بازی Path of Exile برای پلی استیشن ۴

جزئیات و بررسی انتشار بازی Path of Exile برای پلی استیشن 4 در آذر ماه

در تاریخ ۱۶ آذر با بسته یPath of Exile استودیو بازی سازی گریندینگ گیر گیمز اعلام نموده است که بازی الحاقی ۳.۵ عرضه خواهد شد. بازی مذکور در تاریخ هفت دسامبر مصادف با تاریخ شانزدهم آذر ماه برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر می شود و علاوه بر آن، بسته ی گسترش دهنده نسخه ۳.۵ بازی در تاریخ گفته شده برای بازیکنان پلی استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

این بازی از لحاظ گیم پلی تا حد زیادی مشابه بازی دیابلو می باشد و در این زمان کمپانی خوش نام و پرآوازه بلیزارد یک نسخه از بازی دیابلو را به صورت رسمی برای گوشی های هوشمند معرفی کرده است و این امر فرصت بسیار خوبی را برای استودیو بازی سازی گریندیک گیر گیمز فراهم می کند تا استودیو مذکور به واسطه این بازی،هواداران این سبک را به سوی خود بکشد. این بازی دارای پرداخت های درون برنامه ای می باشد که مرتبط به آیتم های شخصی سازی هستند.

جزئیات و بررسی انتشار بازی Path of Exile برای پلی استیشن 4 در آذر ماه
جزئیات و بررسی انتشار بازی Path of Exile برای پلی استیشن ۴ در آذر ماه

بررسی بازی Path of Exile

در سبک اکشن نقش آفرینی یا همان اکشن آر پی جی می باشد و داستان آن در دنیایی فانتزی به Path of Exile بازی شکل می گیرد. بازی Playstation مذکور با محوریت آیتم های متنوع و زیاد، شخصی سازی بسیار خوب کاراکتر هاWracalst نام آماده شده و کاملا رایگان خواهد بود،بعلاوه پرداخت های درون برنامه ای امری حیاتیPvPو قسمت مخصوص رقابت برای پیروزی و پیشرفت در این بازی نمی باشند. در ادامه به برسی مختصری از این بازی می پردازیم.

اگر بخواهیم خلاصه بگوییم داستان بازی ساده و جذاب باشد هر چند که این بازی یک اکشن آر پی جی است و داستان محور نمی باشد و مانند تمام بازی های مشابه این سبک هدف شما ساخت کاراکتری قدرتمند و جمع آوری آیتم های مختلف برای نبرد ها و این گونه موارد است؛ اگر قرار باشد این بازی را به بازی دیگر تشبیه کنیم آن بازی دیابلو است البته نسخه اول ودوم آن،بخصوص نسخه دوم دیابلو، بزرگترین تفاوت این بازی با سری دیابلو را می توان درخت مهارت آن دانست.

اگر بخواهیم مروری بر گیم پلی این بازی داشته باشیم باید بگویم که برای شروع در بازی می توانید از ۶ کلاس یکی را انتخاب نموده و بازی را شروع نمایید بازی از چهار کلاس اصلی و دو کلاس تلفیقی بهره می برد. این بازی برخی موقع ها باعث می شود که احساس کنید که با یک دیابلو ۲ جدید روبرو هستید.

این را بگویم که منظور از این مورد تقلید اعضا استودیو گریندیگ گیر گیمز از بازی دیابلو نیست بلکه نزدیک شدن استاندارهای این بازی به استاندارد های یک کمپانی نام دار (بلیزارد) است. مواردی که د بالا گفته همه و همه مشاهداتی که از انجام نسخه ی پی سی این بازی بر جا مانده اند و به احتمال بسیار بالا در نسخه ی پلی استیشن ۴ این بازی پیشرفت های قابل توجهی خواهد کرد.

که با توجه به صحبت های اعضا سازنده یک بازی ارزشمند با ویژگی های منحصر به فرد خود است. Path of Exile این مورد تقریباً قطعی است. در کل بازی در سال ۲۰۱۳ میلادی برای پلتفرم پی سی عرضه شد و این بازی در سال ۲۰۱۷ هم برای Path of Exile بازی کنسول ایکس باکس وان منتشر شد و حال این بازی بعد از تاخیر های صورت گرفته قرار است در ۱۶ آذر ماه برای کنسول پلی استیشن۴ منتشر شود و در دسترس کاربران این کنسول قرار بگیرد.

جزئیات و بررسی انتشار بازی Path of Exile برای پلی استیشن 4 در آذر ماه
جزئیات و بررسی انتشار بازی Path of Exile برای پلی استیشن ۴ در آذر ماه

بازی مذکور یک بازی در سبک اکشن اکشن آرپی جی و به قولی ماجراجویی می باشد که از زاویه و نوع دوربین ایزومتریک بهره می برد ومی تواند مخاطبان این نوع دوربین ها را راضی کند و تجربه لذت بخشی را در اختیار هواداران سبک خود بگذارد، شما هم اگر علاقه مند به بازی های ماجراجویی، اکشن آر پی جی هستید یا به بازی دیابلو علاقه مند هستید، تجربه این بازی لذت بخش را به شما پیشنهاد می کنیم، به این دلیل که بازی مذکور دارای ویژگی های بسیار مثبت زیادی می باشد که می تواند تا حد نسبتا بالایی هوادران این سبک را تا میزان زیادی راضی کند و شما را به نحو شگفت انگیری سرگرم کند، پس همانطور که در بالا گفته اگر علاقه مند به بازی های اکشن آر پی جی هستیم، انجام آن را به شما توصیه می کنیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 15 =