بازگشت کاراکتر Talim به بازی Soulcalibur VI

جزئیات و بررسی بازگشت کاراکتر Talim به بازی Soulcalibur VI PS4

همیشه این چنین بوده است که یک سری از شخصیت ها در بازی های مجموعه ای از محبوبیت خاصی بر خوردار می شدند و علی رغم این محبوبیتی که دارا بودند سازندگان تصمیم به حذف این شخصیت از بازی می گرفتند. این کار به مذاق خیلی ها خوش نمی آمد و هم چنین باعث باز خورد منفی از سمت طرفداران نیز می شد اما از آنجایی که سازندگان همیشه چیزی برای رو کردن دارند از همین رو با شگرد هایی این خواسته یا اعتراض گیمر ها را به قهقرا می بردند. قطعا پس از مدتی این شخصیت ها در ذهن طرفداران کم رنگ و تا حدودی حذف می شوند.

شرکت باندای نامکو یکی از شرکت هایی بود که با تیم سازندگانش دست به همچین اقدامی برای بازی SoulCalibur زدند که قطعا اوایل باعث نارضایتی طرفداران نیز می شد. در این اقدام که آن ها شخصیت Talim را از این بازی پلی استیشن حذف کردند حال با نشر تصاویری از قسمت ۶ این مجموعه مشاهده شد که این شخصیت به بازی باز گردانده شده است که باعث شد شوری در بین هواداران این شخصیت به پا شود.

جزئیات و بررسی بازگشت کاراکتر Talim به بازی Soulcalibur VI PS4
جزئیات و بررسی بازگشت کاراکتر Talim به بازی Soulcalibur VI PS4

شخصیت Talim

شخصیت تالیم که با لقب شاه دخت باد ها شناخته می شود یکی از کار اکتر هایی است که با حرکت های بسیار سریع و خشنش حتی با توجه به این که اندامی ظریف و دخترانه ای دارد اما باعث این می شود که لرزه بر تن دشمنانش بیافتد. این شخصیت حتی از سلاح بسیار خاصی هم استفاده نمی کند که با خود بگوییم شاید این همه رعب و وحشت دشمنانش بخاطر سلاح ها باشد. همان دو تیغه ای که بر روی آرنجش قرار داشت هم چنان از همان بهره می برد. تمام ابهت وی بخاطر تیز، سریع بودنش و همچنین کمی هم به لطف باد نیز هست.

این شخصیت پس از آن که همانند خیلی از شخصیت های دیگر که در سری V این بازی حضور نداشت حال مجددا با سری VI بازگشته است که باعث شده پیش از پیش موجب شگفتی بازیکنان نیز شود. تا تاریخ نوزد هم اکتبر ماه که مصادف می شود با بیست و هفتم مهر ماه در تقویم شمسی همه منتظر این بازی جذاب هستند تا به لطف این اتفاق با خاطره بازی هایی که می کنند کمی به گذشته بر گردند.

جزئیات بازی Soulcalibur VI

بازی Soulcalibur VI که از آثار مشابه و هم سبکش به دلیل سیستم اسلحه محور بودن متفاوت است و گرافیک دل نشینش باعث شده این بازی متفاوت تر نیز باشد پس از شش سال از آخرین سری آن یعنی Soulcalibur V و تحمل این مدت از زمان، عرضه خواهد شد و قطعا به دلیل این وقفه طولانی مدت از سازندگان این مجموعه یعنی استودیوی پروجکت سول انتظار عرضه ی یک محصول کامل و بی نقض می رود که به حق انتظار به جایی نیز هم هست.

یکی از دیگر مواردی که در کنار سیستم اسلحه محور بودن باعث شده این بازی از سایر بازی های مشابه، متفاوت شود روند حرکت و تکنیک های موقعیت شناسی کاراکتر ها در هنگام مبارزه نیز هست همچنین توانایی ها و سیستم مبارزات بازی Soulcalibur بسیار متنوع می باشد که این امکان را می دهد که بازیکنان استراتژی های متفاوتی را برای غلبه بر حریفان خود مد نظر داشته باشد.

جزئیات و بررسی بازگشت کاراکتر Talim به بازی Soulcalibur VI PS4
جزئیات و بررسی بازگشت کاراکتر Talim به بازی Soulcalibur VI PS4

از بعد گرافیکی طراحی فوق العاده ی کاراکتر ها و هم چنین محیط فوق العاده ی بازی همگی از استایلی بی نظیر برخوردار هستند. هم جنین موسیقی دل نشین در پنل انتخاب کاراکتر که به جد موسیقی بی نظیری است یکی دیگر از موارد خوب قابل ذکر نیز هست. از دیگر موارد قابل ذکر گفتن این هم خالی از لطف نیست که از امکانات جالبی که واقعا به جذابیت بازی افزوده است آوردن کاراکتر مهمان به بازی است که در پی خواسته ی بازیکنان نسبت به بیشتر کردن مبارزان انجام شده که همین امر باعث شده که این بازی دارای بیشترین کاراکتر مهمان نیز باشد.

همچنین در پی همین در خواست گیمر ها، جرقه ای دیگر به ذهن سازندگان زده شد و آن هم این بود که شاید گیمری بخواهد کاراکتری که شخصا توسط وی طراحی گشته را مورد استفاده قرار دهد از همین رو بخش طراحی کاراکتر را قرار دادند که با امکانات جالبی که در درون آن قرار داده شده باعث شده طرفداران زیادی این بخش پیدا کند که به الواقع هم بخش بسیار جذابی نیز هست.
با این تفاسیر بازی VI Soulcalibor یکی از بهترین گزینه ها در آثاری به سبک مبارزه ای و سه بعدی است، یک بازی سرشار از تکنیک و مهارت است که برای بهره ی کافی نیازمند این است که کمی با مهارت شوید. این بازی برای پلتفرم های PS4 ، XBOX ONE و PC به بازار عرضه خواهد گشت که به دارندگان این پلتفرم ها پیشنهاد می شود که یک بار هم که شده در صورتی که علاقه ای هم ندارند اما باز هم این بازی را تجربه کنند که قطعا خالی از لطف نیست.

کلیدواژه : بازی Soulcalibur VI PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =