جزئیات و بررسی انتشار بازی Danger Zone PS4 با حس و حالی شبیه به Burnout

جزئیات و بررسی انتشار بازی Danger Zone PS4 با حس و حالی شبیه به Burnout

جزئیات و بررسی انتشار بازی Danger Zone PS4 با حس و حالی شبیه به Burnout

اگر شما از آن دسته از گیمرهایی می باشید که دوست دارید به انفجار اتومبیل ها بپردازید تجربه اثر danger zone می تواند برای شما بسیار لذت بخش باشد. اخیرا سری تازه از مجموعه burnout انتشار نیافته است اما این موضوع بدین معنا نخواهد بود که ما دیگر با لذت منفجر کردن خودروها برخورد نکنیم. کمپانی three fields entrtainanment در مرحله های انتهایی توسعه بخشیدن به اثر danger zone قرار گرفته است.
در این بازی ما با خراب و منفجر کردن اتومبیل ها روبرو خواهیم شد. این اثر بر روی کنسول های پی سی و پلی استیشن چهار قابلیت اجرا پیدا خواهد کرد. این اثر در حقیقت از قسمت crash mode اثر burnout الهام برداری کرده است. اگر شما از کاربرهای اثر burnout بوده باشید به خاطر خواهید آورد که در قسمت crash mode باید توسط یکی از اتومبیل هایی که منفجر شده بود به اتومبیل های دیگر اصابت می کردید و هر چه که انفجار شدت بیشتری می گرفت شما می توانستید امتیاز بالاتری را بدست آورید.

جزئیات و بررسی انتشار بازی Danger Zone PS4 با حس و حالی شبیه به Burnout
جزئیات و بررسی انتشار بازی Danger Zone PS4 با حس و حالی شبیه به Burnout

این اثر را کمپانی کریتون گیمز طراحی نموده اما در حقیقت دو عضو از کسانی که در این کمپانی از جایگاه خوبی برخوردار بودند یعنی شخصیت های الکس وارد و فیونا اسپری برای برپا شدن کمپانی تری فیلدرز اینترتینمنت تمام تلاش خود را به کار گرفتند. در تاریخ ۲۰۰۸ اخرین نسخه burnout با نام burnout paradise در اختیار طرفدارها قرار گرفت و بعدا دیگر با هیچ نسخه ای از این مجموعه برخورد نکردیم اما اکنون اثر danger zone می تواند خاطره burount را برای ما زنده کند.
اثر danger zone سومین اثر کمپانی تری فیلدز اینترتیمنت می باشد. این استودیو قبل از ارائه این اثر دو بازی دیگر را نیز روانه بازار کرده بود که در آن با منفجر شدن و به راه انداختن آتش مواجه می شدیم.
فیونا اسپری که رئیس کمپانی اینترتیمنت می باشد هنگام مصاحبه کردن با گیمزبیت عنوان نمود که در حقیقت اثر danger zone مشابه با قسمت crash mod از اثر burnout ساخته شده است و این قسمت دوست داشتنی و جذاب را به اثری آرکید و معمایی تازه مبدل نموده است.
تا هوادارهای گذشته این اثر اکنون با تجربه ای تازه و هیجان برانگیز روبرو شوند که خاطرات گذشته شان را برایشان یادآوری می کند.
از همان لحظه های نخست که اثر dangr zone را آغاز می کنید با مواجه شدن با ماموریت هایی که شما مسئولیت به اجرا رساندن آن ها را بر عهده دارید تا برخورد با بخشی که باید در مکانی مشخص از نقشه بازی یک تصادف به بار بیاورید و تا حد امکان اتومبیل های بیشتری را در آن شرکت بدهید شما را به یاد burount خواهد انداخت.
یکی از نقاط ضعف این اثر کم بودن مرحله ها و متنوع کار نکردن محیط های به کار برده شده در این اثر می باشد. قبل از اینکه به این اثر وارد شوید متوجه خواهید شد که مرحله های به کار برده شده در بازی از سه قسمت گوناگون تشکیل یافته اند اما شما حتی هنگامی که این اثر را به پایان میرسانید دقیقا نخواهید فهمید که این مرحله ها مبتنی بر چه منطقی طراحی شده اند. با اهمیت نکته ای که قادر بود این سه قسمت را از یکدیگر جدا کند تغییر پیدا کردن مسیرهای به کار برده شده در بازی بود اما متاسفانه از زمانی که این اثر را شروع می کنید تا هنگامی که آن را به پایان برسانید.
تنها با چند بزرگراه مواجه خواهید و خیلی کم در بازی پیش خواهد آمد که به جاده های گوناگون ورود نمایید. از سمتی دیگر طراحی مرحله های به کار برده شده در بازی از کیفیت چندان مطلوبی برخوردار نمی باشند. به عنوان نمونه می توان از مرحله ای نام برد که در شب پیش می رود و این موضوع به عاملی تبدیل خواهد شد تا مقداری امید پیدا کنیم که از این جا به بعد مرحله ها به کار برده شده در بازی PS4 متنوع تر خواهند بود.
اما تنها در همان قسمت شب می باشد و شاید اگر سازندها در بخش های متفاوت تر شب و روز را اعمال می کردند پیش بردن بازی کمی حالت دوست داشتنی تری به خود می گرفت.
سیستم گیم پلی به کار برده شده در بازی از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد طراحان بازی المان هایی را در این اثر پیاده سازی نموده اند که اگر شما مقداری از هوش خود استفاده کنید قادر خواهید بود که با امتیازهای مقبولی به دنبال ماموریت دیگری بروید.

جزئیات و بررسی انتشار بازی Danger Zone PS4 با حس و حالی شبیه به Burnout
جزئیات و بررسی انتشار بازی Danger Zone PS4 با حس و حالی شبیه به Burnout

با رفتن به مکانی که شما وظیفه دارید که به انفجار اتومبیل تان بپردازید به بخش هایی با علامت اسکناس مواجه می شوید که اگر شما در عوض اینکه تصادفی به راه بیاندازید خودتان را به آن بخش ها نزدیک نمایید بدون شک خواهید فهمید که آن مرحله را دستیابی به موفقیت به انجام رسانده اید. هدایت خودروها و چگونگی کنترل پیدا کردن بر آن ها بسیار خوبی طراحی یافته است. از لحاظ منتقل کردن احساس سرعت به گیمر نیز سازندها کارکرد مطلوبی را از خود برجای گذاشته اند و بازیکن قادر خواهد بود که هیجان را در سرعت های بالا تجربه نماید.
آسیب دیدن ماشین ها در برخورد با یکدیگر به خوبی به نمایش در آمده اند و له شدن اتومبیل ها در این اثر حس خوشایندی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اما در این میان واکنش های بازی از روند منطقی پیروی نمی کنند به عنوان نمونه یکبار این احتمال وجود خواهد داشت که شما با سرعتی زیاد به اتومبیلی که در جلوی شما قرار دارد اصابت کنید و او را از مسیر خارج نمایید و یکبار این احتمال وجود خواهد داشت که به اتومبیلی که در جلویتان قرار دارد اصابت نمایید اما اینبار خودتان را از مسیر خارج نمایید.
و همین موضوع به عاملی تبدیل خواهد شد که گیمر کمی گیج شود و گاها حتی زمانی که با پیروزی فاصله چندانی ندارد مجبور به تحمل شکست شود. از لحاظ گرافیکی نیز می توان گفت که بازی در سطح مناسبی قرار دارد و اتومبیل های به کار برده شده در بازی از طراحی دوست داشتنی برخورد دار می باشد و آسیب پذیری ها نیز به خوبی نمایش داده خواهند شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + بیست =