جزئیات و بررسی اولین تصویر از رابط کاربری بازی The Last Of Us Part 2 PS4

جزئیات و بررسی اولین تصویر از رابط کاربری بازی The Last Of Us Part 2 PS4

جزئیات و بررسی اولین تصویر از رابط کاربری بازی The Last Of Us Part 2 PS4

در اول کار سراغ معرفی محتوای بازی The Last Of Us Part II می رویم. بازی مذکور یک بازی ویدیویی در ژانر اکشن و ماجراجویانه است، این بازی در استودیوی ناتی داگ و توسط ریکی کیمبیز و ایمیلیا ساچتز طراحی شد و محتوای آن ترس و اضطراب می باشد.نیل دراکمن کارگردان بازی اعلام کرد تهیه و ضبط آخرین صحنه بازی هم اتمام یافت و به علاقه مندان گفت که به زودی منتظر انتشار آن باشند و در نهایت عکسی را منتشر کرد که روی آن کلمه پایان نوشته شده بود.
طبق شایعات پخش شده، نسخه جدید بازی در بیست و هفتم سپتامبر سال ۲۰۱۹ به صورت علنی انتشار خواهد یافت، هرچند تیم سازنده، در نهایت هیچ تاریخ مشخصی را اعلام نکردند.بی شک یکی از بهترین و جذاب ترین بازی ها در این ژانر، که نظر مثبت منتقدان و مخاطبان را نیز با خود یدک می کشد، همین بازی می باشد.شایان ذکر است فعلا این بازی، تنها برای کنسول خانگی پلی استیشن ۴ کمپانی بزرگ سونی تعبیه شده است.

جزئیات و بررسی اولین تصویر از رابط کاربری بازی The Last Of Us Part 2 PS4
جزئیات و بررسی اولین تصویر از رابط کاربری بازی The Last Of Us Part 2 PS4

بازی The Last Of Us Part در سال ۲۰۱۳ در نوع خود، چه از نظر گرافیک و طراحی و چه از لحاظ داستان و روایت بی نظیر بود و به صراحت می توان بیان کرد تا زمان کنون نیز هیچ اثر قابل قیاسی نیامده و حال بعد از شش سال سری دوم آن آماده پخش است. می توان گفت اکثر بازیکنان علاقه مند به سری اول بی صبرانه منتظر به روز رسانی و انتشار سری دوم آن هستند.
شرکت های سازنده همیشه در تلاش هستند زمانیکه بازی را می سازند، تا زمان انتشار آن، اطلاعاتی به بیرون بروز نکند و البته کار آنها شاید به دلیل ایجاد حس کنجکاوی زیاد در مخاطبان و علاقمندان و جذب هرچه بیشتر آنها می باشد. شرکت سونی و کنسول خانگی PlayStation نشر سه بازی بزرگ به نام های The Last Of Us Part 2, Ghost Of Tsushima , Death Stranding در پیش رو دارد و سعی کردند که هیچ خبری از محتوای آنها به بیرون درز نکند.
اما هیچ مورد ریزی از دید تیزبین و نکته سنج مخاطبان باهوش پنهان نمی ماند. گیمرهای علاقه مند نکات ریزی را از ویدیوی کوتاهی که به مناسبت تبریک روز زن که از طرف استودیو ناتی داگ منتشر شده بود، بیرون کشیدند. آنها کشف کردند که تصاویر ویدیو حاکی از سیستم به روز رسانی سلاح ها در بازی است. سلاح ها در قسمت اول بازی مورد بررسی در سطح ارتقا یافته ای قرار داشتند، اما در سری دوم طبق نظرات کاربران کاشف بسیار پیشرفته تر نمایش داده خواهد شد.
شاید نمی توان حدسیات درستی از ماجرا و تصویر زد و بیان کامل و صحیحی نسبت به ویدیو داشت که چه حد از تغییرات بازی در آن گنجانده شده است، اما در ظاهر مشخص شده که سلاح ها در بازی پیشرفت چشمگیری خواهند داشت. به هرحال بازار شایعات و حدس ها داغ داغ است، بازیکنان هم سعی دارند درگمانه زنی ها از همدیگر جلو بزنند.
حتی کسی نمی داند کدام یک از سه بازی گفته شده گوی سبقت را از دیگر بازی ها می رباید و پا به میدان رقابت بازی های رایانه ای می گذارد. البته گفتنی است، بازار پیش فروش بازی Death Stranding در خرده فروشی ها از جمله GemeStop داغ داغ است و در حالی که هیچ خبری از دو بازی دیگر نیست، همین امر خبر نشر زودتر بازی Death Stranding را تایید می کند.

جزئیات و بررسی اولین تصویر از رابط کاربری بازی The Last Of Us Part 2 PS4
جزئیات و بررسی اولین تصویر از رابط کاربری بازی The Last Of Us Part 2 PS4

هرچند همین اخبار هم درحد حدس و گمان است. از طرفی استودیو ناتی داگ از شدت علاقمندان به بازی استفاده کرد و محصولاتی همچون یک تیشرت و یک پوستر و یک تم از نسخه دوم بازی را برای فروش عرضه کرده و مخاطبان تیزبین از این پوستر هم اطلاعاتی را بیرون کشیدند. از جمله تصویر یک آتش در حال زبانه کشیدن که البته تصویر یک گرگ هم در همان آتش مشخص است.
شرکت ناتی داگ معروف به نمادگرایی است و بسیار زیرکانه عمل میکند و همین امر سبب شد که مخاطبان شروع به گمانه زنی کنند. به طور مثال وب سایت The Wolf Hall اعلام کرد صورت این گرگ نهفته در تصویر آتش که به مخاطبان زل زده است، زیر بازوی جوئل قرار گرفته است و چون گرگ نماد حیله و نیرنگ است، در این بازی هم قرار است جوئل الی را فریب دهد و بسیاری از حدسیات دیگر، که هنوز هم ذهن بازیکنان را به خود مشغول کرده است.
درکنفرانس E3 در سال ۲۰۱۸ استودیو ناتی داگ تریلری از بازی را منتشر کرد و برای مدتی دیگر هیچ خبری نبود. شاید این کارها ترفندی برای جذب مخاطبان بیشتر باشد. در جایی و زمانی دیگر تصویر متحرکی برای بک گراند منتشر شد. علاقه مندان و مخاطبان هم مثل همیشه در پی کشف و کسب اطلاعاتی از تکه های منتشر شده هستند، تا زمانیکه شرکت سازنده بازی را به صورت علنی منتشر کند و بازیکنان تجربه جذاب و جدیدی را داشته باشند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 9 =