اولین تیزر بازی Liar Princess and the Blind Prince

جزئیات و بررسی اولین تیزر بازی Liar Princess and the Blind Prince PS4

حتما می دانید که کاربرد انواع تریلر در صنعت گیمینگ چیست و دلیل ارائه آن ها پیش از انتشار بازی ها را می دانید.یک تریلر مناسب مخاطب را تا حدودی با داستان بازی پلی استیشن ۴ آشنا می کند و به روشن سازی فضای بازی برای گیمرمی پردازد. مدتی پیش از انتشار بازیLiar Princess and the Blind Prince استدیو نیپون ایچی، سازنده این بازی تریلری از آن منتشر کرد و در طی آن از روند داستان بازی برای بینندگان رونمایی کرد و برای همگان روشن شد که داستان روایت حال یک موجودی می باشد که نزد جادوگری می رود و از او می خواهد در تغییر ظاهرش او را یاری کند تا بتواند به هدف خود، که همراهی شاهزاده دیگری که او را کور کرده است، برسد.

به طور کلی این بازی یک بازی اکشن ماجراجویی است که متعلق به کشور ژاپن می باشد. و انتشار آن به سال ۲۰۱۸ برمی گردد. این بازی برای پلتفرم های نینتندو سوییچ، پلی استیشن فور، پلی استیشن ویتا در دسترس قرار گرفت و یک بازی تک نفره یا اصطلاحا سینگل پلیر مود می باشد. سینکل پلیر مود صرفا به معنی تک نفره بودن بازی نیست. بلکه به این معناست که می تواند مالتی پلیر نیز باشد اما طراحی اش به صورت سینگل پلیر است. بازی های سینگل پلیر و مالتی پلیر هرکدام طرفداران خاص خود را دارند و هر کدام به تنهایی از محبوبیت زیادی برخوردارند.

جزئیات و بررسی اولین تیزر بازی Liar Princess and the Blind Prince PS4
جزئیات و بررسی اولین تیزر بازی Liar Princess and the Blind Prince PS4

این چنین ویژگی ها جزء مواردی ست که توسط تریلر بازی به مخاطب منتقل می شود. حالا به شرح داستان بازی می پردازیم. جریان از این قرار است که گرگ سیاه زشتی که جثه بزرگی هم دارد دارای صدای دلنشینی می باشد که با آن صدا می تواند بسیاری از رهگذران را مجذوب خود کند. هرچند که کسی گمان نمی کند که این صدا می تواند صدای یک گرگ ترسناک درشت هیبت باشد. به یقین اگر می دانستند که این صدا صدای یک گرگ است هیچگاه نزدیک آن مکان نمی شدند.

کار هرشب گرگ این بود که روی تپه برود و آواز سر بدهد. از قضا شاهزاده آن سرزمین که معمولا گذرش به آن حوالی می افتاد شیفته و هواخواه آن صدای دلنشین می شود و تقریبا هرشب کارش شده بود گوش دادن به آوای مجذوب کننده گرگ. این کار او توجه گرگ را به خود جلب کرد و دیری نپایید که گرگ دلبسته شاهزاده قصه شد. اما نشان دادن ظاهرش به آن فرم مانع نزدیک شدنش به شاهزاده می شد. یک روز شاهزاده که دیگر به تنگ آمده بود می خواست بالاخره صاحب این صدای دلنشین را بیابد، عزم رفتن به بالای تپه را کرد و به راه افتاد.

گرگ که متوجه این صحنه شد به شدت هول کرد و دست و پایش را گم کرد و در پی آن دستپاچگی ناموقع اتفاق تلخی را رقم زد. گرگ با ضربه ناخواسته ای به شاهزاده باعث نابینایی او شد. چه چیزی از این بدتر؟ گرگ که نمی دانست چه چاره ای بی اندیشد و چه کلکی سوار کند ناگهان به فکر جادوگر شهر افتاد. تصمیم گرفت نزد او برود و از او کمک بخواهد.

جزئیات و بررسی اولین تیزر بازی Liar Princess and the Blind Prince PS4
جزئیات و بررسی اولین تیزر بازی Liar Princess and the Blind Prince PS4

اما چگونه ممکن بود؟ فکر هوشمندانه ای به سرش خطور کرد.تصمیم بر آن شد که نزد جادوگر برود و از او بخواهد که او را نیز تبدیل به یک شاهزاده کند تا بتواند شاهزاده کور را همراهی کند و سپس او را نزد جادوگر ببرد و سلامتی اش را به او پس دهد. جادوگر درخواست او را پذیرفت.اما در ازایش صدای زیبای گرگ را طلب کرد.

در طول بازی گیمر می تواند از دو حالت گرگ و شاهزاده استفاده کند و جاهایی که نیاز به جثه و هیبت و دیگر ویژگی های گرگ است به حالت گرگ و در مواقع مورد نیاز دیگر از حالت شاهزاده استفاده کند. نکته قابل توجه دیگر درباره این بازی طراحی جالب آن است که توسط یه خانم انجام شده و تمامی طراحی ها با دست انجام شده که می تواند حس خوبی را به مخاطب منتقل کند.

با توجه به اینکه این بازی خط داستانی کودکانه ای مانند داستان های بز بز قندی و سه بچه خوک و غیره دارد و طراحی ها کاملا مانند کتاب است در طول بازی حس می کنید که یک کتاب مصور را به تماشا نشسته اید و صحنه های مختلفی از آن را نیز شما خلق می کنید. نظرات شما درباره این بازی جذاب با داستانی متفاوت چیست؟

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 13 =