جزئیات و بررسی انتشار بازی Guilty Gear برای پلتفرم های مدرن

جزئیات و بررسی انتشار بازی Guilty Gear برای پلتفرم های مدرن

جزئیات و بررسی انتشار بازی Guilty Gear برای پلتفرم های مدرن

 برای کنسول های پلی Guilty Gear اعلام نمود که  اولین نسخه از مجموعه ی  Arc System Works استودیو پلی استیشن۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم پی سی منتشر خواهد شد. برای کنسول های Guilty Gear در تازه ترین اخبار صنعت گیم استودیو آرک سیستم ورکس اطلاعیه عرضه بازی مدرن را منتشر کرد. بازی مذکور برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پی سی انتشار خواهد یافت البته ناگفته نماند که این مورد به صورت بازنشر خواهد بود و بهبود های گرافیکی در آن رخ نمی دهد.
بر اساس عکس های منتشر شده، بازی در قالب یک نسخه اصلی منتشر می شود.

جزئیات و بررسی انتشار بازی Guilty Gear برای پلتفرم های مدرن
جزئیات و بررسی انتشار بازی Guilty Gear برای پلتفرم های مدرن

برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ برای کنسول پلی استیشن ۱ منتشر شد که از همین زمان تولد این Guilty Gear بازی سری شروع شد تا به امروز نسخه های زیادی از این مجموعه منتشر شده است که آخرین نسخه ی بازی مذکور آن را می توان یکی از بهترین بازی های Rev2 نام دارد که به همراه بروز رسانی Guilty Gear Xrd Revelator مبارزه ای شناخت.
در حال حاضر استودیو سازنده در رابطه با تاریخ دقیق انتشار بازی پی اس ۴ مذکور اطلاعی نداده و همچنین مشخص نشده است که پورت این بازی دارای چه ویژگی های می باشد اما استودیو سازنده اعلام کرده است که بزودی اطلاعاتی را در مورد آن می دهد. این موضوع می تواند برای آن دسته از بازیکنانی که در کنسول های نسل حال حاضر وارد سبک بازی های مبارزه ای می شوند، جالب باشد به این علت که آن ها می توانند ریشه یکی از بهترین بازی های مبارزه ای را مشاهده کرده و آن را تجربه کنند.
در ادامه توضیح مختصری در رابطه با این بازی خواهیم داد. بازی مذکور به دست دایسوکه ایشیواتاری خلق شده است، این بازی ژاپنی یکی از بهترین آثار خلق شده سبک بازیهای مبارزه ای می باشد و جدید ترین نسخه از این بازی دارای مسابقات جهانی بازی های مبارزه ای می باشد و این بیانگر عملکرد فوق العاده این بازی می باشد. تقریبا دو دهه از عمر مجموعه گیلتی گیر می گذرد و این سری همچنان توانسته در ردیف بهترین بازی های مبارزه ای همراه با هم سبک های خود مانند مورتال کمبت، قرار بگیرد.
جدید ترین نسخه نام دارد توانسته بازخورد ها و نظرات بسیار مثبتی را هم از منتقدین Guilty Gear Xrd Revelator از این سری که و از بازیکنان دریافت کند و این بازی را سربلند نگه داشته و به افتخارات آن بیفزاید. خالق این مجموعه فوق العاده همانطور که گفته شد دایسوکه ایشیواتاری نام دارد که خود یک آهنگساز است و به همین علت توجه بسیار بالایی به موضوع شنیداری بازی کرده است .
و در هر نسخه ما شاهد موسیقی های بسیار جذاب و  عالی می باشیم که هیجان مبارزات این بازی را چندین برابر می کنند به خصوص که استودیو سازنده در رابطه با این مورد، در آخرین نسخه بازی سنگ تمام گذاشته است، به طوری که هر کاراکتر بازی برای خودش آهنگ مخصوص و ویژه ای دارد و تلاش شده که موسیقی هر کاراکتر با شخصیت آن همخوانی داشته باشد به عنوان نمونه سول یکی از شخصیت های اصلی این بازی PS4 یک جایزه بگیر آمریکایی می باشد.
و شجاعت و بی کله بودن آن را در موسیقی اش میتوان متوجه شد و حس کرد. اگر بخواهیم  به صورت کلی بیان کنیم، سری گیلتی گیر ویژگی های انیمه های پسرانه را داراست که جنجال و پر هیاهو بودن از ویژگی های اصلی این انیمه ها می باشد. داستان گیلتی گیر به این صورت است که انسان ها توانسته اند منبع انرژی جدیدی را کشف کنند که این انرژی جادو نام دارد و بشریت پروژه ای را آغاز می نماید که می شود.

جزئیات و بررسی انتشار بازی Guilty Gear برای پلتفرم های مدرن
جزئیات و بررسی انتشار بازی Guilty Gear برای پلتفرم های مدرن

این موجودات که به صورت کلون سازی از موجودات زندهGear منجر به ، به وجود آمدن گونه ای به نام الخصوص انسان ، به وجود می آیند به عنوان سلاح های قتل و عام به کار برده می شوند اما یک گیر به نام عدالت بر علیه انسان ها شورش می کند و جنگ هایی بین این دو نژاد اتفاق می افتد که این جنگ ها، جنگ های صلیبی نام گرفته و نبرد ها و مبارزات این بازی بر پایه ی همین داستان شکل می گیرند.
بازی گیلتی گیر در سبک خود جزو بهترین ها می باشد  و همینطور ویژگی های بی همتایی را نسبت به رقبای خود دارا می باشد یکی از ویژگی های آن انیمه شکل بودن آن است که به همین علت توانسته گیمرهای طرفداران انیمه های ژاپنی را به سوی خود مجذوب کند و تجربه نابی از ترکیب گیم و انیمه را در اختیار هواداران قرار دهد.

مرکزخرید دات کام

 

کلیدواژه : بازی Guilty Gear
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =