته الحاقی با همکاری شرکت Introversion Software به زودی برای این بازی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت گفتنی است نام این بسته الحاقی Escape Mode می باشد. البته شایان ذکر است این محتوا برایپلی استیشن ۴ همین حالا هم در دسترس کاربران قرار دارد و در روز های آینده برای ایکس باکس وان و دیگر پلتفرم ها هم منتشر خواهد شد ولی کاربران نینتندو سوییچ باید چند هفته ی دیگر صبر کنند.

این بسته الحاقی پارسال برای کاربران رونمایی شده بود. اگر از بازیکنان این بازی نمی باشید باید بگویم که این بازی در بین بازیکنانی که علاقه خاصی به بازی های زندان محور دارند یکی از محبوب ترین بازی ها محسوب می شود. اگر بخواهیم نگاه دقیق تری به این بازی بیاندازیم باید بگوییم این بازی یک بازی در سبک شبیه سازی می باشد. این نوع بازی ها معمولا موضوع های بسیار زیادی را شامل می شوند، یکسری طرفداران خاص برای این سبک بازی ها وجود دارد.

جزئیات و بررسی انتشار آپدیت جدید Escape Mode بازی Prison Architect PS4
جزئیات و بررسی انتشار آپدیت جدید Escape Mode بازی Prison Architect PS4

برخی از این بازیکنان علاقه‌ مندند بازی های شبیه ساز غیر مدیریتی را امتحان کنند، شاید بتوان بازی هایی با سبک و سیاق خلبانی و رانندگی را بازی محبوب این دسته از بازیکنان دانست. اما برخی دیگر از بازیکنان علاقه خاصی به استفاده از قدرت مدیریت و استراتژی محور بودن دارند، بیشتر این بازیکنان به دنبال بازی هایی می روند که در آن باید شهرسازی کنند یا به کشاورزی و پیشرفت دادن مزارع خود بپردازند.

این ایده که شما در داخل یک زندان قرار داشته باشید و مسئولیت زندانبانی و مدیریت کردن یک فضای بزرگ را بر عهده داشته باشید ایده ای به خصوص محسوب می‌ شود و این بازی با ایده های خلاقانه پا به میدان گذاشته است. مهمترین کاری که در این بازی باید انجام دهید شخصی سازی یک زندان و مدیریت کردن آن می باشد. شما امکانات بسیار زیادی هم در دسترس دارید که می توانید برای مدیریت زندان خود از آنها استفاده کنید.

در این بازی ممکن است شما با مشکل کوچک بودن و کم بودن فضای زندان مواجه شوید در این صورت راه حل شما باید ساخت و اضافه کردن تعداد سلول های زندان باشد. جالب است بدانید شما در این بازی PS4 باید رضایت زندانی ها را هم به دست آورید. معمولا برای این کار نیاز است امکانات و تجهیزاتی را برای آنها در نظر بگیرید. برای جلب رضایت زندانیان اقداماتی توصیه شده که می توان از آنها به ساخت و احداث انبار، آشپزخانه و حیاط اشاره کرد.

به نظر می‌ رسد هواخوری برای این زندانیان از اهمیت بالایی برخوردار است اگر شما به این نکته ها توجه نکنید و به انجام این امور اهمیتی ندهید احتمالا با نارضایتی زندانیان مواجه می شوید و به عنوان زندانبانی موفق محسوب نخواهید شد. مدیریت زندان به همین امور ختم نشده و شما برای انجام امور زندان نیاز به نیروی انسانی کافی خواهید داشت برای جذب پرسنل شما باید نیروهای مسلح، نگهبان، کارمند یا سرپرست زندان را استخدام کنید. همه این موارد برای شما هزینه هایی خواهد تراشید پس شما باید دقت زیادی به وضعیت مالی و هزینه ها داشته باشید.

تامین خورد و خوراک زندانیان هم یکی از موارد هزینه‌ بر در مدیریت این زندان محسوب می شود. برای زاویه دوربین این بازی از حالت بالا به پایین استفاده شده است. این موضوع کمک می‌ کند تا بازیکنان بتوانند دید مسلط تری بر محیط زندان داشته باشند. موضوع دیگری که به جذاب شدن شکل کلی این بازی کمک می کند این می باشد که طراحان بازی برای طراحی اشیا و شخصیت های داخل زندان از جزئیات کم استفاده کردند و حالتی کارتونی به آن ها داده اند. فروش بالای این بازی نشان داده است که این بازی چقدر در میان گیمرها به محبوبیت رسیده است.

جزئیات و بررسی انتشار آپدیت جدید Escape Mode بازی Prison Architect PS4
جزئیات و بررسی انتشار آپدیت جدید Escape Mode بازی Prison Architect PS4

حتی زمانی که این بازی هنوز رسما منتشر نشده بود به فروش بسیار بالایی دست پیدا کرده بود. این بازی با قیمت حدود ۳۰ دلار منتشر شد و یک نسخه حرفه ای تر نیز به حدود ۵۰ دلار از این بازی وجود دارد که در این نسخه امکانات بیشتری به بازیکنان داده می‌ شود برای مثال انتخاب بانمکی که برای این مورد وجود دارد این است که بازیکنان می‌ توانند روی زندانیان اسم دلخواه بگذارند و مثلا شخصیت های سریال فرار از زندان را برای این کار انتخاب کنند. شما می توانید برترین های کنسول بازی پلی استیشن ۴ را از سایت ما خریداری کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =