جزئیات و بررسی انتشار بازی Left Alive PS4 در آمریکای شمالی و اروپا

جزئیات و بررسی انتشار بازی Left Alive PS4 در آمریکای شمالی و اروپا

جزئیات و بررسی انتشار بازی Left Alive PS4 در آمریکای شمالی و اروپا

بازی محبوب Left Alive توسط کمپانی اسکوئر انیکس منتشر شده است. چندی پیش اسکوئر خبر از نسخه ی جدید بازی Left Alive در آمریکای شمالی و اروپا داد. نسخه ی Day One بازی Left Alive دارای یک سری بسته های کوچک تر یا Survival packاست که بازی کنندگان می توانند در مبارزات خود از آن ها استفاده کنند. برخی از این بسته ها شامل اسلحه و خشاب ها، لباس زرهی، نوار تمدید زندگی و بمب های دستی که بسیار مهم هستند، و نسخه ی Mech Edition نیز شامل بسته اصلی و الحاقی بازی، محتوای اکشن، محتوای Hard back و راهنمای نقشه ها و مجموعه ی نسخه ی کالکتور است. به گفته ی کمپانی منتشر کننده می توانید نسخه ی به روز شده ی بازی Left Alive را تهیه نمایید.

جزئیات و بررسی انتشار بازی Left Alive PS4 در آمریکای شمالی و اروپا
جزئیات و بررسی انتشار بازی Left Alive PS4 در آمریکای شمالی و اروپا

آشنایی با بازی Left Alive
بای Left Alive آن طور که باید کیفیت لازم را ندارد. داستان این بازی PlayStation 4 یک خط مشخص را به دنبال دارد به معنی دیگر بازی کننده باید فقط کارهای از پیش تعیین شده ای را انجام دهد و هیچ حق انتخابی ندارد. در مقابل این ضعف در طی بازی می توانید گزینه ها ی مختلف بازی را امتحان کنید. شما به وسیله ی این گزینه ها قادر خواهید بود تا اسلحه های مختلفی را امتحان کنید و یا اسلحه ی خود را بسازید. متاسفانه طراحی محیط های بازی بسیار بی کیفیت است و به همین دلیل بیشتر بازی کننده ها نه دنبال گزینه ها و نه دنبال اسلحه می گردند و فقط منتظر تمام شدن مرحله هستند.
علاوه بر همه ی ضعف های مطرح شده بخش ذخیره سازی بازی است که ممکن است بعد از مرگ کاراکتر شما را به مراحل قبل تر از جایی که مرده اید برگرداند و همین امر گاهی اشک بازی کننده را در می آورد.
فرقی نمی کند که بازی را در چه حدی شروع می کنید؛ متوسط یا سخت، وقتی اول بازی توسط دشمن دیده شوید کارتان تمام است. قدرت در بین شما و دشمنان شما ناعادلانه توزیع شده است، چون دشمنان شما قدرت بیشتری نسبت به شما دارند.
بازی رگه های کمی از ژانر اکشن را در خود دارد و در بیشتر مراحل باید با مخفی کاری از مقابل دشمنان گذر کنید. نمی توانید هم مخفی کاری کنید و هم مبارزه فقط باید یکی را انتخاب کنید، ناگفته نماند که فقط ده درصد بازی در مراحل اکشن خلاصه می شود. هوش مصنوعی دشمنان بسیار ضعیف است، به طوری که ممکن است در یک مرحله که به آرامی از پشت سرشان رد شویم متوجه ما شوند و ما را به رگبار بندند و گاهی از مقابل چشمانشان گذر کنیم و ما را نبینند. این امر این بازی پلی استیشن را به یک بازی ناعادلانه تبدیل کرده است.
حتی در بعضی از مراحل دشمن فقط به مسیری خیره می ماند که قرار است کاراکتر شما با مخی کاری از آن عبور کند و این امر مرگ حتمی برای کاراکتر شما به همراه دارد.
همین امر می تواند چندین بار شما را به نقطه ی آغازین بازی برگرداند و شما را به ستوه بیاورد. دیالوگ های بازی به حدی طولانی است که حوصله ی مخاطب را سر می برد. همچنین روایت داستان بازی به شکل افتضاحی صورت گرفته است، موسیقی بازی هم آن طور که باید با المان های بازی هماهنگی ندارد. به همین خاطر حسی از مراحل بازی به بازی کننده منتقل نمی شود.
و این امر نشان می دهد که فقط به ساخت مراحل اهمیت داده اند و نه چیز دیگر.
تا یادمان نرفته است باید از آشنایی با توانایی های کاراکتر بگوییم، این بخش نیز با ارائه ی یک مطلب طولانی و تخصصی بازی کننده را گیج می کند. بازی داستان و موسیقی خوبی دارد. ولی با وجود این همه نقص بزرگ که مستقیما قابل مشاهده هستند؛ نمی توان نکات مثبت را دید و یا به قول معروف نیمه ی پر لیوان را دید. نکته ی مثبت بازی را به جز داستان در گرافیک و طراحی کاراکترها می توان مشاهده کرد.

جزئیات و بررسی انتشار بازی Left Alive PS4 در آمریکای شمالی و اروپا
جزئیات و بررسی انتشار بازی Left Alive PS4 در آمریکای شمالی و اروپا

برخلاف گرافیک خوب بازی جزئیات نادیده گرفته شده اند این امر را می توان در گوشه کنار مراحل بازی و اشیا آن مشاهده کرد و نکته ی تاسف بار دیگر این است که اگر شی متحرک و یک جاندار درحال حرکت در محیط ها وجود داشته باشد کیفیت تصویر تا حد قابل مشاهده ای کاهش پیدا می کند. همچنین مراحلی که انفجار بمب و ریختن خون دشمن و شعله های آتش در آن ها وجود دارد، هم کیفیت بدی دارند. کاراکترهای بازی یک پلیس زن به نام اولگا، یک گروهبان جوان و تازه وارد به نام میکایل و یک جنایتکار متواری به نام لئونید هستند. داستان بازی درباره ی مردم ظلم دیده ی جنگ است. شاید جذب داستان بازی بشوید، ولی جذب خود بازی نه! چون هیچ المان بازی با آن یکی هماهنگی ندارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =