جزئیات و بررسی انتشار تصاویری جدید از بازی Ghost of Tsushima PS4

جزئیات و بررسی انتشار تصاویری جدید از بازی Ghost of Tsushima PS4

جزئیات و بررسی انتشار تصاویری جدید از بازی Ghost of Tsushima PS4

به تازگی عکس هایی از فضای بازی روح سوشیما (Ghost of Tsushima) منتشر شده است. در این عکس ها که توسط سازنده این بازی، استودیوی بازی ساکر پانچ (Sucker Punch)، تهیه و منتشر شده اند و دارای ارزش هنری ویژه ای هستند نماهای متفاوتی از فضاهایی که بازی در آن ها به وقوع می پیوندد را شاهد هستیم. در عکس اول نمایی از یک معبد (Shrine) را شاهد هستیم که در یک جنگل واقع شده است.
اگر تریلرهای معرفی بازی را قبلاً دیده باشید این محیط جنگی را که معبد در آن واقع شده است، آشنا خواهید یافت. این اتفاق در مورد عکس دوم نیز برای شما خواهد افتاد. زیرا عکس دوم که پیاده رویی را به تصویر کشیده است نیز در تریلرهای بازی به مخاطبان معرفی شده است. این پیاده رو که در میان درختان و گلزاری انبوه قرار دارد راهی چوبی است که به دهکده ای منتهی می شود.

جزئیات و بررسی انتشار تصاویری جدید از بازی Ghost of Tsushima PS4
جزئیات و بررسی انتشار تصاویری جدید از بازی Ghost of Tsushima PS4

فضایی بسیار زیبا که پرندگانی زیبا را نیز به تصویر کشیده است. در عکس سوم شاهد معبدی دیگر هستیم که در جزیره ای بسیار کوچک و نزدیک به ساحلی مشجر قرار دارد. قبل از این نیز شاهد انتشار تصاویری هنری از محیط بازی Ghost of Tsushiama بوده ایم. در واقع چندی پیش شرکت ESA (Entertainment Studio Asia) که شرکتی کره ای با نام سابق سافتمکس (Softmax) است، اقدام به انتشار تصاویری از در دو بازی Ghost of Tsushima و Days Gone کرده بود.
شرکت ESA شرکتی فعال در زمینه توسعه و انتشار محیط بازی Playstation 4 و بازی های رایانه ای و ویدئویی است و این تصاویر را که بخشی از تصاویر به نمایش گذاشته شده در نمایشگاه Into the Pixel می باشند، منتشر کرده است. این نمایشگاه از سال ۲۰۰۴ هر ساله با موضوع کارهای هنری در زمینه بازی های رایانه ای برگزار می شود و ESA یکی از حامیان این نمایشگاه است.
تصاویر بازی Ghost of Tsushima بخش از تصاویری است که ESA از پروژه های بخش سرگرمی سونی منتشر کرده است. ناگفته نماند که Romain Jouandeu طراح هنری دنیای بازی Ghost of Tsushiam است که ما در تصاویر مذکور شاهد بخشی از خلاقیت هنری او هستیم. تصاویر مذکور که پانزده قطعه هستند، برای فروش در سایت eBay منتشر شده اند. این حراج اینترنتی در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۲ خرداد ۱۳۹۷) برگزار شد. در این مزایده علاقه مندان می توانستند با مراجعه به وبگاه eBay و اعلام قیمت پیشنهادی خود شانس خود را در مزایده امتحان کنند.
داستان بازی در قرن ۱۳ میلادی اتفاق می افتد، و درواقع حمله ی وحشیانه از سوی مغول ها به جزیره ی سوشیما در ژاپن را بازسازی می کند. شخصیت اصلی داستان که در عکس های منتشره از بازی، زیاد به چشم می خورد در نقش یک نینجای سامورایی قصد دفاع از کشورش در مقابل حملۀ مغول ها را دارد. جین ساکای قهرمان، با بهره گیری از تمامی آموزه های نینجایی می کوشد از مردم کشورش در نبری که یادآور خیر و شر است در مقابل مغول ها محافظت کند.
نکته ی قابل توجه در مبارزات جین ساکای این است که در جریان بازی، به مرور از کلیه ی قدرت ها و توانایی هایش در مقابل مغول ها استفاده می کند. در بازآفرینی مبارزات، سازندگان بازی سعی بر نزدیک کردن مبارزات به واقعیت دارند، به عنوان مثال همانند دنیای واقعی، وارد کردن تنها یک ضربه ی شمشیر برای از پای در آوردن دشمن کافی نیست و بایستی چندین ضربه وارد شود. به نوعی می توان گفت در تمام جریان بازی، شبیه سازی خوبی در نزدیک کردن به واقعیت صورت گرفته است.
گفته می شود حتی در فنون شمشیرزنی در بازی، از شمشیرزنان ماهر در این زمینه استفاده شده است، تا فنونی بسیار واقعی اجرا شود و تکنیک ها بصورت کاملا واقعی به نمایش گذاشته شوند.
بازی Ghost of Tsushima در آینده ای نزدیک و البته نامعلوم تنها برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در واقع هنوز شرکت سونی سخنی از زمان دقیق انتشار این بازی به میان نیاورده است.

جزئیات و بررسی انتشار تصاویری جدید از بازی Ghost of Tsushima PS4
جزئیات و بررسی انتشار تصاویری جدید از بازی Ghost of Tsushima PS4

همچنین با توجه به گمانه زنی هایی که برخی مخاطبان در مورد احتمال انتشار بازی بر روی نسل جدید کنسول های پلی استیشن (پلی استیشن ۵) می زنند، سونی هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر انتشار این بازی بر روی کنسول پلی استیشن ۵ ندارد. در شرایط کنونی بسیار از کمپانی ها آمادگی خود را برای انتشار بازی هایشان بر روی کنسول پلی استیشن ۵ را اعلام نمود ه اند، این اقدام سونی عجیب به نظر می آید.
البته این اصلا به این معنا نیست که سونی قصد انتشار بازی بر روی کنسول جدی را ندارد، بلکه به این معناست که تا کنون خبر جدیدی منتشر نکرده است. این اتفاق در مورد بازی The Last of Us نیز به وقوع پیوست، و علیرغم عدم اطلاع رسانی سونی در این باره، بر روی پلی استیشن ۵ نیز منتشر گردید. از سوی دیگر سونی اعلام نموده است که در E3 سال ۲۰۱۹، حضور نخواهد یافت. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ghost of Tsushima باید قدری صبورانه منتظر انتشار خبرهای جدید از سوی سونی باشیم.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =