ایجاد صحنه های سینمایی بسیار در بازی Days Gone

 جزئیات و بررسی ایجاد صحنه های سینمایی بسیار در بازی Days Gone PS4

استودیوی Bend، به تازگی بازی جدیدی را تولید کرده است که شنیده ها حاکی از آن است که در این بازی، از صحنه ها و سکانس های سینمایی استفاده شده است. در این بازی که “دِیز گان” نام دارد، هنرپیشه و صداگذار آن، که نقش اصلی داستان نیز می باشد، خبر از داشتن میان پرده های زیادی به صورت فیلم داد. بازی “دیز گان” که محصول اخیر استودیو Bend می باشد، در سال ۲۰۱۸ فقط برای پلتفرم PlayStation 4 منتشر شده که تا به امروز اطلاعات زیادی از این بازی در فضای مجازی و رسانه ها منتشر نشده بود که در بخشی از جزئیات این بازی تسط هنرپیشه نقش اول این بازی انتشار یافت.

 جزئیات و بررسی ایجاد صحنه های سینمایی بسیار در بازی Days Gone PS4
جزئیات و بررسی ایجاد صحنه های سینمایی بسیار در بازی Days Gone PS4

جناب آقای جرد هوکابی که مسئولیت محتوای بازی Star Citizen را در اختیار دارد، از گفت و گوی خود با آقای “سم ویتور” سخن گفت که در آن توضیح می دهد که ایشان که بازیگر و شخصیت اصلی داستان بازی “دِیز گان” در نقش “دیکن جان” می باشد، درباره ی این بازی اطلاعای را بیان می کند که در طی آن از وجود صحنه های زیادی به صورت سینمایی پخش می شود. وی همچنین در ادامه ی صحبت های خود با جرد هوکابی، بیان کرده است که علاقه ی زیادی به بازی در قسمت تک نفره “اسکوآدرون ۴۲” در بازی “استار سیتیزن” دارد.

این گفت و گویی که بین “سم ویتور” و “جرد هوکابی” اتفاق افتاده است، در پخش Live Stream بازی “استار سیتیزن” بوده است که به نوبه ی خود بسیار قابل توجه است. با توجه به اطلاعاتی که توسط مدیریت استودیوهای جهانی کمپانی سونی، یعنی “شوهی یوشیدا”، در مورد اثر Days Gone، محصولی از استودیوی Bend، منتشر شده است، بیان شده که این بازی داستان بسیارزیبایی را در خود جای داده که این نشان از تلاش و فعالیت زیادی بوده است که با تمرکز زیاد روی این اثر انجام شده است.

با توجه به سخنان ایشان می توان به صحت خبر وجود سکانس های سینمایی در این بازی پی برد و آن را تایید کرد.این محصول که در ۶ام اردیبهشت منتشر شده است، چند سال قبل یعنی در سال ۲۰۱۶ در همایش E3 معرفی شد. از آن پس به بعد تریلرها و جزئیات زیادی از این بازی معرفی شد که بر اساس آن ها و توضیحاتی که سازندگان آن از این بازی در مصاحبه های خود بیان کرده اند، حکایت از آن دارد که این بازی یک محصول متفاوت در بازی های سبک زامبی می باشد که به همین دلیل از زمان معرفی، کاربران و گیمر های زیادی را به خود جذب کرده است.

نقد و بررسی بازی Days Gone

با عملکرد بسیار مطلوبی که کمپانی سونی در بازی هایی که به صورت مخصوص برای PlayStation تولید کرده است، انتظارات از این شرکت بسیار بالا رفته بود و کاربران منتظر بازی خاطر انگیز دیگری از “دِیز گان” داشتند. اما پس از انتشار این بازی، تمامی مخاطبان این بازی و کمپانی متوجه شدند که با وجود این که این محصول بسیار با کیفیت بود اما از آن چیزی که انتظار می رفت هم بسیار دور بود.

محتوای این بازی در مورد موتور سواری است به نام “دیکن” که در ادامه ی این داستان، ویروسی در شهر منتشر شده که سبب مسمومیت و مرگ بسیار از اطرافیان و دیگر انسان ها شده و همچنین در کنار آن برخی دیگر دچار بیماری شده اند که باعث می شود این افراد بسیار خشن و تندخو باشند و به اغلب هم به صورت گروهی زندگی کنند.

 جزئیات و بررسی ایجاد صحنه های سینمایی بسیار در بازی Days Gone PS4
جزئیات و بررسی ایجاد صحنه های سینمایی بسیار در بازی Days Gone PS4

دیکن در این بازی که به صورت جهان باز تولید شده، بایستی ماموریت های مختلفی را در نقاط مختلف انجام دهد و در همین حین از این افراد تندخو که نامشان فریکر می باشد و همچنین حیواناتی که به خاطر این ویروس تغییر رفتار داده اند، دوری کند. این بازی در سایت های معتبر توانسته امتیازات قابل قبولی را کسب کند و قطعا بازیکنان از محتوای کلی آن لذت می برند ولی در مقابل آثار دیگر این کمپانی که توانسته بود بسیار خاطره انگیز باشد، فاصله دارد.

این بازی همانند دیگر آثار جهان بازی که تولید شده اند، تلفیقی از احساسات بسیار زیبا در کنار تجربیات خطرناک می باشد که استودیوی Bend هم توانسته به خوبی این دو را در کنار هم پیش ببرد و محصول جذابی را تولید کند. در صورتی که این بازی از گیم پلی بسیار خوبی بهره مند است ولی وجود مراحل تکراری، داستان سرایی ضعیف و دیگر نقاط ضعفی که این بازی در خود جای داده است، کمی از کیفیت این بازی برای مخاطبان کم کرده است. اگرچه بعضی از مراحل این بازی شاید برای بازیکنان بسیار جذاب به نظر برسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − نه =